Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ilgincsin vallahi ben cayimdaki sekeri birakmak icin 4 ay ugrastim.sonunda hic atmiorum. Cayi severim ama tiryakisi degilim. Caysizda kahvalti gitmiyor bee
Alışmışım bu şekilde aramıyorum işte ekmeği de aramıyorum hiçİlginç = ben

Sabah: sekersiz cay veya kepekli biakuvi 3 adet minik
Ara: 1 kucuk amasya elmasi
Ogle : 1 tabak taze fasulye 2 tane lahana tursusu ve 1 dilim ekmek cavdarli
Ara : zencefilli limonlu cay yanina kepekli biskuvi 3 adet
Aksama ne olur bilmiorum kayinvalideme gidecegim. Buyuk ihtimal balik.
1 kase corba
3-4 tane kizarmis balik
Bol salata
Degisiklik olursa soylerim

Ekmegi ahh ahhh cok severim ben ekmegiii

Güzel menü canım tam diyetlik özellikle balık salata kısmı Ben olsam çorbayı içmem balığı da ekmeksiz bol yağsız ya da az yağlı salatayla yerimBende börek poğaça severim ekmek cazip gelmiyor

arakadaşlar ben h. içi işteyken daha fazla aktif olabilirim evdeyken sesim çıkmayabilir fazla çocuklardan dolayı fırsat bulamayabilirim anacıımm hoş görün olar mııı

Bakıyorum hemenBen mesela pizza börek falan yiyemedim başladığımdan beri ödül sahibi olursam 1 orta boy pizza söyleyebilirim ya da su böreği Çok kötüyüm çokAslan patron

Öhhh 1 orta boy pizza mı Kız vur dedik öldürdün Kahvaltıda yiyeceksen ye ama sakın akşama bırakma ödülde olsa

yehhhuuuuteşekkürler arkadaşlar kilom 71 minumum doğum kilosu sayılır 1,5 yıldır veremedim bir türlü

Vericez birlikte canım. Boyun kaç?

Ay nasıl bakıma girmek istiyorum bende yaa. Şöyle yayılayım masajlar yapsınlar manikürümü pedikürü yapsınlar yuzumu maskelesinlerrrr off

Yok artik nehir orta boy pizzami hafta sonu bende pizza yicem 2 dilim yesek olurmuki

Öğlen yersen olur canım

bana ödül filan olmas zaten homini gırtlak yediğim için bu haldeyim yarım dünya gibi hissediyorum kendimi

He al benden de o kadar.

Çok iyi.
Bir de balık kızarmış değil de fırın olsa mükemmel olurrr

Ekmegi ahh ahhh cok severim ben ekmegiii

ay bende yaaa o yuzden şiştim bukadar zatennnn

Evelynn ozlem 20 kisiyiz ama gun icinde hep ayni kisiler

Canım liste bu. Yazmadığını düşündüğünüz biri var mı? Görmediğiniz biri var mı? M merve hariç Onun nişanı var. Yazmayan varsa uyaralım.

1- Evelynn
2- parlakkartanesininaski
3- P papapesim
4- fatima38
5- M Merve
6- THEY-
7- Wayfi
8- @Dombik
9- Tombuldut
10- Feraceli
11- elma_sekerim01
12- tu_bi
13- @EMELinEMELi
14- @Cesminazz
15- nehirnil111
16- @elizanhira
17- Krystaljes
18- queenEb
19- kedilerkediler
20- gulit_me

Tartiyi siparis verdinmi

merhaba kızlar bende katılmak istiyorum anneyim malum doğum kiloları kızım 2 bucuk yaşında 50 kiloyla hamile kaldım 88 ile doğuma gittim 38 kilo düşünün hadi su çocuk filan 8 çıkar 30 kilo aklımı oynatıcaktım şuan 58 kiloyum ama bu 8 kilo gitmiyo kızlar boyum kısA 163 fiziksel olarak orantım var bel 68 kalça 96 ama evlendiğimde bel ölçüm 59 idi ve bunu düşündükçe moralim çok bozuluyo kendi babam bile tatlım zorlama artık 38 bedensin önceden 34 idin diyo bu arada babam ölçülerimi biliyo bu kadar ilgili olması konfeksiyon atölyesi var büyük firmalarla çalışıyo onun bile gözüne batıyorum bu arada bitki çaylarına bayılırım hergün içerim çayı şekersiz içiyorum yaklaşık 10 yıldır türk kahvesini seviyorum hergün içerim tabi şekersiz sade yani çok fazla yemek yiyen biri değilim su tüketiyorum sporda evde olunca pek istikrar gösteremiyorum ama sizinle beraber ihmal etmicemi umuyorum şimdiden teşekkür ederim kızlar

Öhhh 1 orta boy pizza mı Kız vur dedik öldürdün Kahvaltıda yiyeceksen ye ama sakın akşama bırakma ödülde olsa
Biraz öyle oldu 2 dilim olabilür Yemeyeli çok oldu ondan öyle ufak gördüm
Tartiyi siparis verdinmi

Pizza yapmiycam solicem orta boy ince hamurlu sucuk kenarli bol malzemos

Verdim verdim bugün kargoya çıkacaktı bakalım bunda sorun olmasın da gelsin ya hafta sonu girdi araya pazartesiye anca teslim ederler akşama tartılacağım artık uff

O da olur yeni gördüm enfes bir şeye benziyor Ya ben yemek konuşamadan duramam fazlaca ilgim var sizinde günahınıza gireceğim

Yok cnm ben de aldim dedimya sorun olmadi olmaz zaten
Aynenn cok guzel gel ismarlarim ben sanaaa

arakadaşlar ben h. içi işteyken daha fazla aktif olabilirim evdeyken sesim çıkmayabilir fazla çocuklardan dolayı fırsat bulamayabilirim anacıımm hoş görün olar mııı

Sorun değil canım gunduz aktif ol yeterli

Ay sen cok zayıfmışsın ya 58kilo neee kıskanırız biz şimdi seni

Pizza yapmiycam solicem orta boy ince hamurlu sucuk kenarli bol malzemos

Diyet topiğinde ne konusuyonuz kız siz sucuktu pizzaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…