Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Hey masallah cnm ne diyelim valla
2-3 dilim pasta falan falan sonrasi bol bol ceza ahahahha
2-3 dilim pasta mı ne yaptın en fazla küçük 1 dilim pasta yanına ek meze börek falan vardır yaniöğle yemeğimi yemem sabah kahvaltımı yapmam anca akşama hafif atıştırırım ne yapayım bol aksiyonlu hayatım

Iyi hadi bakalim oyle olsun kendini birakmada :)

Bende hirslandim baya ama kacirmasak daha iyi. Yoksa kendi cok suclu hissediyorum. Daha az yiyebiliriz aslinda ama olmuyo aclik hissi hep oluyo o zamanda
Bence çok aç gezmek iyi değil yoksa halsiz düşersin ve bir süre sonra sıkılırsın yemeklere saldırırsınTarçın alıcam bakalım akşamları sütle içeceğim tatlı krizlerine iyi geliyormuş

Bende kabuk tarcin ve normal toz tarcin var ama onlarla ne yapicagimi bilmiorum

Bende hirslandim baya ama kacirmasak daha iyi. Yoksa kendi cok suclu hissediyorum. Daha az yiyebiliriz aslinda ama olmuyo aclik hissi hep oluyo o zamanda

Zamanla midemiz küçülecek canım alışacağız. Az sabır göstermemiz gerek

Ayyy ins cnm bu azimle yapariz gibime geliyor. 10 kilo topu topu.
2 beden incelmek az degil yani.
Tarcini sutle yada suyla farkedermi sence

Suyu acıtabilir belki. Ben sütle kullanıyorum tarçını. Mistik çaya da cok yakısıyor

Tabi bu arada yesil cay degilde
Zencefilli limonlu cay icsek daha cok tok tutuyor metabolizmayida hizlandiriyor tarcinda oyle

Bunu kendin değiştirebilirsin canım. Listemizde yeşil çay yazıyor ama sabah 1 fincan yeşilçay akşam 1 fincan zencefilli çay içebilirsin.
Ben mesela akşamları yeşilçay içmiyorum uykumu kaçırıyor onun yerine mistik çay içiyorum.
Sen de kendine göre ayarla

Tabi bu arada yesil cay degilde
Zencefilli limonlu cay icsek daha cok tok tutuyor metabolizmayida hizlandiriyor tarcinda oyle

Canım zencefil acı kışın anca balla falan tüketebiliyorum ama tarçını yapacağım artık sürekli sıvı tüketmekten zaten yemek ihtiyacımız kalmayacakSabahları işe gelmeden yeşil çay ya da limonlu su içeceğim iş yerinde ıhlamur içiyorum 2 kupa akşam yemekten sonra yatmadan 2 saat önce tarçınlı süt içeceğim yatarken de mistik çayı içeceğim abarttım mı

Kızlar bu arada sassy su duydunuz mu? gün boyu normal su değil de bunu içiyoruz. Hem alkali oluyoruz hem de metabolizma hızlanıyormuş.
Tarifi şöyle

• 2 litre su
  • Kabuğu soyulmuş, baş parmağınız büyüklüğünde 2 parça taze zencefil
  • 1 ince dilimlenmiş salatalık
  • 1 ince dilimlenmiş limon
  • 12 adet taze nane yaprağı
Geceden hepsini suyun içine koyup sabaha kadar dinlendiriyoruz. Sabahta süzüp su yerine bunu içiyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…