Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : +
  • 2 fincan yeşil çay : +
  • Spor : -
  • Spor ödevi : +
  • Bakım ödevi : +
Ay bugun spor yapamadım yaa yatmadan yetiştirmeye çalışcam

Genel olarak herkes güzel beslenmiş gibi :) Kendimden bahsetmeye utanıyorum. Tatlı için bana bişeyler söyleyin vizemin olduğu gün çalışırken deliler gibi yiyorum. Bu akşam da onlardan biri.

Bir de annemi bıraktım, hava alanına git gel yaptım akşamki yemeğim daha da korkunç oldu.. Neyse yazayım da menümü bana kızın.

Evden çıkarken(08:00): 2 gün kurusu + sade kahve
Kahvaltı(10:45): Kepekli beyaz peynirli sandviç (ekmek ayçekirdekli ve 2 dilim olacak kadardı, beyaz peynir 1 dilim kadar) + Çay
Öğle(15:00): 1 yumurta + 1 mandalina + 1 YK karadut reçeli(anne yapımı) + 1 Dilim Light Ekmek + 2kuru kayısı + 2 ceviz +1 naneli yeşil çay
Ara(17:00): 1 orta şekerli kahve + 6 tane biscolata stix
Akşam( 19:45): 1 dilim peynirli börek (yemek için vakit bulamadım..)
Ara(21:00): 1 naneli yeşil çay + 1 kalburbastı + 3 biscolata stix
2 lt su : -
Max.3 dilim ekmek : -
2fincan y.çay : +
Spor : 13945 adım.. (hep koşuşturma)
Spor odevi : +
Bakim odevi : +
Şuan evde abur cubur stoğu var, gece sabaha kadar ders çalışacam. Bana dua edin de sadece kahvelerle geçiştireyim

Ah ya gercekten fena olmuş. Saat 17dekini hadi önemsemeyelim diyecektim ki akşam yemeği ve sonrasında da devam etmiş. Neyse toparlarsın canım yarın daha cok dikkat et. Elinin altında abur cubur değil meyve ve kuruyemiş bulundurmaya çalış

kahvaltım:
2 adet yumurta haşlanmışı ama beyazından
2 tane siyah zeytin
1 adet domates
1 dilim kepekli ekmek
2 bardak şekersiz çay
süzme peynir ve beyaz peynir
azcık labne

öğle yemeği :
5 kaşık yoğurda pulbiber ve yarım limon
10 adet yaprak sarma
1 dilim kepekli ekmek

1 bardak yeşilçay

ara öğün akşam :
1 orta avuç kurutulmuş siyah üzüm
3 adet ceviz
ve üzerine süzdüğüm 2 çay kaşığı süzme bal

bugün 1 saat 40 dakika yürüdüm.

bugün biraz yoruldum sporumu 10 dk sonra yapıcam
yaptığımda yazarım. :)

Evet evet çok fena oldu canım, meyve ve kuruyemişi de abartıyorum ki. Gece yediklerimi de güncellerim artık. Yarın yoğurtla felan geçiştirerek toparlamayı düşünüyorum

nedense benım moralım pek guzel degıl karnım doygun cokmu yıyorum acaba. ac kalıncada basım agrıyo ne vardı bı degnek olsa,,,, onuda yıyınce zayıflasakk yalnız degnegı bıle yeme derdindeyim. allah sonumu hayr etsın

Selâm
Sabah h.yumurta, domates salatalık biber 1 dilimden az kaşar peyniri yarım dilim ekmek 1 tane zeytin

Ara kahve b.leblebi ve üzüm 1 avuçtan biraz fazla

Öğle kıyma sote çok az, 1 dilim ekmek

Ara mısır ve pirinç patlağı

Akşam tavuk ızgara çok az patates kızartması yarım dilim ekmek

Kaçamak yok
Su +
Y.çay +
Ekmek 3 dilimden az
Spor + yürüyüş
Spor ödevi + squat
Bakım ödevi birazdan

Simdi squat ve basen hareketleri yaptım.
Cok yorgunum bunu yazmak için geldim.
Bu ara bugünde çok mutluyum irademi koruduğum için inşallah hepimiz azmimizi koruruz.kilolu olmak kaderimiz değildir iyi geceler size

Ben geldim işten kızlarr çok yorucu ve yoğun gündü ürünleri taşı indir kaldır süpür müşterinin isteklerini karşıla
Su 1.5
Yeşil çay -
Ekmek 2 dilim
Spor +
Bakım ödevi +
Mekik falan yokkk yapamam anacım derman kalmadı
Akşam yemeği yokk yemeden yatıyorum yarın akşama kadar yokum yarın kampanya varr gel ablaa gellll

Dün diğer menülerimi yazmıştım akşam 55 squat hareketini tamamladım bacaklarımı hala hissetmiyorum2 Litre su görevi de tamam 30 dakika rahat tempo yürüyüş işe git gel o aralardabakımı unutmuşum geç döndük eve

Akşam az abarttım3 kaşık pilav, 7 tane elma dilim patates. 1 dilim ekmek, 1 adet çikolatalı pişmaniye, 2 yemek kaşığı et sote

Bu sabah kendime ceza kahvaltı yok yarım kupa limonlu su içtim şimdi ıhlamur içeceğim 2 bardak suya devam

Mistik çayı denedim kızlarrr ve bayıldım tadınaa
Yeşil çay içeniyorsanız deneyin mutlaka
Sütle demledim. Kokusu aynı sahlep
Tadıda şekersiz sahlep gibi çok güzel yumusacık
canım bende mistik çay aldım ama faydası konusunda biraz tereddütüm var sence faydalı olur mu kilo verme konusunda

günaydın kızlar

dünkü menüm:
Sabah:yumurta,peynir,zeytin,1 dilim ekmek
ögle :tavuk ızgara,salata ,1 küçük kase yogurt,yarım dilim ekmek
akşam:2 kase çorba,salata,yarım dilim ekmek

2 lt su = +
spor ödevi =- (sporu fazla yaptıgım için dermanım kalmadı)
bakım ödevi +
2 y.çay +
kacamak yok +
max 3 dılım ekmek +
spor: + 10.000 adım :)

canım bende mistik çay aldım ama faydası konusunda biraz tereddütüm var sence faydalı olur mu kilo verme konusunda

bende dokuzlu çay içiyorum arada kızlar.bunun faydasını görürsünüz eminim.
içeriğinde mate, kirazsapı biberiye,tarçın,funda yaptragı,barut ağacı kabuğu,dut yapragı var.bu bitkileri araştırırsanız ffaydalarını görürsünüz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…