Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabret sakin birakma takilmistir inecek elbette savas
inşallah

hiç üşenmem ben iki dk lık iş benim için :)

Ha iyi o zaman ne bileyim yatana kadar diyince sanki boyle bir legen dolusu meyve yanina uzanmis tv izlerken habire uykun gelene kadar yiyecekmissin gibi hayal ettim

Kahvaltım:Yazmiyim baya cısssl oldu

Ara Öğün:elma

Öğle:hamsi,1-2 dilim kepek ekmeği
Ara Öğün:kahve

Akşam:biraz fırında(patates,biber kızartma),1 tabak yoğurtlu ıspanak

Ara Öğün:yeşil çay içtik annecimle :)
kuru üzüm ve ceviz yedik

~SPOR~
50 mekik
50 squat

beni az çok anlamışsınızdır ben öyle az öğün yapamıyorum.yani benim için çok daha kötü oluyor.6 öğün şart oluyor sporada başladım haydi hayırlısı..

Sabah
1 tabe kepek ekmeğine beyaz peynirli tost

Öğlen
Döner sandwiç (sebebinş yazmıştum, mecburdum)

Akşam
Mercimek çorbası
2 tabe köfte

Günün özeti yapmıyorum, spor falan yok çünkü. Bugünlük böyleydi kızlar. Yarın taburcu oluyoruz, yarından itibaren normal düzenime dönerim

Kizlar ben bi haftadir spor odevi yapmiyorum ya kaldigim yerden mi gunun odevinden mi devam etsem bilemedim.

İSTE MENUMMM

KAHVALTİ 10.00
tadimlik p.kizartma ekmegim kalmamisti cok az beyaz ekmek 5 zeytin peynir

OGLE 13.30 menemen 2 tbe 1 zeytin domates salatalik biber peynir

AKSAM 19.00 1 tabak sulu et haslama karalahana salatasi

SU 2.5 lt

Gecmis olsun canim insallah iyidir ablan. Saglik daha onemli tekrar toparlarsin nasilsa.

evet arkadaşlar bugün sabah kalktım spor ödevinin yarısını yaptım (yarısını da akşam yapiciim) kahvaltımı yaptımmm ohh miss duşumu aldım giyindim hazırlandım işe geldim 330 ml suyumu içtim herşey güzel gidiyor. bugünkü menümde belli: öğlen yayla çorbası+ 1 dilim dukan ekmeği / akşam: mevsim salata + yoğurt kürü aralarda yeşilçay ve tarçın-portakal e tabi bi de kahve (şekersiz)

mutluyum ya bugün

Akşam; 5-6 ymk kaşığı kuru fasulye + yarım kase çoban salatası + 1 kupa yarım yağlı tarçınlı süt

02.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 1 dilim ekmek yedim +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa mistik çayı
  • Spor : 20 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 140 squat + 20 dakika bacak inceltme pilates hareketleri + 80 sn plank +
  • Bakım ödevi : El, yüz, ayak nemlendirme +

Son düzenleme:
2 porsiyonmuuuu

Güzel canım menün aşure bitti aynen kurtulduk bize sıkıntıydı
Çok iyi canım senin menülerine bayılıyorum meyveyi az tüket ama 1 tane yeterli şeker oranı yüksek
Biraz akşamki pilav fazla kaçmış gibi o olmasaymış çokta aşırı bir durum yokmuş canım olsun arada hastalık dönemlerinde yakınlığında olabiliyor
Canım yediklerin normal abartı değil ama spor yapmalısın ve suyu çoğaltmalısın bu şekilde daha fazla yakarsın sporsuz olmuyor maalesef benimde vücudum az yemeğe alışmış o yüzden sabit kalıyor bende bu nedenden spora daha fazla zaman ayırmaya çalışıyorum
Güzel canım menün o kızartma olayını yemeyip ıspanak yeseydin tabi daha sağlıklıydı ama olsun arada insanın canı çekiyor spora fazlalık verebilirsin bence
Güzel canım menün çok iyi inşallah bundan sonra daha iyi olacak sporla inanıyorum
Onu arkadaşımız söyler ama bırakma sporunu derim canım daha dikkat et ara vermek iyi gelmez diyette sankiMenün çok güzel

Çok iyi gidiyorsun canım devam

Dun aksam isten ciktim 5 dk sonra ezan okundu.
Eve geldim daha orucumu acmadan yemegi hazirladim.
Nohut hazirdi zaten. Corba salata yaptim.
Cok kotu oldum ins bugunde kotu olmam.
Yarim kase corba.
Yarim tabak nohut
Bol salata .
1 catal helvanin tadina baktim. Gozum karardi. Canim sadece onu istedi.
2 tane minik elma kirmizi.
2 tane mandalina.
Bunlar aralarda tabi.
1 kupa 9'lu çay bitki cayi yani.
1 kupa yarim yagli süt tarcinli.
5 tane findik.

Allah kabul etsin orucunu canım bütün gün aç kalınca öyle oluyor insanMeyveler az fazla gibi ya da onları yediysen süte gerek yoktu gibi sen bilirsin tabi ağzını boş tutmamışsın tabi oruç bugün dimisahura kalkıyor musun onda yesen daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…