Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Günaydın cıtırlar...
Aksam gelemedim
Menümü yazayım...
sabah 1 k.ekmegi,1 yumurta,1 dilim b.peynir,2 zeytin,ceyrek muz
ogle 1 paket eti form,1 kase yogurt
ara 1 mandalina
aksam 2 buyuk dilim k.ekmegi arasina b.peynir,1 bardak m.suyu
yemek piserken dayanamadim..yemis bulundum
Benden pek gitmedi bu moralimi bozdu..:KK51:
bu menü gayet iyi ama bide akşam yemeği yediysen kötü canım malesef

Günaydin herkese kizlarr☺☺☺

Bende herkesi tanıdığıma memnun oldum THEY- THEY- seninlede hemşeri sayılıriz. 5 yıl Nevşehir'de yasamisligim var.çok severim ayrica.şimdi görev nedeniyle sivastayiz ama donus Nevşehire olacak sanırım.

@EMELinEMELi kan çekiyor sanirim☺

Kızlar yigenimin Mevlidi nedeniyle kayserideyimim hafta sonuna kadar.buranin fırınlarını bi bilsen. Yağlısini,etli pidesi,normal pidesini,hamur islerini, su böreğini dayanazsiniz
Ben nasıl dayanacagim yardım help. ..

Bende herkesi tanıdığıma memnun oldum THEY- THEY- seninlede hemşeri sayılıriz. 5 yıl Nevşehir'de yasamisligim var.çok severim ayrica.şimdi görev nedeniyle sivastayiz ama donus Nevşehire olacak sanırım.

Kızlar yigenimin Mevlidi nedeniyle kayserideyimim hafta sonuna kadar.buranin fırınlarını bi bilsen. Yağlısini,etli pidesi,normal pidesini,hamur islerini, su böreğini dayanazsiniz
ne güzel canım . sakın mevlitte pide su böreği falan yiyim deme bi hafta ekmek yasak olur sana heee

Bende kendimi tanıtmak istiyorum
30 yaşında ,3 yıllık evli ve 1.5 yıldır bebiş istiyorum olmuyor maalesef ,pcoyum , ekimde öğrendim ve herşey bitti benim için , pco kiloyu tetikler böyle gidersen çok zor hamile kalırsın diyince doktor , aklım başıma geldi .1 ekimde 94 ile başladım ama pcolu arkadaşlar sizde zor mu veriyosunuz? 20 gündür diyetteyim bu sabah tartıldım 91 yine, spor da yapıyorum zor kilo veriyorum.
canım merhaba bende bir zamanlar pco luydum. doktorum bebek sahibi olabilmen için zayıflaman gerek dedi ve bende bir hırs oldu. şimdi bak resimdede görüyorsundur nur topu gibi bir oğlum var.
ben bu hastalığı inadına zayıflayarak yendim ve bir bebeğe sahip oldum
karamsar düşünme kilolarını ver ve hamile kal
bende aynı yoldan geçtim seni anlayabiliyorum

Oy masallah minige..allah bahtıni güzel etsin...
O saydıklarının icinde iyiki yokum..iyiki senin yerinde degilim canim :KK23:

canım merhaba bende bir zamanlar pco luydum. doktorum bebek sahibi olabilmen için zayıflaman gerek dedi ve bende bir hırs oldu. şimdi bak resimdede görüyorsundur nur topu gibi bir oğlum var.
ben bu hastalığı inadına zayıflayarak yendim ve bir bebeğe sahip oldum
karamsar düşünme kilolarını ver ve hamile kal
bende aynı yoldan geçtim seni anlayabiliyorum
Allah bağışlasın canım çok mutlu oldum msjına teşekkür ederim , umut oldu ve zaten kararlıyım sayende daha bi hırs oldu bana da.

Hayvan seven merhametlidir insanlara da zararı olmaz canım:KK19:Evet o da spor sayılır mı günlük yürüyüşümü giderken gelirken yapıyorum tabi :KK55::rolleyes:

Terleyene kadar döktüreceksen olur. 2 kıvırtıp oturacaksan olmaz :KK70:

Valla ben hakkimi esime verdim :)

:KK9::KK9:

çok diyet sayılmaz aslın da. ama pko var bende. dikkat etmeye çlışıyorum. akşam yemeklerını kesemıyorum;(

Akşam yemeğini kesmek derken, çok yiyorum anlamında mı? Ben de akşamları cok yiyorum. O yüzden yemeğin yanında mutlaka bolbol yoğurt veya salata yiyorum. Karnım onlarla dolsun ekmeğe elim gitmesin diye.

Günaydın cıtırlar...
Aksam gelemedim
Menümü yazayım...
sabah 1 k.ekmegi,1 yumurta,1 dilim b.peynir,2 zeytin,ceyrek muz
ogle 1 paket eti form,1 kase yogurt
ara 1 mandalina
aksam 2 buyuk dilim k.ekmegi arasina b.peynir,1 bardak m.suyu
yemek piserken dayanamadim..yemis bulundum
Benden pek gitmedi bu moralimi bozdu..:KK51:

Kuzum akşam yemeğinde 1 dilim ekmekten fazla yememeye calış onun dışında güzel:)

Bende pkoluyum ...
Birde belimi sakatladim dün aksam..fenayımm...
İns daha cok ilerlemez..korse filan taktım ama..
Evelynn Evelynn canım bu spor ödevini bu halde mumkun degil yapabilmem..
Yürüyüs yapmaya calisacagim iyi hisedersem

Aa çok geçmiş olsun ciddi bir sey yoktur inşallah? Spor yaparken mi oldu yoksa?
Yok canım boşver sporu ödevi falan. Dinlendir birkaç gün vücudunu.

Verdim canım bakım ödevini. Gördün mü? Yüz bakımı sayılır.

Ah ah ahhhhh :KK70: Çok zor bir hafta seni bekliyor tubi. Kendini tutmaya çalış, yılbaşında hayalini kurduğun elbiseyi hayal et, ya da başka bir motivasyon bul kendine. Bizi düşün. Dönüşte ceza veririz bak :KK70:
Çok dayanamazsan hepsinden birer ısırık al nefsini körelt. Kolay gelsin canım

Oy masallah minige..allah bahtıni güzel etsin...
O saydıklarının icinde iyiki yokum..iyiki senin yerinde degilim canim :KK23:

Teskkur ederim canım. Rabbim herkese bu duyguyu tatmayi nasip etsin.isteyen herkese nasip etsin.

Bizim mevlidlerimiz bebek gormelerimiz nasıl geçer bi bilseniz . Baklavalar börekler offf offf. Ben dayanirim yememde baskıya nasıl dayanacagimm☺
Ye ye bi dilimden bişey olmaz.ev yapımı bunlar hafif olur.aman senin neyin var canım kasma kendini.daha gencsin verirsin... ne demek neyin var en az 10 kilocuk fazlalığı var☺☺☺☺
Şimdiden duyar gibiyim. ..

Terleyene kadar döktüreceksen olur. 2 kıvırtıp oturacaksan olmaz :KK70:

:KK9::KK9:

Akşam yemeğini kesmek derken, çok yiyorum anlamında mı? Ben de akşamları cok yiyorum. O yüzden yemeğin yanında mutlaka bolbol yoğurt veya salata yiyorum. Karnım onlarla dolsun ekmeğe elim gitmesin diye.

evet eve gidince hemen acıkmıyorum yemek yemem akşam 7-8 i buluyor. bu saate kalıncada acıkıyorum ve cok yiyorum. aslında diyet gecmişim var. 5. takım da 3 ayda 15 kılo zayıflamistim ama geri aldım.

Gunaydinnn pisipisilerin annesi Evelynn Evelynn eski topik arkadasim :KK70: bi cay buldum metabolizma hizlandiriyor kabizligida birebir seninlede paylasmaya geldim :)
IMG_20151022_111540.jpg

X