Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Evet belirledim menümü bu şekilde olacak her gün ama öğlen dukana uygun bir tatlı olacak yani o değişebilir belki kaloriyi yükseltmek için bazen tavuk eti, kıyma falan ekleyebilirim menüye
Canim ben beğendim menünu guzel toplamda bu yediklerin 670 kalorimi yapiyor 1000 kalorinin altina düşmeyin diyorlar ama bende genelde 1000 kaloriyi geçemiyorm dediğin gibi akşama et türu bir şeylerde yiyebilirsin bir zarari dokunacagini sanmiyorm

Nasıl yapıyorsunuz. Pul biber dokup limon mu sıkıyorsunuz? Ne zaman yenecek peki?
akşam yatmadan yarım saat önce iki kaşık yarım yağlı yada lıgt yoğurda yarım limon ve bir cay kaşığı pul biber ekleyip yiyorsunuz afiyet olsun:) ama gerçekten benim göbeğim çok gidiyor sabah da elma sirkeli suyumu içiyorum

Kizlar ben kahvalti da sadece cay iciyorum canim birsey almiyor
gun icersindede bi haslanmis patatesle biraz yagsiz salata yedim
5 ten sonrada yemegi kestim

Bende 5 ten sonra yemiyorum sabah muz ve activia yemeyi deneyebilirsin güzel oluyor sabahlari sabah kahvaltisi yapmak önemli peynir zeytinde olsa ye biraz bir şeyler bide çok az yememişmisin hep böylemi devam etmeyi düşünuyorsun sadece bugunluk mu böyle oldu?

Canim aslinda brn et sut yumurta yiyemiyorum
yedigm trk sey yogurt ve ayran hayvansal olarak . Genelde marul maydonoz karnibahar sebze tuketiyorum benim kilo sebebim ban ban yapmak yani salataya rkmek banmak yoksa hic kilo aldirici seyler yemiyorum tatli zaten sevmem senede bir yada adet donemlerinde sekerim dustugunde yerim
suan yaglar simit bolgem ve bacaklarimda toplandi .
o yuzden bi 25 kilo fazlam var cunku boyum kisa
Pek birsey yiyemiyorum dedigim gibi patates salata bile tika basa doyurdu patlicak gibi hissediyorum ekmek yemememe ragmen .
birazdanda bi yuruyus yaparim
aksam 5 ten sonrada yine limonlu su sivi gidalarla gecistrmeye basladim

Az yiyormuşsun normaldede zaten doğru sana kilo aldiran ekmek galiba neden et yumurta falan yiyemiyorsun?

Az yiyormuşsun normaldede zaten doğru sana kilo aldiran ekmek galiba neden et yumurta falan yiyemiyorsun?
Canim midem almiyor
Kirmizi ete alarjim var
tavukta sadece haslanmis yiyorum oda sık degil 2 3 ayda bir
yumurta midemi bulandiriyor
evet bna kilo aldiran ekmek onuda yemiyorum artik hicbirsekilde
insallah yaza kadar 40 lara inerim
haliyle kis ayindayiz kilo almamiz cok buyuk bi ihtimal

Ne zamandir diyettesin yeni mi başladin daha öncede diyettemiydin kilo verebildin mi su içmeyide unutma susuzlukta kilo aldiriyor maalesef

Ne zamandir diyettesin yeni mi başladin daha öncede diyettemiydin kilo verebildin mi su içmeyide unutma susuzlukta kilo aldiriyor maalesef
Canim 3 gundur diyetteyim
yani besten sonra yemiyorum
Ara ara limonli ilik su iciyorum
benim metobolizmam cok yavas calisiyor
sabah kalktigimda cayir cayir bi yanma midemde mutfaga kendimi nasil attigimi bilmiyorum ardi arfina 2 bardak su iciyorum
zaten cok su icen biriyim ama derler ya su bile yariyor
vucudum kiloya elverisli bi yapisi var
Gecen yil bi ara ben 75 kg yi gordum
o ara bi spor vardi leslieydi sanirim bu aksma yine baslicam ona
gunluk onu sabah aksam 1 saat yaptim ve 62 kg inmistim
Ben bir yuruyus yapayim grlicem canim
cok optum

Sabah: 1 dilim tambuğday ekmeği 1 yumurtadan yağsız omşet 3 tane zeytin domates salatalık

Öğlen: bir bardak ılık tarçınlı süt bi avuç kuruyemiş

Ara öğün şekersiz türk kahvesi bir yerli muz

Akşam: haşlanmış tavuk göğsünden salata bir kase şehriye çorbası

Spor falan yapmadım henüz onu da yapınca yazarım

Slm kızlar. Diyete ve spora devam. Mart ayında 65 olmak istiyorum inşallah.
Menüm
Kahvaltı
1 dilim tam buğday ekmek.
1 yumurta
50 gram yağı azaltılmış sucuk
1 çay kaşığı peynir
Ögle
10 tane zeytin
Akşam
1/4 yufka ekmeği
150 gr civarı tavuk haşlama.
Bir kase yağsız salata
Saat 20.00 da yarım elma 2 ceviz yerim.
Şu saate kadar 2 litre su.
13.00- 16.00 arası gezme temposunda yürüyüş.
50 mekik
Yatarken cilt bakımım var.

Selaaaaammm

Kizlar bugun diyetimin icine biiiiippptim.ansizin misafirlerim geldi e zaten asureye girismistim vallahi hem cok yoruldum hem de yedim hahahhha cok veririm ben kilolari boyleee

Yapı azalltılmış sucuğu özel mi yaptırıyorsun?? Yoksa marketlerde var da beeenim mi dikkatimi çekmedi??
Selaaaaammm

Kizlar bugun diyetimin icine biiiiippptim.ansizin misafirlerim geldi e zaten asureye girismistim vallahi hem cok yoruldum hem de yedim hahahhha cok veririm ben kilolari boyleee
Ayça Kaya aşurenin masum bir tatlı olduğunu söylüyyor, öğün yerine yenilebilirmiş...

Vee benim menüm
Sabah
Azcık beyaz peynir
4 zeytin
Pişmiş domates biber (menemen yapacaktım ama yumurta olmadığını fark ettim, markete gitmeye üşendim
1 dilim kepek ekmek

Öğle
2 mandalina

Akşam
1,5 kepçe çorba
4 yemek kaşığı nohut
Salata
Yoğurt

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 fincan bitki çayı : -
  • Spor : temizlik sayılır mı??
  • Spor ödevi : -
  • Bakım ödevi : +

kahvaltım:
1 haşlanmış yumurta beyazından
3 siyah zeytin
1 ceviz 1 çay kaşığı bal
1 domates
1 dilim kepekli ekmek
süzme peynir
sert peynir

öğle:
9 adet orta büyüklükte palamut
1 küçük kase çoban salata

akşam:
1 adet lahana sarması (komşudan geldi sadece tadına bakmak için )
1 küçük kase yayla çorbası

2 litre su +
2 dilim kepekli ekmek+
spor (30 dk zumba) +
bakım ödevi +
baktımki bugün perşembe gittim limonla ellerimi ovaladım
meğersem dudak felan bakımıymış

spor ödevini gece yapacağım.

Canım yaptırıyoruz. Yağı market sucuklarına göre az oluyor.

9 adet orta büyüklük palamut mu çok değil mi?

İyi aksamlar canlar bugün diyetisyenin bana verdiği sekilde beslendim uzun zamandır böyle beslenmedim bakalım ilk dememde dondurma kaçamağı yapmama ve spor yapmamama rağmen 2 kilo vermistim o hafta ...bakalım bu hafta nolcak

Kahvaltım:

Ara Öğün:1 bardak ayran,1 porsiyon kuru üzüm

Öğle Yemeğim:

Ara Öğün:ayran,kuru üzüm

Akşam:Öğlenin aynısı

3 litre su (spor yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…