Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Canım nasıl kurabiye istiyor ya. İşler daha hala beni bekliyor.
Kahvemi içeyim sonra kurabiye yapayım. O pişene kadar da evi temizleyim bari.
bende ara ogun meyvelı yogurdumu yıyıp temızlıycem evı halılar yıkamadaydı mis gıbı ev temızlemekten gına gelen ama evin pis olamasıma dayanamayan bi hatun olarak sonunda bu haberlere cıkan kadın gıbı olucam

Eklentiler

• image.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 45

Ayy ben cok dağınığımdır. Evi bok götürse umrumda olmaz yani. Ama mecburiyetten temizliyorum işte

olsun ya 2 bebeli şu garibin elinden tutuverin iş 2 çocuk kilolara ve öz bakımıma sıra gelmiyor desteğinizle bi silkinip kendime gelivereyim be yaa

nehirnil111 hatırlatma bana şu pideyi
Bende kendime hatırlatıyorum hamburgeri daha vicdanen rahatsız oluyorum

Olsun mu kızlar ne diyorsunuz ?

Keşke Ankarada çocukluğun bütün yazları geçti uzun zamandır gelmiyor geldiğimde çalarım kapınıBen sana araştırayım bakıyım varmıymış margarinsiz sanki gözüme çarpmıştı bir yerde tatlı mı tuzlu mu istiyorsun tatlı galiba bugün canın tatlı çekiyor senin

Başka ödül olamaz herhalde yani en azından çok sevdikleri bir yemeği abartmadan yiyebilirler yiyebiliriz

Bence 23 olsun bugün ayın 23ü benimde en sevdiğim sayılardan tekli sayı hem 20 çift

olsun ya 2 bebeli şu garibin elinden tutuverin iş 2 çocuk kilolara ve öz bakımıma sıra gelmiyor desteğinizle bi silkinip kendime gelivereyim be yaa

Tamam canım hoşgeldin öyleyse aramıza. Kilon kaç tabloya ekleyim seni de.
keşke benımde kocam az dagınık pis olsaydı bide onun yuzunden evımızde askerı düzen azıcık var kendıne benzettı beni maymuş

Benimki de temizlikten düzenden cok hoşlanır ama dağınıklığıma da laf etmiyor saolsun. :)

Yok canım yazıyor herkes ben takip ediyorum Bizler gibi sohbet etmeseler de akşam menü falan yazıyorlar. Sadece merve yazmıyor onun da yarın nişanı var izin istemişti.

Tatlı tabiki
Tamam beklerim her zaman çal kapımı
bilmiyorum ki bu ödül konusu sıkıntı valla. Şimdi de yiyor herkes canının istediğini.
İyi hadi 23 olsun madem
Aaaaa kim olacak acabaaa

Ben olamam orası kesin. Çok az veriyorum ben

Aralarda baska katılmak isteyenlerde olmustu haber veririm dediğim. Ay bulamam da şimdi. Tuh keşke not alsaydım isimlerini. Hak gecmez umarım.

Nehir ben cayida kahveyi de sekersiz iciyorum. Bundan sonra alisin sizde oyle yapin

Tatlı tabiki
Tamam beklerim her zaman çal kapımı
bilmiyorum ki bu ödül konusu sıkıntı valla. Şimdi de yiyor herkes canının istediğini.
İyi hadi 23 olsun madem

Bakıyorum hemenBen mesela pizza börek falan yiyemedim başladığımdan beri ödül sahibi olursam 1 orta boy pizza söyleyebilirim ya da su böreği Çok kötüyüm çokAslan patron

yehhhuuuuteşekkürler arkadaşlar kilom 71 minumum doğum kilosu sayılır 1,5 yıldır veremedim bir türlü

Nehir ben cayida kahveyi de sekersiz iciyorum. Bundan sonra alisin sizde oyle yapin
Bende genelde 1 tane şekerle içiyorum ama bakalım biliyor musun ben uzun zamandır çay içmiyorum çay hiç arz etmiyorum bitki çaylarını da şekersiz içerim nescafeye sadece tek şeker atarım

Kızlar ben hemen menümü yazayım da akışveriş hazırlık derken belki tekrar giremem..

Sabah
Yağsız kaşarlı tost
Ayran

Öğle
Yiyemedim 2 kahve ile geçiştirdim

Akşam
Tarhana çorbası
Tavuklu patetes
Yoğurt

Akşamı daha yemegim ama menüm bu

Kızzlar squat yaptım ama 50 tane. Şuan güzellik merkezine gidiyorum bakıma. Yeşil çay yok ekstra spor yok 2 lt su şimdiden fazkasını içtim:)

Bende genelde 1 tane şekerle içiyorum ama bakalım biliyor musun ben uzun zamandır çay içmiyorum çay hiç arz etmiyorum bitki çaylarını da şekersiz içerim nescafeye sadece tek şeker atarım
Ilgincsin vallahi ben cayimdaki sekeri birakmak icin 4 ay ugrastim.sonunda hic atmiorum. Cayi severim ama tiryakisi degilim. Caysizda kahvalti gitmiyor bee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…