Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

kızlarr napıyosunuz bakalım:KK49: ben aksama dolma yapıcam bakalım kendımı nekadar tutabılıcem cok severım kendılerını:KK17:

kızlarr napıyosunuz bakalım:KK49: ben aksama dolma yapıcam bakalım kendımı nekadar tutabılıcem cok severım kendılerını:KK17:
1 tane yersin canım ne olacak dolma biberden bahsediyorsun değil mi :KK76:yanına cacık ya da bol salata:kk77:
Gerek yok o kadar dusmeye ya 64.8 im iste 10 kilo fazlalik

Bende 59 göründüm en son ama bir kaç kilo verdim gibi 50 ideal ben 160 cm var yokum:KK70:

1 tane yersin canım ne olacak dolma biberden bahsediyorsun değil mi :KK76:yanına cacık ya da bol salata:kk77:

Bende 59 göründüm en son ama bir kaç kilo verdim gibi 50 ideal ben 160 cm var yokum:KK70:
Suan kac kilosun eger 59 san ve kilolu gozukuyosan dogru 50 olman lazim.boy kac senin

160 cm anca işte boyum canım özellikle basen bölgem geniş benim üstüm aşırı değil öyle abartı kilolu değilim ama balık etliyim kalça var bende:KK53:
Benimde boy 1.70 iri kemikliyim basen var tabiki ama bi ara foto cekilelim :) iri kemikli olmasam suan zayif gozukuodum zaten.

Gidip güzel bi karnimi doyurasim var...bugun niye böyle oldum ben ya:KK23:
neyse..yemicem ama...tabikisi

Selam kızlar
Kahvaltı : 2 kaşık yulaf ezmesi ilaveli 2 yumurtayı omlet yaptım veyanına da 1 salatalık
Ara: 1 ceviz ,7 badem,5 fındık,5 gün kurusu

Öğle :2 kaşık yulaf ezmesi, süt , kuru üzüm ve yarım muz üzerine de tarçın ekleyip bütün tatlı açığımı doldurdum:)

Ara :1 elma

Akşam: 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve 100gr kıyma ilaveli çalı fasulyesi
Cacık ve 1 dilim tam tahıllar ekmek (16.30)
En geç 5 de akşam yemeğimi yemeye özen gösteriyorum

Yatan kadar da 1 meyveli yoğurt, yada 3 salatalık yemeyi planlıyorum
Spor 1 saat yapıldı ve 2 lt su içildi

X