Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sorun değil canım gunduz aktif ol yeterli

Ay sen cok zayıfmışsın ya 58kilo neee:KK70: kıskanırız biz şimdi seni :KK70:

Diyet topiğinde ne konusuyonuz kız siz sucuktu pizzaydı :KK70:
Ayyy kusura bakma canimmm benimm ben seni unuttum sanada var gelll:KK50:

Zaten ben her hafta sonu kesin cig kofte bol acili ve pizza soylerim. Diyetten once ama
Oo ağzının tadını biliyormuşsun diyetten önce :KK70:Ben çiğ köfte hastasıyım diyetteyken yiyebilir miyiz acep Evelynn Evelynn kuzum sence 2 haftada 1 kere dürüm yiyebilir miyim etsiz çiğköfte yani:KK53:olmadı marula sarar yerim ben onu yemeden duramıyorum da aşeriyor gibi :KK51:

Oo ağzının tadını biliyormuşsun diyetten önce :KK70:Ben çiğ köfte hastasıyım diyetteyken yiyebilir miyiz acep Evelynn Evelynn kuzum sence 2 haftada 1 kere dürüm yiyebilir miyim etsiz çiğköfte yani:KK53:olmadı marula sarar yerim ben onu yemeden duramıyorum da aşeriyor gibi :KK51:
Aynen ya bende oyleyim lavasa sarmam marulla yerimmm mmmm

He bide benim kardeşimin çiğköfte dukkanı var düşün halimi :KK70:
Ye kız nolcak 1 kereden. Marulla yesen daha iyi tabi.
Ay biz diyeti çok yanlış anlamışız bence, sonunda kilo alıp bitiryormusuz yılbasında :KK70:

He bide benim kardeşimin çiğköfte dukkanı var düşün halimi :KK70:
Ye kız nolcak 1 kereden. Marulla yesen daha iyi tabi.
Ay biz diyeti çok yanlış anlamışız bence, sonunda kilo alıp bitiryormusuz yılbasında :KK70:
Ahahaha kendimizi gaza getirip daha fazlasından geri dönecek:KK70:Çiğ köfte dükkanı mı :KK57:Ankarada mı o da kesin gelmeliyim Ankaraya şart oldu bu :KK53:

X