Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

charmant Evelynn nehirnil
ben bu 9lu caya biraz ara vericem.
Onun yerine daha cok su icmeye cabalicam.
Su bi haftadir ben cok kotuyum.
Gunde atmiorum 10 defa lavaboya gittigim oluyor.
Surekli karnim agriyo.
Bilmiorum kilo vermeme etki olurmu.

Tesekkur ederim guzel sozlerin icin soyle anlatayim ben saglikli yasam uzerine takik bir insanim :) hani burasi sanal ortam salla sallayabildigini diye dusunenler vardir mutlaka iste ben hic oyle degilim aynen dedigim gibi yasiyorum. Cevremdeki insanlarda bilir spor ve beslenmeye cok dikkat ettigimi elimde olmadan herkesi uyariyorum etrafimdaki arkadaslarima ufak tiyolar veririm gibi gibi.. Seviyorum benim hayatim bu yani belki elimde olmadan size sert elestri yapiyor olabilirim aslinda banane ne yerseniz yiyin demi hayir oyle degil iste illa soyleyecegim egitim konusuna gelince oyle belgeli bir egitimim yok beslenme konusunda. Sadece surekli arastiriyorum uzun zamandir.. Karsilastirmalar yapiyorum. Yaklasik 10 yildir icindeyim. Etrafimda sporcu cok fazla yakinim oldu kendim de pilates egitmeniyim iki yil oncesine kadar daha aktif olarak icindeydim, keske sporu da bire bir gosterebilsem yani dogru yapilmayan hareketler hem bir ise yaramaz hammalliktan baska hem sakatlar neyse boyle iste bak sen ne sordun ben yine vidividividi

İshal gibi mi oldun canim hasta olmayasin dikkat et. Birak bakalim biraz cayin etkisi mi bu gorelim. Zayiflamaya etkisi olur mu bilemedim suan durumun net degil ama tartida az cikmani saglar evet cunku en kotu ihtimal su kaybi olur bu da daha az cikmana sebep olur. Ama iki gun sonra kilon yukselebilir sular yerine gelince. Dene bakalim beraber gorelim gecmis olsun.

Aynen cnm ishal.
Zannetmiorum daha cok duscegini.
Sabah kiyafetsiz ac karnina tartildim.
63.8
Suyu bilmiorum icmeye calisiorum.
Evde ip atlamaya baslicam.
Kosarim birazda bilmiorum ya kafam hepten karisti

Aynen cnm ishal.
Zannetmiorum daha cok duscegini.
Sabah kiyafetsiz ac karnina tartildim.
63.8
Suyu bilmiorum icmeye calisiorum.
Evde ip atlamaya baslicam.
Kosarim birazda bilmiorum ya kafam hepten karisti
Kafani karistirma canim devam sorun yok ip atlamani oneririm ama iki ayak ziplamak yerine tek ayak degistirerek atlarsan kalca ve basene de iyi gelir daha cok kalori yakarsin

Kafani karistirma canim devam sorun yok ip atlamani oneririm ama iki ayak ziplamak yerine tek ayak degistirerek atlarsan kalca ve basene de iyi gelir daha cok kalori yakarsin
Evet dedigin gibi yapiodum cnm.
Onu bende dusundum.
Sinir oluorum. Icimden artik yemek yemek de gelmiyor.
Bugun temizlik yapicam.
Kendime guzel yuz bakimi vede buhar yapicam.
Ve ip plates mekik squat hepsi birlikte olacak. Ins.

Güzel canım menün bitterini az tutmaya çalışsaydın kız
Çok iyisin canım maşallah
Harikasın canım devam çok iyi kilo vereceksin
Kahvalti :

1 adet yumurta
Ceyrek domates
Yarim dilim kepekli ekmek
2 bardak cay

Öğle :

Yarim lavas ekmek tantuni

Ara öğün :

Nar

Aksam :

Patates salatasi
Irmik helvasi

Bugun cok fazla icemedim malesef
Akşamkiler biraz fazla gibi geldi gözüme canım miktarını yazmamışsın ama bir kaç çatalsa işler değişebilir
Eyi akşamlar gözeller

Akşam yemeğim artık akşamları hafif yiyorumçok huzurlu oluyorum Eki Görüntüle 1680341
Çok iyisin canım en güzeli
benimde ikinci günüm hakikaten çok ağrıyo ya
Geçecek canım yarına bir şeyin kalmaz sonra hiç ağrı falan hissetmiyorsun
Evet canım tarçın beğenmedim bende. Tarçıni sadece çay ve sut ile kullaniyorum
Tarçını ayrıca tüketelim canım diğerlerinden bir karışım yapacağım ama aklımda
Çok iyi canım sporla eritmişsindir yediklerini
Güzel canım menün

Sabah kahvaltimmm ve ekmek yok

Çok fazla değil canım yediklerin moral bozmak yok devam yeme şeklini az değiştirirsin spora ağırlık verirsin

Çayı bırak canım suya yönel iyi gelmiyor o sana

Teskkur ederim canım. Tavsiyelerinı dinleyecegim.ayrıca detoks önerisi tavsiyesi istiyorum ...

Bencede iyi gelmiyor gunluk 2 kupa degilde 1 kupa icerim belki cok icince yapiyor belkide nehir ne diyosun

E pilates eğitmeniymişsin daha ne olsun :) senden daha çok tavsiye bekliyoruz o zaman bundan sonra. Hem beni gerçek hayatta tanısan en az senin kadar vidi vidi çok tatlısın böyle devam et boşver. Açık sözlülere bayılırım benim de burcumdan dolayı heralde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…