Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah: is yerine gelir gelmez 500 ml su ictim.cok susadim yuruyerek geliyorum.
2 dilim ekmek hakkimi kullandim.sandvic yaptim. Kasarli domatesli biberli.
Sekersiz cay.
Ara: 9lu cay.
Öglen : yarim dilim ekmek.
1 kase patlican musakka 1 tabak degil ama.
1 bardak meyve suyu.
Bunada kizmayin yani bogazimdami kalsin.
Ara: 9lu cay icerim.
Akşama: annecigimin elde kestigi eristeler var 1 kase ondan yerim. Belki peynirli belkide kabak cekirdegi tozuyla.
Yanina domates salatalik yogurt.
Kalorisi yuksek yiyecekler yiyorsun malesef :KK43: tabak ve kase icine koyduklarina gore goreceli yani ben bir tabaga da bes kasik koyabilirim kaseyede tepeleme mi koyuyorsun tabaga koyunca bunu merak ettim:KK57: nehirnilin dedigi gibi fazla karbonhidrat var menunde canim :KK66:

Kalorisi yuksek yiyecekler yiyorsun malesef :KK43: tabak ve kase icine koyduklarina gore goreceli yani ben bir tabaga da bes kasik koyabilirim kaseyede tepeleme mi koyuyorsun tabaga koyunca bunu merak ettim:KK57: nehirnilin dedigi gibi fazla karbonhidrat var menunde canim :KK66:
1 kaseye ne kadar sigdiriyorsunki sen ya :KK57:

Kabak çekirdeği tozu nedir canım hiç bilmiyorum kabak çekirdeğini çok severim çok lezzetlidir de :KK49:Ben yağlı severim nefis oluyor ama şuanda yemem:KK53:
Valla bi yesen tadina doyamazsin o kesme makarnanin ustune o kadar guzel gidiyorki
Yapmasida basit ama annem koyden getirdi gelirken.
Kavrulmus cekirdegin ama koy cekirdeginin citlettigin kabuklarini atma.
Robottan gecir. Toz halinde o kadar muthis ki :kk77::kk77::kk77::KK58:

Ya aksama ne yapiyim diye dusundum abca bunu bulabildim.
Baska seyler bulun baride onu yapiyim

Valla bi yesen tadina doyamazsin o kesme makarnanin ustune o kadar guzel gidiyorki
Yapmasida basit ama annem koyden getirdi gelirken.
Kavrulmus cekirdegin ama koy cekirdeginin citlettigin kabuklarini atma.
Robottan gecir. Toz halinde o kadar muthis ki :kk77::kk77::kk77::KK58:
İnanmıyorum ilk defa duydum kendisini çok severim bir denerim canım tabi:KK53:
nehirnil111 nehirnil111 normalde 6.5 km falan yürüyodum ama hastayım diye kuaföre gidiş gelişimi saydım :KK70:

Maşallah canım ne güzel yürüyorsun benim o kadar yürüme alanım yok olsa yürürüm ben sabahtan eşimin servisiyle bir yere kadar geliyorum eğer işe geç kalmasan onun oradan yürüyeceğim ama geç kalıyorum:KK51:Günde en fazla adım ölçeri açıp saydığım yerlerde 3 bin adım falan atıyorum:KK53:

Maşallah canım ne güzel yürüyorsun benim o kadar yürüme alanım yok olsa yürürüm ben sabahtan eşimin servisiyle bir yere kadar geliyorum eğer işe geç kalmasan onun oradan yürüyeceğim ama geç kalıyorum:KK51:Günde en fazla adım ölçeri açıp saydığım yerlerde 3 bin adım falan atıyorum:KK53:
Valla ben bayilirim yap dene valla

geçmiş olsun canım kaç yaşında senin çocuklar birde kaç kiloya vermek istiyorsun
Sagol canım, büyük oğlu 14 e girdi, küçük 6 bitmedi henüz, büyük teog hazırlığı yapıyor küçük 1.sınıf
ben en son 63 kiloydum 59 olmak istiyorum çok değil vermem gereken ama beceremiyorum ki
Senin çocuklar kaç yaşında nasıllar, sen kaç kilo vermek istiyorsun

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölüp diğerinin üstüne kapatmış şekilde yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Yarım kase kuskus çorbası + karnıyarığın içini yiyebildim 2 çatal falan + 1 kase limonlu biberli yoğurt + yarım dilim kepek ekmeği

Akşama planım dünden kalan fasulyeden 2-3 ymk kaşığı almak, pişireceğim mantıdan 2-3 ymk kaşığı almak bakalım yanına yoğurtla beraber sonrasında tarçınlı süt ya da zencefilli çay içeceğim:KK53:

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölüp diğerinin üstüne kapatmış şekilde yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Yarım kase kuskus çorbası + karnıyarığın içini yiyebildim 2 çatal falan + 1 kase limonlu biberli yoğurt + yarım dilim kepek ekmeği

Akşama planım dünden kalan fasulyeden 2-3 ymk kaşığı almak, pişireceğim mantıdan 2-3 ymk kaşığı almak bakalım yanına yoğurtla beraber sonrasında tarçınlı süt ya da zencefilli çay içeceğim:KK53:
Karniyarigin icini neden yemedin nehir

ara y. çay ve eti top kek (maalesef)
öğlen bol pul biberli mercimek çorbası
az salata
2 kaşık etli k.fasülye
2 kaşık p.pilavı

şu ana kadar 561 kalori toplam

[:mad::KK23:QUOTE="nehirnil111, post: 43391221, member: 419997"]Yeme canım tut kendini kekte vardır kalorili ekmek yedin tükettin bugün yeteri kadar sanki onun grubundan gibi geldi kek bana un var sonuçta içinde akşama yiyeceğin erişteyi düşün :KK53:[/QUOTE]
:KK61::KK61::mad:

Benim de alanım yok aslında ama evin etrafında mahalle içinde yürüyorum :)

X