Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Merhabaa hanımlarrr
26 yaşında yedi buçuk aylık bir kızın annesiyim kpssye çalışyorum günlerim yoğun geçiyor.Bende 10 kilo vermeyi hedeflediğim için şu an sizlerle buradayım.74.9 kiloyum umarım istediğimiz hedefe sağlıcakla ulaşırız

Güzel canım menün akşamda sadece börek yediysen normal ama kaç tane yedin orası önemliİnsanlar anlayışsız gerçekten çalışan insansın 8 de eve giriyorsun bence hafta sonu falan gelmek isteseler neyse düşüncesizlik başka bir şey değil bende misafir geldiğinde çok kasılırım kuru çayla gönderemem bünyem alışık değil 2-3 çeşit olacak illa diye ilk evlendiğim 3 ay mahvoldum misafir ağırlamaktan Allahtan 1 aydır çok rahatım
Kahve icen yohmuuu

Ben geliyim canım bugünde benim içesim var birazdan yaparım

Gel cnm gel icelim beraber
Aksine cnm benim dogru duzgun misafirim gelmedi gelmiyoda o yonden cok rahatim.
Tabi misafir geldiginde elimden geldigi kadariyla fazla cesit yaparim
Ama 8 de evinde olan bi insaninda eve gelinmezki yani.
Yatacakmi kalcakmi yiyekmi icecekmi.
Hafta sonu gel kardesim ya

Sabah; 1 tost ekmeğini yarıya bölerek yapılmış yarım kaşarlı yağsız tost + 1 kupa limonlu ılık su
Ara; 2 kupa ıhlamur
Öğlen; Ev yapımı sebze çorbası ufak yarım kase + 4 ymk kaşığı nohut yemeği etsiz + 2 ufak salatalık turşusu ev yapımı

Arada şekersiz nescafe içmeyi düşünüyorum akşama da dondurucudan fasulyeyi çıkarıp pişireceğim yanına mantı yapmayı düşünüyorum yoğurtlu ben sanırım 3-4 çatal fasulyeden alırım 2-3 ymk kaşığıda dayanamaz yoğurtlu mantı yerim sonra tarçınlı süt içerim yatmadan biberli limonlu yoğurt yerim falan günü kapatırım gibi gerçi evde bekleyen mistikle zencefilli limonlu çayımda duruyor iş yerine getirsem sabahları ıhlamur yerine onları mı içsem ya daha çok işe yarar gibi

Aynen son soyledigine katiliorumm

Benim çok geldi ya da bana çok geldi bilmiyorum düğünüme gelenler ayrıca ev görmeye geldiler gelmeyenler razı etmeye geldiler falanDaha eşimin işyerindeki bir kaç kızı çağıracağım dışarıdan bir kaç arkadaşını alacağım benimde bir iki arkadaşım var bitmiyorlar yani

Dogrudur cnm cevre genis olunca napican iste

Dogrudur cnm cevre genis olunca napican iste
Aşırı geniş bir çevre yok ama akraba yakın oturuyorlar adet gibi her yeni evlenene gidiyorlarbir kaç gelmeyen akrabada var onlarda gelmek isterlerse ağırlayacağım bak unuttumBu kadar kilo nereden aldım sanıyorsun hem börekler tatlılar

Bencede oyle kilo aldin cnm.
Agirla agirla bitmez diosun yani
Dikkat et kendine

Bende öyleydim yeni evlendiğimde perişan oluyordum misafir ağırlamaktan atlattım onları çok şükür :)

Sabah : 2 tane pogaca sekersiz cay.
Yarim saat yuruyus yapip erittip onlari.
Ara 1 kupa 9lu cay
Sekersiz kahve
Ogle: 1 kase corba
1 kaseye yakin amerikan salatasi makarnasiz olanindan.
Ara: 9lu caydan icerim.
Aksam: tavada sucuk yapicam.
Peynir zeytin domates salatalik
Sekersiz cay boyle durumlar

Bencede oyle kilo aldin cnm.
Agirla agirla bitmez diosun yani
Dikkat et kendine
Evet akşamları da çerez cips keyfi eşle
Bende öyleydim yeni evlendiğimde perişan oluyordum misafir ağırlamaktan atlattım onları çok şükür :)
Çok fenaydı çok her hafta doluydum

Poğaça ve amerikan salatası gözüme battı ama sabahki poğaçaları eritmişsin akşam ki sucuğu ekmekle yersen bol bol spor yapacaksın artık canım

Sucugu ekmekle yemem catalla az az alirim 1 dilim ekmekle aksami tamamlarim.
Of kotu ama napiyim.
Bu arada amerikan salatasindan sadece 2 kasik alabildim cunki hic begenmedim.

ayyyy.. gıcık oldum onlaraaaa.. benim de çok misafirim gelir ben 6 gibi bebeği alıp eve geçiyorum en iyi ihtimalle

misafir geleceği zaman eşim 8 gibi dersim bitecek diyor dersi olsa da olmasa da ben de 2 saat rahat ediyorum ama haftaiçi misafir çok yoruyo gerçekten

ay sen de aynı benim gibi ya.. annem arıyo misafirim var arıyo misafirlikteyim arıyo dışarıdayız arıyo temizlik yapıyorum misafirim gelecek. diyo kızım siz hiç şeyinize oturmaz mısınız herkes dalga geçiyo benimle eşime göre amabiz kimseyle görüşmüyoruz kimseyi eve almıyoruz yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…