Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Planlanan Menüm:

Kahvaltı: 2 dilim dukan ekmeği (1,5 karışıma denk geliyo) + light peynir + yarım domates + salatalık + 5-6 tane zeytin (bu gerçekleşti)

Ara: Neskafe (şekersiz) (bu da gerçekleşti)

Öğlen: Patates Salatası + ayran
Ara: Yeşilçay
Akşam: Mercimek Çorbası + Salata + Accuk turşu :KK53:

Gece: Yoğurt Kürü
Su: yarım litresini içtim bile :KK59:
Bugün bakım ödevini de yapıcam inşallah :KK51:
Gayet güzel canım kaçamaklar olmazsa güzel bir gün olacak senin için:KK76:
Cok guzel yaziosun menunde cok guzel
Sağol canım:KK19:
Aksamlari biraz kaciriyorsun canim. Onun disinda o oglen yedigin biberli yogurdu genellikle gece yatmadan once yiyorlar :KK66:

Eşimin yüzünden biraz 2 kişilik yaptığım yemeğe bile bazen burun kıvırıyor çöpe gidecek Nil al bari 1-2 kaşık daha diyorum çiğköfte onun hakkı kalmıştı mesela 2 gün önceden dün yenmeseydi çöptü artık kıyamadım hastası olarak:KK51:Bende yeni farkettim:KK53:Bundan sonra uyumadan önce yiyeceğim bir çok şeyi burada kavradım vallahi:KK54:

Günaydın kızlar
Yarın adet günüm sabah sabah bi güzel 40 gr bitter yedim , meyveli yoğurtlar kesmiyor şekerim düştü iyice 1 aydır 1 tek küp şeker bile kullanmadım ama bütün tatlı isteğim gitti çok şükür ve 45 dk kondisyon çalıştım , kahvaltı da da ekmek yememiştim zaten..

Gayet güzel canım kaçamaklar olmazsa güzel bir gün olacak senin için:KK76:

Sağol canım:KK19:

Eşimin yüzünden biraz 2 kişilik yaptığım yemeğe bile bazen burun kıvırıyor çöpe gidecek Nil al bari 1-2 kaşık daha diyorum çiğköfte onun hakkı kalmıştı mesela 2 gün önceden dün yenmeseydi çöptü artık kıyamadım hastası olarak:KK51:Bende yeni farkettim:KK53:Bundan sonra uyumadan önce yiyeceğim bir çok şeyi burada kavradım vallahi:KK54:
Nasil yani cig koftemi kilo verdiriyormus.
Yatarken onumu yenek lazimmis

Canım sen ziyan olacağına bırak o çiğ köfteler ziyan olsun :21:

Ahhahah evet ya olaydi ahhh olaydii:KK53:

nehirnil111 nehirnil111 ahaa valla charmant charmant in yorumu geliyor kizz:KK17::KK17::KK17:
Hiç hayır demezdim herhalde:KK70:
Canım sen ziyan olacağına bırak o çiğ köfteler ziyan olsun :21:

Arkaaaşlar bugün dünya sandviç günüymüş

Haklısın canım ah ah şu nefsin gözü kör olsun:KK53:

Sandviç çok severim zaten neyi sevmem ki ben:pYemiycem amaEn Büyük KK :KK70:

:KK70::KK70:Allah iyiligini versin kiizzz guldum sabah sabah sen oruclusun sana bisey demicem bu aralar :KK19:ama sonra kurtulusun yok:KK20::KK8:
Bugun oruclu degilim malesef iki gundur bunyem cok kotu.
Dayanamam diye tutmadim 2 gun tutcam 1 gun dinlencem.
Vallahi yemek istemezdim ama baska bisey yoktu.
Gidip baska bisey yapsam kendime ayip olurdu.

Dünkü menüm:
Sabah: Peynir zeytin bir bardak süt
Ara: yok
Öğle: Et döner, plavsız patatessiz pidesiz, yanında salata, ayran
Akşam : :KK61:misafir geldi eşimin arkadaşı ve eşi ve 2 azman çocuğu.
Patatesli börek yaptım bol karabiberli pul biberli bir güzel yedim içtim.
Çalışan insana misafir gelinirmi:KK43:( gelinirde düzeni bozulur mu ... boynumda hafif bir ağrım vardı akşam stresten sıktım kendimi herhalde şimdi boynum omuzum tutuk sağıma dönemiyorum. İnsanlar çok düşüncesiz.. 8 gibi anca evde oluyoruz dedim. 8' i 10 geçe geldiler çıldırdım resmen

Dünkü menüm:
Sabah: Peynir zeytin bir bardak süt
Öğle: Et döner, plavsız patatessiz pidesiz, yanında salata, ayran
Akşam : :KK61:misafir geldi eşimin arkadaşı ve eşi ve 2 azman çocuğu.
Patatesli börek yaptım bol karabiberli pul biberli bir güzel yedim içtim.
Çalışan insana misafir gelinirmi:KK43:( gelinirde düzeni bozulur mu ... boynumda hafif bir ağrım vardı akşam stresten sıktım kendimi herhalde şimdi boynum omuzum tutuk sağıma dönemiyorum. İnsanlar çok düşüncesiz.. 8 gibi anca evde oluyoruz dedim. 8' i 10 geçe geldiler çıldırdım resmen
Aaaa kotu olmus misafirlerin gelmesi cnm yaa

X