Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sizi gorunce kendimden utaniyorummm
Cok az yiosunuzzz

çok az yemek iyi mi ki?
bence ne çok az ne çok fazla,
çünkü ömür boyu böyle gıdım gıdım yiyerek yaşamayacağız

2 lt su : - 1lt icebildim
Max.3 dilim ekmek : +
2fincan y.çay : -
Spor : + yuruyus 30 dk
Spor odevi : 75 mekik + 55 sguat.
Bakim odevi: +
Kizlar aksam yemeginde kizarmis tavuk bol salata ve yogurt yedim.
Cayin yanina 1 dilim kek yedim.

Az yememiz gerkiyor tabiki canım ama bazı arkadaşlarda aç geziyor resmen, kilo vericez diye hasta olmayalım sonra

günaydınlar bende bırazdan kahvaltımı yapiiciim gunduz cok azımlıyım ama aksama dogrru içimdeki canavar uyanıyo sınır oluyorum bugun daha direnişli olmam lazım

Yani oylede suan daha az yememiz gerekiyor.

bende çok az yemegi kahvaltıları çok az şeylerle geçiştirmeye karşıyım.
tamam az yememiz lazım ama kalorisi düşük doyurucu saglıklı beslenmemiz
yag şeker un bunalardan uzak durmamız lazım.

çok az yiyerek sadece su ve kaslardan veririz önemli olan vücudumuzdaki yag oranını azaltamak.kalıcı olanda bu.
hani 3 5 kilo fazlası olanı bilemem ama benim gibi 10 12 kilo fazlası olanlar özellikle dikkatli beslenmeli.ara öğünleri atlamamalıki metabolizması çalışsın.

diyetisyenler sürekli önerirler bunaları .uyandıktan sonra ilk yarım saatte kahvaltı yapınki metabolizmanız çalışmaya başlasın:)

hepimiz kilo vermek için burdayız evet ama sağlıklı kilo vermek için.bi süre sonra saçlarımınızın dökülmesini tırnaklarımızın kırılmasını halsiz düşüp spor yapamayacak duruma gelmek istemeyiz sanırım:)))

hehh bende tam bunu diyorum

Aynen cnm 10 kilo vermem gerekiyor benimde.onemli olan saglikli seyler yemek
Yoksa kim saclarinin dokulmesini veya tirnaklarinin kirilmasini ister.
Suan ben mekik plates squat yapiorum bacaklarimin azda olsa biraz harekete gecip hafiften ilceldigini gorebiliorum.
Gayret edicez ve amacimiza ulasicaz.

tu_bi haklısın en son sacma sapan bı elma dıyetı yaptım elmadan baska bıse yemıyosun. 7.gunumde 37numara ayakkabı gıydıgım halde kızdan 40 numara ayakkabı istemem ve perdecıye gırıp kadının ''neresı ıcın perde'' sorusuna ''cam için'' demem ve camasırcı bayanın kac beden gıyosun sorusuna pembe olsun dememden sonra anladımkı olan aklımda gıtmeye basladı sonra sen mısın bunyemı bozan elmaa yermısın yemezmısın kebaplar hamburgerler

umarım canım hep beraber ulaşacağız:)
bu son olsun deyin ve azmedin kızlar:))

işte tamda bu dedigim :)) zaten biz diyetteyiz demeyelim kimseye sağlıklı besleniyoruz diyelim..
diyet kelimesi pikolojik baskı yaratıyor:)[/QUOTE]

Tombuldut

bu arada kızlar bence sizde limonlu yoğurt kürünü deneyin
yoğurt kırmızı biber ve limon suyu
çok etkili olduğu konuşuluyor ve bende deniyorum
Bende yapıyorum öğle yemeklerinde canım kuzenimden duymuştum akşamları yapıcam arada
günaydınlar bende bırazdan kahvaltımı yapiiciim gunduz cok azımlıyım ama aksama dogrru içimdeki canavar uyanıyo sınır oluyorum bugun daha direnişli olmam lazım

Gunaydinlar efenim

Günaydın kızlar
Bugun hastanede olacağım akşam gelirim.

Günaydın kızlar tempo devam

Evelynn inşallah önemli bir durum yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…