Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

kızlarcığım bu hafta tartıda bir oynama olsun lütfen sürükli yazamıyorum bugünde iş yerinde yoğundum evdede 2 tane annesini özlemiş yavrucaklardan vakit bulamıyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum sirkeli suya başladım spor yapamadım halıları yıkamaya verdim onlar gelene kadar geceleri çocuklar uyuyunca temizlik yapıyorum :emir_bebek:çalışan kadının dramı :KK61:çekmece içlerini falan silip yerleştiriyorum kaba işe de kadın gelicek yarın :KK47:çok güzel muhabbet dönüyor ancak bi dahil olamadım :mad:
Bende muhabbete dahil olamadım senin gibi,
Çalışan ve iki çocuklu biri olarak seni çok iyi anlıyorum, benim küçük kuzucukta hasta bugün :cry:
Allah kolaylıklar versin

bu saydıklarımın hepsi tahıl grubuna girer ve sen bu saydığın miktarları bu tabağın ayrılan bölümüne sığdıramazsın. Yani akşam öğünün çok sağlıksız olmuş. Mesela sebze grubu olarak hiç birşey yok pilav yerine salata yemeliydin :KK51: ve muhakkak yoğurt veya ayran yani herhangi bir süt grubunu içermeli tabağın. çünkü hem tok tutar hem enerji harcatır :KK15:
çok açıklayıcı oldu cnm sağol:):) yeni üye olduğum için bilmiyordum aydınlattın beni:):)

Güzel canım geçmemişsindir sanırım benim pilav battı gözüme sadece :KK16:

Güzel canım çok az yiyorsun gibi ama bütün gün iyi dayanıyorsun:KK9:

Harikasın canım devam :KK55:

Lavaş gözüme fazla gelmedi canım 1 ekmek yerine sayılsa yine de aşmamışsın öğle yemeğinde yok yani:cool:

Menülerin güzel canım akşam sufle yemek için normal yemekten vazgeçtin sanırım ah bu nefsimiz:KK53:Sporun eksik bir tek o da sağlığına kavuştukça olur:KK54:

Kuymak bayağı yağlı ama oldukça lezzetli bir şey bilirim :KK53:Bezelyenin kalorisi fazla diye biliyorum canım 1 tabak bezelye ne kadar ediyor ki ben hep kaşık hesabı yaptığımdan:KK70:Ama güzel yürüyüşün falan var :21:

Akşama kadar iyi gidiyormuşsun ama akşam fazla olmuş sanki canım ya:eek:Hem karnıyarık hem kuru patlıcan dolması canın nikotin falan mı çekti:KK53:Türk kahvesinin yanında bitter çikolatayı görmemezliğe veriyorum artık:KK70:

Güzel canım menün ekmek yemediğinden sabahkini saymazsak gayet yerinde :KK76:

Çok iyisin canım yemeklerde olsun ablan iyi olduğunda yaparsın sporunu da suyunu eksik etme yeterli şuanlık bence:KK9:
Evet :KK70:

Lavaş 2 dilim ekmek yerine sayarsak öğle de olmadığı için cok fazla değil canım ya iyi yine.

Nerde kız senin tostun domatesin kac gundur yemiyosun :KK70:

Bugun karbonhidrat biraz fazla kaçmış görünüyor ama öğle ve akşam az yemişsin dengelemiştir herhalde ben 1 tabakla doyamıyorum ya

Evet akşamı bozmuşsun ekmek fazla kaçmış, ekmekten ziyade dolma da demişsin. Ama hadi misafirlikte olur böyle diyelim. Ama o akşam akşam 3 kare bitter ne kuzumm:KK12:

Çok tahıl tüketmişsin akşam yemeğinde canım o pilavı yemeyip yoğurt salata yeseydin mukemmel bir gün olurdu

Sadece 450-500 kalori simitten gelmiş canım ya. Neyse ki diğer öğünlerinde cok bir sey yok

Gündüz yediklerini unuttum kız bilemiyorum o yuzden az mı cok mu:KK53:

Patates kızartmasını ve patates salatasını ne kadar yediğini de yazsaydın keşke canım

Kızmadık canım ya niye kızalım misafirlikte oluyor malesef öyle. Bugun toparlarsın
Bende doyamıyorum da işte :KK70:

Sabah : 2 tane pogaca sekersiz cay.
Yarim saat yuruyus yapip erittip onlari.
Ara 1 kupa 9lu cay
Sekersiz kahve
Ogle: 1 kase corba
1 kaseye yakin amerikan salatasi makarnasiz olanindan.
Ara: 9lu caydan icerim.
Aksam: tavada sucuk yapicam.
Peynir zeytin domates salatalik
Sekersiz cay boyle durumlar
Bugunku menun iyi sadece pogacalar olmamis onun yerine yumurtali guzel bir kahvalti yapsaydin on numaraydi :KK66: pogacalar o yarim saatlik yuruyusle yakilmaz bu arada.

iyi akşamlar kızlar
Bugün elma çayına başladım bakalım etkisi nasıl olcak
sabah aç karna 1 bardak elma çayı içtim
kahvaltıda;
1 haşlanmış yumurta
3 küçük parça peynir (biraz yağlı köy peyniri diye )
1 salatalık
3 zeytin
1 buçuk dilim ekmek
ara öğün;
1 havuç
öğlen ;1 kahse yoğurtlu çorba
1 buçuk dilim ekmek
ara öğün;
1 küçük yeşil elma
1 küçük mandalin
akşam ;
yeşilmercimekli bulgur pilavı(5 kaşık)
ıspanak kavurma (2 kaşık)

2lt su: 1 litre içtim yatana kadar 1 ltre daha içicem+
max 3 ekmek : +
bitki çayı : +
spor: 30 dk pilates

iyi akşamlar kızlar
Bugün elma çayına başladım bakalım etkisi nasıl olcak
sabah aç karna 1 bardak elma çayı içtim
kahvaltıda;
1 haşlanmış yumurta
3 küçük parça peynir (biraz yağlı köy peyniri diye )
1 salatalık
3 zeytin
1 buçuk dilim ekmek
ara öğün;
1 havuç
öğlen ;1 kahse yoğurtlu çorba
1 buçuk dilim ekmek
ara öğün;
1 küçük yeşil elma
1 küçük mandalin
akşam ;
yeşilmercimekli bulgur pilavı(5 kaşık)
ıspanak kavurma (2 kaşık)

2lt su: 1 litre içtim yatana kadar 1 ltre daha içicem+
max 3 ekmek : +
bitki çayı : +
spor: 30 dk pilates
Menun gayet iyi fakat aksam yemeginde kasiklar yer degistirseydi super olurdu :kk77:

Çok hastayım menüleri yorumlayacak geçmişe bakacak kadar bile halim yok kızlar kusura bakmayın

Kahvaltı
4 tavuk köfte
1 dilim salam
1 dilim ekmek
Yeşil çay

Öğle
Kıymalı yoğurtlu kepek makarna(kaç kaşık yediğimi bilmiyorum ortadan yedim)

Ara
Kahve

Akşam
Dünden kalan kabak yemeği 5 kaşık
Yoğurt

Çok hastayım menüleri yorumlayacak geçmişe bakacak kadar bile halim yok kızlar kusura bakmayın

Kahvaltı
4 tavuk köfte
1 dilim salam
1 dilim ekmek
Yeşil çay

Öğle
Kıymalı yoğurtlu kepek makarna(kaç kaşık yediğimi bilmiyorum ortadan yedim)

Ara
Kahve

Akşam
Dünden kalan kabak yemeği 5 kaşık
Yoğurt
Basarili menu:KK19: gecmis olsun canim

Sabah: bir kibrit kutusu büyüklüğünde bir dilim patatesli börek bi bardak çay

Öğlen : bi mandalin bi küçük elma bi avuç leblebi

Ara: bi yerli muz bi bardak ılık tarçınlı süt

Akşam: kuşbaşı kavurma 100 gr , yoğurtlu keten tohumlu karnıbahar haşlama

Su: malesef ilaçlar bittikçe azalıyor henüz 1.5 lt

Spor: yapmayı denicem bunun dışında 5 km yürüdüm

Bakım: saçımı boyattım sayılıyo mu bilmem :)

Bu arada geçmiş olsun canım benim ben 6. Gündeyim hala çekiyorum :KK43: Evelynn Evelynn

X