Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Haftasonu da geliyor. Tartı günümüzün pazartesi olması iyi oldu. Tartıda fazla cıkmamak için tutarız kendimizi haftasonu.
İlk haftamızı bitiriyoruz. Ben ilk hafta oldugu için 2 kg veririm diyordum ama her gun tartılıyorum cok az gidiyor. Neyse olsun gitsinde yavas yavas gitsin.

al benden de o kadar 1 ekimde başladım diyete 23 gün olmuş hala 91 yaa

Aynen cnm bende oyle dusunuorum cok iyi fikir bencede

Gün 71

Spor Ödevi
70 squat. Mekik yapanlar dinleniyor:)

Bakım Ödevi
Tırnak bakımı.(Törpü,oje,bakım. Tırnaklarınızın neye ihtiyacı varsa)

5.gün

Son düzenleme:
canım aslında çok kötü de değil. Ayda 4-5 kilo vermek lazımmış. Sende 4 verirsin böyle gidersen.
bende bir çok yerde okudum ayda max 5 kilo vermek sağlıklı diye ,inşallah 1 haftada 2 kiloyu da atarım üzerimden,benim hatam her sabah tartıya çıkmak ve aman bugün de aynı diye morel bozmak artık sadece 1 gün çıkcam haftada tartıya pazartesiydi galiba ?

Geçmişi okudum menülerinize baktım azcık kaçıran üzülmüş ama akşam hamburger yiyen üzülmemiş Biraz ters bir grubuz galiba

Ama yapma şimdi bunu bana Başka yiyecek bir şey yoktu dışarıdaydım kınaya gidecektim başım çatlıyordu açmı kalsaydımUfak kaçamaklar bende motivasyonu yükseltiyor daha çok sonunda düşünceli smiley koymuşum hem görmedin mi
Canım az kilo gitmesi daha sağlıklı bir anda verilenler daha hızlı geri alınıyor

3 kilo vermişim 23 günde pco olduğu için yavaş veriyormuşum araştridim da öyle yazıyor bilmiyorum artık
Bende pco hastasıyım canım daha yavaş gidiyor bizde kilolar ve daha çabuk alıyoruzÇokta az değil ayrıca en sağlıklısı
nehirnil111 nehir sana ve bana sanirim bu cumleler
Farkettim ne yüzüme vuruyorsun kız
Gün 71

Spor Ödevi
70 squat. Mekik yapanlar dinleniyor:)

Bakım Ödevi
Tırnakları limonla ovuyoruz

5.gün

Squatla hamburgeri atayım bariiçinde tavuk vardı ama abartı soslu bir hamburger değildi yaniHiç duymamıştım limon iyi mi geliyormuş kesin yapmalıyım manikür yapıcaktım zaten

Sararan tırnaklara iyi geliyor canım. Elinde yara kesik falan olan yapmasın. Onlar da törpülenecekse törpüsünü yapsın
Ya da dur ben bakım ödevini genişleteyim tırnak bakımı yapayım

Dünün cezası olarak

Sabah ; 2 kupa ıhlamur
Öğle; Tavuk patates kavurma 3 yemek kaşığı + çorba 3 kaşık + 1 ufak kase yeşil salata
Ara; Sade soda ya da sade tek şeker nescafe baş ağrım için regl dönemimde hep böyle oluyor
Akşam;Dünden yaptığım beşamel soslu patlıcan musakka 3-4 yemek kaşığı anca yerim bir de cacık yiyeceğim

Değiştirdim bakım ödevini.
İlk mesajı da bir ara guncellemem gerekiyor. Hala daha düğüne gideceğim zamanlar falan yazıyor

nehirnilay kiz ilk basta ben farkedemedim. Sonra gittim bidaha okudum he dedim jeton dustu.
Yalnız başka birini etiketlemişin
Sararan tırnaklara iyi geliyor canım. Elinde yara kesik falan olan yapmasın. Onlar da törpülenecekse törpüsünü yapsın
Ya da dur ben bakım ödevini genişleteyim tırnak bakımı yapayım

Çok iyi canım benim için zevkli olacak yüzüme da az süreyim

Ayy bende sabah sekersiz cay ve kepekli biskuvi yedim oglen yemegini ne zaman kiz

Corbayi bitirseydin sicak sicak corbadan bisey olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…