Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Tombuldut

Mistik Çay

Mistik Çayı içeriğinde, zencefil, tarçın, karabiber, karanfil, böğürtlen, meyan kökü,kakule ve hindiba gibi pek çok farklı baharat türevi bulunmakta.
Mistik Çayı Faydaları

. Metabolizmayı ççalıştırıcı etkileri bulunmaktadır.

. Kilo verdirici etkileri bulunmaktadır.

. Hazmı kolaylaştırır ve şişkinliği alır.

. Muhteşem aroması sayesinde rahatlama ve gevşeme sağlar.

. Baş ağrısı ve mide bulantılarını giderici etkileri bulunmaktadır.

. Taze tüketildiğinde, mide krampları ve ağrılarına iyi gelmektedir.

. Süt ile hazırlandığında, boğaz yollarını tedavi edici ve öksürüğü giderici etkileri bulunmaktadır.

Günaydınlar herkese

Ben akşamları giremiyorum pek evde uğraşma ziyaretler falan derken dün ki halimi sabahtan yazayım yine

Sabah; 1 çay bardağı limonlu ılık su + 2 kupa ıhlamur
Öğlen; 1 adet büyük nugget kızartma+5,6 patates+3 yemek kaşığı bulgur pilavı+1 küçük kase yeşil salata
Akşam;Patlıcan musakka 3 yemek kaşığı + 2 yemek kaşığı makarna + yarım avuç çerez

2 litre su +
Max.2 dilim ekmek +
60 squat hareketi +
40 dakika yürüyüş +
El,yüz,ayak bakım ödevi +

Dünden daha güzel bir gün olsun inşallah

Ben de biraz nezle var ama onun dısında iyiyim canım sen nasılsın?

Dün baktım bizim orada bulamadım tadı enfes bir şey bir aralar içiyordum tarçını çok sevdiğimden ilaç gibi geliyordu bu akşam büyük markete gideceğim orada bulurum inşallah

Geçmiş olsun canım dikkatli ol havalar kötü serin olmaya başladı bazen yakıyor da değişik

Günaydın

Memnun olduk canım

Canim dun spor odevi yenilenmemisti sanirim bende 3.gunun odevi 120 mekik 60 da sguat yaptim yanlismi olduki

Evet ya ben de bayıldım tadına kokusuna.
Saol canım:)

İyi oluyoruz nehirnil kg verince daha da iyi olacagiz insallh.

Kedicigim canim emzirenler de icebiliyor mmu mistik caydan gulum.

Canım emzirenler doktora danışsın demişler ama onu arastırırken emzirenler yeşilçay içmemeli gibi bir sey buldum. sen içiyor musun yeşil çay?

Buarada ben de kendimi tanıtayım madem herkes tanıtmış
Ankarada yaşıyorum 26 yaşındayım
2 senelik evliyim çocuğum yok
Kedilerim köpeğim ve bir de papağanım var. Hasimoto hastalığı nedeniyle 51 kilodan 70lere cıktım. Zor kilo veriyorum. Böyle:)

Evet ya ben de bayıldım tadına kokusuna.
Saol canım:)

Canım emzirenler doktora danışsın demişler ama onu arastırırken emzirenler yeşilçay içmemeli gibi bir sey buldum. sen içiyor musun yeşil çay?

Canim diyetisyenim icebilirsin dedi 2 kupa bende iciyorum bazen 1 bazen 2 kupa pazartesiden.beri iciyorum

Kaş bıyık alma olabilir canım ya da manikür pedikür

Onu herkes evinde yapmıyor olabilir canım belki kuaföre gidecek vakitleri de yoktur. Herkesin evde kendi kendine yapabileceği bir sey bulalım. Hmm buldum sanırım:)

Canim diyetisyenim icebilirsin dedi 2 kupa bende iciyorum bazen 1 bazen 2 kupa pazartesiden.beri iciyorum

Anladım canım. Sen yine de mistik çayı da bi sor. Bebeğinin sütünü azaltmayalım:)

Onu herkes evinde yapmıyor olabilir canım belki kuaföre gidecek vakitleri de yoktur. Herkesin evde kendi kendine yapabileceği bir sey bulalım. Hmm buldum sanırım:)

Uygun mudur ?

Gün 72

Spor Ödevi
50 mekik. Squat yapanlar dinleniyor bugun:)

Bakım Ödevi
Yüze buhar banyosu

Maşallah canım sende hayvan seversin bende bayılıyorum özellikle kedilere bizimde annemlerde bir tane oğlumuz var

Haklısın canım ben evde yapıyorum ya bana göre olmuş gibi olduBuhar banyosunu bilmiyorum bir bakınayım

Squat dinlenmesi harika oldu bu akşam kına var orada az çalkalarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…