Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Beni de Alın aaa dostlar bugün başladım :) boy 1.67 kilo 71 .4
Bir saat yürüyüş ve kondisyon çalıştm.
sabah 4 kaşık müsli portakal yedim birde elma kabuk tarçın zencefil kafanfil limon dan oluşan çayımı içtiiim :) 15 kilo vermem lazım

aaa nar metabolizmayı mı hızlandırıyormuş.. tam nar zamanıyken bol bol yiyelim

ay benim de bu 6-7 gün çok fenaydı hatta yarın 1 hafta olacak

dün isveçin 1. günün yaptım çok iyiydi ama devam edemicem sanırım bifteğin kilosu 50 lira yani çüşşşş!!

başka ucuz planlarım var

Bu programın adını ogrenebilirmiyim sakıncası yoksa☺☺

fat secret canım. internet sitesi android programı da var çok güzel

vay vay vay menün süper olmuş

Gunaydin kizlar kilom takildi 61.7 de kaldim pazartesi su 59 u goremicem galiba

60'ın altında olmak yasak ya ondan takılmışsındır

Günaydın kızlar tatil ya anca uyandık

ben isveçi bıraktım

başka bi planlarım var valla et çok pahalanmış ben görmeyeli

tam menümü oturtayım yazarım buraya da (tabiiii kurallara uygun olacak )

Evet canim eski nickim Tobiko'ydu
Ama listede adim yoktu disaridan takip ediyorum demistim :)

Hatırladım hatırladım:)

Gel canım gel, deneme süresine alalım seni

Evet belirledim menümü bu şekilde olacak her gün ama öğlen dukana uygun bir tatlı olacak yani o değişebilir belki kaloriyi yükseltmek için bazen tavuk eti, kıyma falan ekleyebilirim menüye

kızlar ben bugunde yokum
sabah yumurta ıkı tane
aksam gene davet var ve menü mantı

2lt su az kaldı
kacamak -
spor -
spor ödevi ve bakkm ödevi aksama
ekmek bı dılım
yesıl cay ıcıldı
buguden sonra dıkkat edıcem bıraz daha annem yarın ist dönüyo oyuzden yemeler içmeler kısıtlanabılır. bakalım bu hafta bırak kılo vermeyı ıns almamısımdır

Selamlar
Dunku menum:
Sabah: 1 dilim ekmek, peynir, zeytin
Öğle: Yarım kase çorba, 3-4 kaşık bezelye, kıvırcık salata
Akşam: 1kade tarhana çorba, ızgara balık, salata
Bitki çayımı içtim, suyumu içtim sporumu yapamadım bakımda tamam.
Bugün de evdeyim kahvaltımı geç yaptım ama biraz abarttım. Akşama ıspanak pişiricem yoğurtla onu yicem sadece
Herkese iyi tatiller iyi günler

Tebrikler ne guzel

Kizlar ben kahvalti da sadece cay iciyorum canim birsey almiyor
gun icersindede bi haslanmis patatesle biraz yagsiz salata yedim
5 ten sonrada yemegi kestim

Canim siz ne dersine calisiyorsunuz.
Kpss canım, ben aile bakanlığı uzman ya da denetmenlik istiyorum, 88-90 arası puan almalıyım, o sebeple kasıyorum:)

Fırında yapılan herşey az yağlı olduğu sürece çok hafif oluyor. Bende başladım kızartma tarzı şeyleri fırında yapmaya:)
Aynen yaa, yani bir de normal kızartma yanında ekmek yediritiyor bu kıca tepsiye 1 tatlı kaşığından az yağ koyup pişirmeliydi, o sebeple hiiçç ekmek yedirtmedi midemi de rahatsız etmedi
Valla ben menünü beğendim, ödevlerini de yapsaymışsın tam olacakmış ama az kalori almışsın zaten
Kızlar cumhuriyet bayramımız kutlu olsun.
Teşekkür ederizz hepimizin bayramı kutlu olsunn
Eki Görüntüle 1670980

Ay bebikolaaarr bayram mayram ayağına ben bugun kahvaltıda ekmekleri goturdummmmmm
3 dilim ekmek hak getire
Sana bir tavsiye veriyim mi, kepek ekmeği al ama böyle marketlerde satılan unonun falan değil, fırından! Bak onu da at buzdolabına. Hem dilimi küçük oluyor, hem kepeğini öyle çok koyuyorlar ki 2. Dilimi yiyene aşm olsun
Canım mantıya be de dayanamam, en azından yemekten önce bol su iç ki az ye bence, afiyet bal olsun
Dün gayet iyi bir gün olmuş, bi de spor yapsaydın tam olacakmış kahvaltıda ekmeği çok abartmadıysan sorun yok ki ıspanak en sevdiğim afiyet olsuunn

Kızlar ben dün günün özetini unutmuşum
Ama hepsi + zatenn

Şimdi deli gibi ev temizliği yapıyorum. Mutfaktan çıktım da size yazdım. Tüm dolap içleri dışı, camlar, fayanslar, tüm her şey elimden geçti ben normalde temizliğe yardımcı alıyordum, sonra ramazanda bi topicle diyet yaptım,onlarım gazıyla yardımcıyı bırakıp kendim temizlik yaptım her hafta ama yine de büyük temizliğe yardımcı alıyordum evlendiğimden beri ilk defa kendim büyük temizlik yapıyorum pert durumdayım, bugün spor yapmıycam o sebeple

Bir de Evelynn eşleşme falan yapmadık sanırım? Yoksa ben mi kaçırdım

Kahvaltı
2 yumurta ve 2 yemek kaşığı yulaf ezmeli omlet
salatalık

Ara
meyveli yoğurt
7 fındık

Öğle
4 form bisküvi
Ara
1 elma ve yine meyveli yoğurt yedim:)

Akşam 15.15
1 porsiyon yağsız kabak sote
1 kase yoğurt
1.5 dilim buğday ekmeği

yatana kadar 1 elma ve ceviz atıştırırm,2 saat spor ve evin bütün camlarını sildim garanti 500 gr gitmiştir bugün:)
bakım ödevini hergün yapıyorum zaten,2 lt su içicem ve papatya çayı +

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…