Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Bende burdayim ama bu hafta gunduz is aksam yatili misafirlerimiz geliyo nisana kadar bizdeler. Ev bi hayli kalabalik.. Squat disinda odev yapamam. Bu hafta ben sadece squat yapsam. Onuda wc gidince yapcam zaten dusunun halimi ) kabul edebilir misiniz? Aranizdan ayrilmak istemiyorum.

beni de ekler misiniz?

ikizlerimi doğurduktan sonra 89 kilodan 70 kiloya indim yaklasık 7 aylık bir surede, fakat sonra dıyetten sıkıldıgım için bıraktım. kilo da almadım.

70 kılo ile bende katılıyorum. boyum 1. 67

hedefım 60 kilo.

mezuramıda kocişe siparıs ettım aksam getırcek bakalım göbüşüm ve ıkı dunya kalcam nekadar cıkcak

Ayy benim kalçamla yarışamazsınn

Ben squat yapmak istiyorum ama kiloluyken squat yapinca ortaya kötu değişik bi göruntu falan çikar mi ya bundan korkuyorm yani bilen var mi kızlar?

Hayır canım aksine squat basenleri eritmek için özellikle öneriliyor.

Tamam canım iyide ödev 50 squat yada 50 mekik bi 50 mekik 30 dk sürmez ki

Kız öyle değil
Şimdi herkes günlük 30dk spor yapacak. İstediği sporu yapabilir. Pilates yürüyüş leslie vs vs.
Bu 30 dk lık sporun dışında bir de günlük spor ödevini yapacak. Mekik squat spor ödevi oluyor. 30dk ya bunlar dahil değil.
Mesela sen bugun 30dk pilates yapacaksın. Bitince 50 squat ya da 30 mekik yapacaksın. Sonra da bacaklarına 2şer dk masaj yapacaksın. Böylece sporunu yapmış olacaksın(30dk pilates), spor ödevini yapmış olacaksın(50squat) ve bakım ödevini yapmış olacaksın(bacak masajı)
Anlatabildim mi ki

Canım bazı resimlerde eline bir şey alarak yapıyorlar sen sade şekilde mi eğildin kalktın bende basenlerimi eritmek istiyorum göbeğe de aynı anda faydası olur zaten

Canım ağırlıkla yapanlar kas çalışanlar. Ağırlıkla yapılınca daha fazla kalori de yakılıyor tabi. Ama şimdi bizim için gerek yok o kadarına.

kedii tablo yapıcakmısın herkesin kilosunun yazdığı

Yapacağım canım. Bugun bi herkes gelsin kilosunu yazsın da. Kimler var kimler yok görelim.

Öyle yapayım ben eller arkada boş kalsın henüz video izlemedim akşam izleyeceğim iş yerinde anca resimlerden gördüm de merak ettim sağol canımcım

Ben ellerim önde yapıyorum daha kolay oluyor

Nişanın olduğu için bu hafta seni hoş görelim canım. Haftaya bunların acısını çıkarırız ama:)

Canım 20 kişilik listemiz doldu. Ama bugun katılmaktan vazgecenler olursa sana mesaj atıp haber veririm.

Ben bir süre yokum kardeşim vefat etti size başarılar

Aa öyle mi çok üzüldüm başınız saolsun, Allah rahmet eylesin.

Ölçüleri de yazıyoruz galiba bel 71 göğüs 89 basen 94

Ölçüleri alıyoruz ama bildirmeye gerek yok kuzum. Kendimiz görebilelim inceldiğimizi diye alıyoruz ölçüleri. Ama şu ölçülerin benim hayalim

boyum 170 kilom 69 1 kilo almışım zaten
tartı resmimde 68 di ama artık bu kabus bitsin
38 beden olmak istiyorum ve
bugünde iyi geçti akşam sonuçları yazarım

Çok iyi anladım tesekkürler

Kızlar ilk mesaja tablomuzu ekledim. Tartılamayan arkadaslar en kısa sürede kilolarını bildirirlerse onları da eklerim. Kilosunu yanlış yazdığım ya da yazmadığım varsa söyleyin düzelteyim.

Haftaya extra spora raziyim. Simdiden dusuneyim fazladan ne yapsam telafi ederim.

Tmm canım teşekkurler, yaptim ben bugun 50 tane

Ayy ben daha hiçbir şey yapmadım. Haftasonu korkunç yoruldum yürüyemiyorum bile
İlk adımı sen attın en calıskan üye

boyum 170 kilom 69 1 kilo almışım zaten
tartı resmimde 68 di ama artık bu kabus bitsin
38 beden olmak istiyorum ve
bugünde iyi geçti akşam sonuçları yazarım

Merakla bekliyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…