Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Merhabaaa
Bende aranıza katılmak istiyorummm fakat harfiyen uyabilir miyim bilmiyorum.
Aşırı yemek yiyen, abur cubur tüketen biri değilim. En büyük sıkıntım hareketsizlik. Memur olunca masa başında çalışıp hareket edemiyosunuz tabii. Pilatese başladım birde aranıza katılırsam daha iyi olur diye düşündüm.
Kilomu net olarak bilmiyorum 65 veya 66 olması lazım. Boy 1.60 10 kilo versem var yaaa oooffff
Ne dersiniz katılayım mı?

Sabah: 1 dilim ekmegin uzerine krem peynir . Bir adet domates.yarim salatalik sekersiz cay.
Ogle: 1 tabak ispanak yemegi. Bir dilim ekmek . Ekemk dediklerim ya cavdar yada kepekli.
Aksam: bilmiorum ne yicemi ne yapicam fikir verin

Olsun canım öyle düşünme ayrıca kilo oranıyla veriş orantılı daha hızlı fazla verebilirsinKoşu bandın varsa ne güzel kullan hiç aksatma derim ah bende olsa
Feraceli kilonu hala bildirmedin canım? Bi sen kaldın.
Bende net söyleyemedim canım tartımın siparişini verdim bekliyorum internetten
Sabah: 1 dilim ekmegin uzerine krem peynir . Bir adet domates.yarim salatalik sekersiz cay.
Ogle: 1 tabak ispanak yemegi. Bir dilim ekmek . Ekemk dediklerim ya cavdar yada kepekli.
Aksam: bilmiorum ne yicemi ne yapicam fikir verin

Çok güzel canım menün
Akşama tavuk ya da et tüketebilirsin alma durumun varsa sebzeyle dengelemiş olur yanına bol yeşil salata olmadı sebze yemeği makarna falanda kurtarabilir gibi geldi

Dun kahvalti turu seyler yaptim.bugunde duzgun bi yemek olsun istiyorum.ama aklim durdu.

Sabah kahvaltım; 1 dilim patatesli börek + 3 kupa yeşil çay
Öğlen;3 yemek kaşığı tarhana çorbası+ 4 yemek kaşığı patates yemeği+ 2 yemek kaşığı sade pilav+pulbiberli limonlu 1 kase yoğurt

Şuana kadar 1 litre su ekmek yemedim suya devam arada soda içmeyi düşünüyorum akşam da annemlerdeyiz soslu et yiyeceğim abartmadan 1 dilim ekmekle yerim günü kapatırım diye düşünüyorum

Cnm menun guzel ama patatesi yeseydin pilavi yemeseydin bence.ikiside karbonhidrat zaten. Ha ekmek yemissin.ha onu. Pilavi ben kendime yasakladim.

Et olmasin ya fazla gecmedi et yiyeli canimda istemiyor. Sebzede esim sevmiyor. O yuzden beynim durdu ya zaten :)

Cnm menun guzel ama patatesi yeseydin pilavi yemeseydin bence.ikiside karbonhidrat zaten. Ha ekmek yemissin.ha onu. Pilavi ben kendime yasakladim.

O zaman makarna kızartma türü yemekler yapacaksın canım

Yemeyecektim canım bende pilavı mümkün olduğunca yemeyi düşünmüyorum ama patates yemeği güzel değildi mecburen ondan bundan yiyerek midemi az tok tutmaya çalıştım pilavda 2 kaşık etmez işte gözüm doydu tatsız tuzsuz bir şey

Anladim cnm.birbirimizi uyaralim boyle.buldum neyi yicemizi. Kizarmis tavuk alidiriyim esime.yanina salata yogurt.bende ugrasmam hem. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…