Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

nehirnil111 nehirnil111 canım dünki konuşmamız yarım kalmıştır.
çalışıyormusun, çalışmıyorsan evde neler yapıyorsun herkes anlatsın ya kendini.
hepinizi tanımıyorum kaynaşalım ayolll :)

Sizi gorunce kendimden utaniyorummm
Cok az yiosunuzzz
Off ödüm koptu bende yazının basını okuyunca sizi gorunce seviniyorum yaziyo zannettim acaip korktum valla.bana görede yediklerim çok geliyo :KK43:

Canım çalışıyorum demiştim ama sanırım gelmedi muhasebedeyim canım sabah 8:30 akşam 6:15 iş saatlerim 7 de anca evde oluyorumHoppaSen çalışıyor musun:KK19:

ben istanbulda dogdum buyudum yaklasık 50 senedır ıstanbuldayız. aslen bayburtluyum ve bayburta yazın gezmeye geldıgımde kocişle tanıstım :) suan aılemden akrabalarımdan 1200 km uzaktayım :KK43: adalet mezunuyum kpss ye hazırlanma planım vardı ama suanlık calısmayı dusunmuyorum. 4 aylıkta evlıyım özetle yeni bir hayat yeni düzen yeni yeni insanlar

Selam canlar

2 litre su : +Max 3 dilim ekmek : +2 fincan yeşil çay : +Spor : +Spor ödevi : +Bakım ödevi : +

ben istanbulda dogdum buyudum yaklasık 50 senedır ıstanbuldayız. aslen bayburtluyum ve bayburta yazın gezmeye geldıgımde kocişle tanıstım :) suan aılemden akrabalarımdan 1200 km uzaktayım :KK43: adalet mezunuyum kpss ye hazırlanma planım vardı ama suanlık calısmayı dusunmuyorum. 4 aylıkta evlıyım özetle yeni bir hayat yeni düzen yeni yeni insanlar
Allah bi ömür aynı yastıkta kocatsın canim:KK200:

Bende 4 aylık evliyim canım Rabbim mutlu etsin bir ömür:nazar::KK200:İstanbul'dayım bende:KK68:

Bende 4 aylık evliyim canım Rabbim mutlu etsin bir ömür:nazar::KK200:İstanbul'dayım bende:KK68:
Ayy burasi tazecik gelinlerle doluymuş..
Ne güzel zamanlar..allah iki dünya saadetle bir etsin canım sizi de:KK200:
Benimde bi kac gün sonra evlilik yildonumumuz..6 bitcek

Canım çalışıyorum demiştim ama sanırım gelmedi muhasebedeyim canım sabah 8:30 akşam 6:15 iş saatlerim 7 de anca evde oluyorumHoppaSen çalışıyor musun:KK19:
Muhasebe derken genel muhasebemi
Bende on muhasebe yapiorum cnm
Is yerimle evimin arasi 15 dk
Yuruyerek gidiyorum
Sabah 8.5 aksam 6
Oraya buraya bakrsam yarim saatte evde oluyorum canim

Ayy burasi tazecik gelinlerle doluymuş..
Ne güzel zamanlar..allah iki dünya saadetle bir etsin canım sizi de:KK200:
Benimde bi kac gün sonra evlilik yildonumumuz..6 bitcek
Amin canım cümlemizi inşallah:nazar::KK200:Maşallah canım bayağı olmuş siz artık tecrübe sahibisiniz tabi biz çömez:KK70:
Muhasebe derken genel muhasebemi
Bende on muhasebe yapiorum cnm
Is yerimle evimin arasi 15 dk
Yuruyerek gidiyorum
Sabah 8.5 aksam 6
Oraya buraya bakrsam yarim saatte evde oluyorum canim

Amaninnn ben seni 2 cocuklu zannettiydim.
Yanlis hatirliomusum. Bende 2 senelik evliyim.dun yildonumuzdu :KK66:

Ön muhasebe canım bende:KK54:Ne güzel yakın olmak çok iyi ya bizim araba olsa kısa mesafe aslında 15 dakikaya rahat giderim ama minübüsler dolandırıyor:KK51:

Biriyle karıştırdın herhalde canım:KK53:Maşallah herkesin yıl dönümü yakınmış size de nice mutlu seneler canım:nazar::KK200:

Son düzenleme:
Amin canım cümlemizi inşallah:nazar::KK200:Maşallah canım bayağı olmuş siz artık tecrübe sahibisiniz tabi biz çömez:KK70:

Ön muhasebe canım bende:KK54:Ne güzel yakın olmak çok iyi ya bizim araba olsa kısa mesafe aslında 15 dakikaya rahat giderim ama minübüsler dolandırıyor:KK51:

Biriyle karıştırdın herhalde canım:KK53:Maşallah herkesin yıl dönümü yakınmış size de nice mutlu seneler canım:nazar::KK200:
Evet cok iyi cnm.
Saol bu arada.

X