Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kızlar bu arada sassy su duydunuz mu? gün boyu normal su değil de bunu içiyoruz. Hem alkali oluyoruz hem de metabolizma hızlanıyormuş.
Tarifi şöyle

• 2 litre su
  • Kabuğu soyulmuş, baş parmağınız büyüklüğünde 2 parça taze zencefil
  • 1 ince dilimlenmiş salatalık
  • 1 ince dilimlenmiş limon
  • 12 adet taze nane yaprağı
Geceden hepsini suyun içine koyup sabaha kadar dinlendiriyoruz. Sabahta süzüp su yerine bunu içiyoruz.
Duymadım canım hiç ama hepsi sağlıklı ve iyi geldi gözüme yapılabilir aslında da iş yerine nasıl getireceğim evde akşam ve sabah içsem nasıl olur ki :KK51:

Duymadım canım hiç ama hepsi sağlıklı ve iyi geldi gözüme yapılabilir aslında da iş yerine nasıl getireceğim evde akşam ve sabah içsem nasıl olur ki :KK51:

Bunu yapan bir arkadasım var afilli bir su şişesi almış bunun için 1 litrelik. İşe götürüyor onu :KK70:
Bilmiyorum ki kuzum sabah akşam içince etkisi olur mu, nasıl kolayına gelirse. Yapmak şart değil nasıl olsa.
İzin gününde yaparsın

bugün tartıdan nefret ettim rakamı görünce mutsuzum ve diyet konusunda beceriksizim

kızlaaar:KK57: balık olsam vapur çarpar bu ne sanssızlıktır:KK57: normalde hıc tartılmıyrum pazartesını beklıyorum. dun misafirim vardı. heralde bırısı tartılmısmı nasıl olduysa, sabah tartılım dedım amaaan allahım :KK57: aman yarabbım tansıyonlarım düştü :KK57: bı cıktım kılomdan bes kılo fazla kılo:KK57: hemen kendımı kanepeye attım anneeeeaaaağ git sen tartıl bakım kac cıkıcan dedım. neysekı annemde benle o aynı kıloda cıktı:KK57: tartının hafızasındamı kaldı ne olduysa... bi dahada tovbe p.tsnden harıc tartılan tombuldutu kopartıp yesınler

Canım nasıl kurabiye istiyor ya. İşler daha hala beni bekliyor.
Kahvemi içeyim sonra kurabiye yapayım. O pişene kadar da evi temizleyim bari.

kızlaaar:KK57: balık olsam vapur çarpar bu ne sanssızlıktır:KK57: normalde hıc tartılmıyrum pazartesını beklıyorum. dun misafirim vardı. heralde bırısı tartılmısmı nasıl olduysa, sabah tartılım dedım amaaan allahım :KK57: aman yarabbım tansıyonlarım düştü :KK57: bı cıktım kılomdan bes kılo fazla kılo:KK57: hemen kendımı kanepeye attım anneeeeaaaağ git sen tartıl bakım kac cıkıcan dedım. neysekı annemde benle o aynı kıloda cıktı:KK57: tartının hafızasındamı kaldı ne olduysa... bi dahada tovbe p.tsnden harıc tartılan tombuldutu kopartıp yesınler

:KK70::KK70::KK70: Senin lafların beni öldürüyor ya :KK70:
Ben de her sabah tartılıyorum bugun tartılmadım sadece. Tutamıyorum kendimi merak ediyorum

Bunu yapan bir arkadasım var afilli bir su şişesi almış bunun için 1 litrelik. İşe götürüyor onu :KK70:
Bilmiyorum ki kuzum sabah akşam içince etkisi olur mu, nasıl kolayına gelirse. Yapmak şart değil nasıl olsa.
İzin gününde yaparsın
Hafta sonları yapabilirim canım 2 gün boyunca öyle de işe yarayabilir de taze nane yaprağını nereden bulabilirim acep hadi zencefili buldum da :KK53:

Bu arada haftanın kilo vermede birincisinin ödülü ne olacak? Onu düşünmedik hala. Ödülü olmasın mı :KK70:

Hadi birer kahve :emir_bebek:
Ayy bende alayım baş ağrımı dindirir belki sade tek şekerle çok kalorili olmaz dimi nescafe:KK53:Sadesi aslında iyi geliyormuş diyetlerde:KK50:
Ahahahha:KK70:Zayıflayacağım derken kilo aldım sandın dimi hep o pideden:rolleyes:
Canım nasıl kurabiye istiyor ya. İşler daha hala beni bekliyor.
Kahvemi içeyim sonra kurabiye yapayım. O pişene kadar da evi temizleyim bari.

Ben de her sabah tartılıyorum bugun tartılmadım sadece. Tutamıyorum kendimi merak ediyorum

Ben hep marketten alıyorum kuzum maydonoz gibi

Yap geleyim bende kahvemin yanına alırım:KK50::KK19:Benimde bir gelsin tartım her gün tartılacağım gram bile önemli olur:KK53:

Aa kuzum hiç dikkatimi çekmedi bu akşam bakayım hemen bizim oradaki küçük market ama yarına kalır gibi büyük market olayı :KK51:

valla gerck olsaydı o tartı kendımı yemege veriridim :KK70: aslında hergun tartılmak ıyı degıl. nasıl ki ilk diyet yaptıgımızda birden ıkı uc kılo verıyoruz ödem attıgımız ıcın, ama bu ödemi tekrar topluyomus vucut. hanı bazen sebepsız yere kendımızi tuttugumuz halde gram yahut kılo alıyoruz. nasıl olur dıye vahlanıyoruz.halbukı kılo degıl o arada fazla gozukenler ödem oluyomus. bildiğim kadarıyla.oyuzden sık sık tartılma motıvasyonun düşmesin kedicim:KK6:

Ayy bende alayım baş ağrımı dindirir belki sade tek şekerle çok kalorili olmaz dimi nescafe:KK53:Sadesi aslında iyi geliyormuş diyetlerde:KK50:

Yap geleyim bende kahvemin yanına alırım:KK50::KK19:Benimde bir gelsin tartım her gün tartılacağım gram bile önemli olur:KK53:

Aa kuzum hiç dikkatimi çekmedi bu akşam bakayım hemen bizim oradaki küçük market ama yarına kalır gibi büyük market olayı :KK51:

Ay keşke gelebilseniz. Ama hiç ankarada yaşayanınız yok :KK70: Kız kurabiye yapcam da margarinim yok. Margarinsiz tarif arıyorum
Ben şekerli içiyorum bugun kahvemi. Normalde tatlandırıcıyla yapıyorum ama bugun şeker istedi vücudum herhalde.
Olsun canım acelesi yok benimde yok nanem de zencefilimde.
valla gerck olsaydı o tartı kendımı yemege veriridim :KK70: aslında hergun tartılmak ıyı degıl. nasıl ki ilk diyet yaptıgımızda birden ıkı uc kılo verıyoruz ödem attıgımız ıcın, ama bu ödemi tekrar topluyomus vucut. hanı bazen sebepsız yere kendımızi tuttugumuz halde gram yahut kılo alıyoruz. nasıl olur dıye vahlanıyoruz.halbukı kılo degıl o arada fazla gozukenler ödem oluyomus. bildiğim kadarıyla.oyuzden sık sık tartılma motıvasyonun düşmesin kedicim:KK6:

Öyle canım hele benim vucudum cok fazla ödem topluyor ayak bileklerimi bir görsen nasıl şiş. Ama işte merak ediyorum illaki. Bugun tartılmadım bakalım sabretmeye calısıyorum

Eğer güzel yemek yemek olacaksa ben birinciliğe koşmaya hazırım :KK70:

:KK70:
Yemek olsun mu olmasın mı bilemiyorum nehircim ya 1 haftayı çöpe atmak gibi olur sanki.
Başka da ödül gelmiyor aklıma

bende bu guruba dahil olmak istiyorum vermem gereken fazla kilolalırm var benide aranıza alırmısınız:KK36:

Canım 20 kişiyiz baya kalabalığız eksilen olursa haber vereyim

X