Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ya arkadaşlar bişey sorucam sizlere ama herkes bi fikrini söylesin. öğle arası simit+ ayran + salata ya da simit + peynir + çay uygun mudur

akşam da sadece salata + yoğurt ya da çorba + yoğurt olacak ama ona göre değerlendirin kahvaltımı biliyonuz zaten

Sucugu ekmekle yemem catalla az az alirim 1 dilim ekmekle aksami tamamlarim.
Of kotu ama napiyim.
Bu arada amerikan salatasindan sadece 2 kasik alabildim cunki hic begenmedim.
O zaman çok abartı kalori vermez sanırım canımAz yemişsin o vakit akşam halsiz kalıp saldırma bu sefer sucuklara kız

Eşimin gözü korktu o hiç alışık değildi annesi gezer ama aşırı akraba durumları yok yaniBen monotonluğa da gelemiyorum 1 hafta sonu evde oturduysam öbür hafta bir şey yapmam gerek ya ben gidicem ya birileri gelecek ya gezeceğim

Bana az gibi geldi yani gözüm doymaz canım çorba yoğurt az gibi bir et tavuk ya da sebze yemeği akşam olsa sanki gözün doyardı

Diorumya bak makarnasiz amerikan salatasiydi. Bide 2 kasik aldim.
1 saat sonra fln 9lu cay icerim bol su.
Yok cnm yeter ne acligi.
Saldirmicem kiz sözzz

Diorumya bak makarnasiz amerikan salatasiydi. Bide 2 kasik aldim.
1 saat sonra fln 9lu cay icerim bol su.
Yok cnm yeter ne acligi.
Saldirmicem kiz sözzz
Bende akşam mantıya saldıramayacağım kendime inanamıyorumGerçi fasulyeyi dondurucan kayınvalidem verdi ben buzluk yiyeceklerini genelde sevmem tadına bakarım beğenmezsem sadece mantı yer geçerim o zaman iyi olur

canım bi simit 400 450 kalori yanına peynir cay dersen .nerden baksan 500 kalori .bunu hesaplayarak yersen sıkıntı yok.

Uygundur canım ama unutma susam çok yağlı bir şey ve simit kalori olarak yüksek akşami ona göre dengelersen uygundur tabi ki.

Bizde 6 da çıkıyoruz 7-7:30 gibi evde oluyoruz o yüzden 8 den sonra dedik ama sağolsunlar 10 dk bekleyebildiler :)
Yemek hazırda alınabiliyorda çalışan insnaın evi her zman derli toplu olmuyor malesef. Temizdi ama dağınıktı. Düşünmeleri lazım ama işte malesef

Bugun oruclu degilim malesef iki gundur bunyem cok kotu.
Dayanamam diye tutmadim 2 gun tutcam 1 gun dinlencem.
Vallahi yemek istemezdim ama baska bisey yoktu.
Gidip baska bisey yapsam kendime ayip olurdu.
Olsun canim orucluymussun iste yapilmaz oyle misafirlikte bugun yediklerine bakicam o zaman suan disardayim eve gidince degerlendiririm

kızlarcığım bu hafta tartıda bir oynama olsun lütfen sürükli yazamıyorum bugünde iş yerinde yoğundum evdede 2 tane annesini özlemiş yavrucaklardan vakit bulamıyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum sirkeli suya başladım spor yapamadım halıları yıkamaya verdim onlar gelene kadar geceleri çocuklar uyuyunca temizlik yapıyorum çalışan kadının dramı çekmece içlerini falan silip yerleştiriyorum kaba işe de kadın gelicek yarın çok güzel muhabbet dönüyor ancak bi dahil olamadım

selam kızlarrr
Kahvaltı
2 yumurta ve 2 yemek kaşığı yulaf ezmeli omlet
salatalık

Ara
40 gr bitter

Öğle
yoğurtlu 1 dilim ekmek

Ara
muz-mandalina

Akşam (16:15)
çingen pilavı(lor ,domates,paşa biberi katkılı)
1 dilim buğday ekmeği

bol bol spor yaptım sabah ,birde bugün bakım olarak spa yaptık annemle,eve geldim tir tir titriyorum üşüttüm galiba..
sanki yüzümde renk kalmadı yarın etli bişeyler yapayım vitaminsiz kaldım

Selam kızlar nasılsınız
ben sabah 2 adet haşlanmış yumurta azıcık kırmızı biber yedim
öğlen 3 dilim ekmek yağda yumurta peynir domates salatalık biber
su çok az içtim akşam tamamlarım diye düşünüyorum
1 adet yeşil çay evde 1 adet daha içicem
sporu falan iyice aksattım ama bugünden itibaren daha dikkat edicem inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…