Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Kiz ben 1 kase corba 1 tabak nohutu yariya boldum zaten gorduysen yarim kase yarim tabak diom gormedinmiii.
Cnm meyve cekti eksiydi zaten tatli degildi.
Birde yatmadan 1 bardak sekersiz cay.
Domates salatalik peynir zeytin bi tanede yumurta yedim. Onlar tok tutsa bari.
Midem cok bulandi.
Corbayi ve nohutu o yuzden yiyemedim

Nasılsın canımZayıflamak için bir çay mı bu canım bende akşamları ya da sabahları limonlu sarımsak suyu içmeye başlayacağım üşenmez yaparsam
Iyiyim cnm sen nasilsin
Detaylarini fotoyla attim. Icinde neler oldugu yaziyor.
Yararlimi degilmi onu siz solixeksiniz.
Ben tadina bayildim cok guzel

canım bence menün çok güzel ve dengeli olmuş. eğer böyle giderse bu hafta sonuç alacaksın

Güzel canım menün o kızartma olayını yemeyip ıspanak yeseydin tabi daha sağlıklıydı ama olsun arada insanın canı çekiyor spora fazlalık verebilirsin bence

Canım o fırında kızartma yazmış ama. muhtemelen çok az yağ ile yapmıştır. onu ben de yapıyorum çok hafif güzel bi yemek

Menün çok güzel canım. oruç olup da nasıl bu kadar hakim olabiliyorsun kendine

meyveler minik olduğu için muhtemelen 2 pors. na denk gelir onda da bi sıkıntı yok bence

Midem cok kotu oldu yiyemeddim.
Nasil anlayamadim meyveler minik oldugu icin 2 porsiyona geliyo

Günaydın herkese

Günaydınnnn

Canım meyve ile süt içmek meyvenin zararını biraz minimize ediyor. diyetisyenler öneriyor bunu çok

Günaydın
sabah ılık limonlu su
2 h.yumurta 1 dilimden az t.b.ekmeği, domates k.biber maydanoz çok çok az kaşar peyniri
1 armut
şekersiz türk havesi
şimdi su ve y.çayımı içicem

Iyiyim cnm sen nasilsin
Gördüm evet canım yarım yemişsin tabi ki bütün gün miden boş olduğu için bulanmıştır ekmeksiz de yediysen tamamenİnşallah tok tutacaktır canım bir de çorba içtikten sonra duruyor musun oruç tutarken bunu çok öneriyorlar çorbayı için bir kalkın yürüyün 5 dakika durun diye gözümüz aç olduğu için herşeyden yemek istiyormuşuz

Sağol canım inşallah bu hafta gramda olsa farketmek istiyorum artık Anladım canım ıspanak yemeği yediği için dedim aslında patateste zararlı bir yiyecekmiş ya ben az yemeye başladım artık o yüzden kıskandım sanırım

Günaydınnnn

Canım meyve ile süt içmek meyvenin zararını biraz minimize ediyor. diyetisyenler öneriyor bunu çok

Eki Görüntüle 1675638
Anladım canım tabi bilmediğimiz o kadar çok şey var ki Ben kuru kayısı alacağım şimdi akşam tarçınlı sütle yiyeceğim tatlı ihtiyacım olduğunda onu doğru biliyormuşum bak
Günaydın
sabah ılık limonlu su
2 h.yumurta 1 dilimden az t.b.ekmeği, domates k.biber maydanoz çok çok az kaşar peyniri
1 armut
şekersiz türk havesi
şimdi su ve y.çayımı içicem

Çok iyi canım devam

Aynen yapiorum cnm ama diorumya yiyemedim. Midem agridi.

Diyete baslamadan once 5-6 tane mandalina yiodum ufaklardanda olsa 3 porsiyonmu oluyorduu Aman Allahimm

tabi. bak ben 1 posiyona denk gelen miktarları göndereyim sana

Yemekleri kıskanır olduk yahu

Dikkatli ol canım önce sağlık biliyorsun

Çok iyi canım listeEvet tabi kız gramları hesaplar oldum kalorileri ölçer oldum kıskancam tabi
Ya tabi saglik ama dedimya zayiflamak gibi gibi amacim yok oructa .
Oruc bana kilo aldiriyor.
Sadece almiyim yeter dikkatli olmaya calisiorum.
Yarin tutmicam zaten 1 gun ara

Ne yedin kız cıss kahvaltıda poğaça falan mı

Olsun canım mecburiyetten olmuş yapacak bir sey yok. Ablan daha iyidir inşallah

Canım bana kalırsa kaldığın yerden devam et. Çünkü 140lara geldik biz. Kademe kademe yukselttiğimiz halde ben cok zorlanıyorum yaparken.
Menüne gelince cok guzel bir gun geçirmişsin.

Sağlıklı beslenince mutlu oluyor insan dimi ya sanki hafiflemişsin gibi
Benim hiç doyamayacağım bir menü nasıl doycan kız böyle Bence salatanın yanına ızgara tavuk yap bir de ohh misss

Ayy nehirrr senin böyle düzenli disiplinli yazmana bayılıyorum ya. Sen okulda da defteri düzenli olan öğrencilerden miydin?

Ay napim yanında salata yemedim pilav yemedim corba yemedim yoğurt yemedim. Anca doydum

Ginaydinnn bol enerjik.az kalorili bir gun diliyorumm :)

Günaydın emelcimmm

Allah kabul etsin canım. Sadece meyveler fazla olmuş gibi biraz.

Günaydın herkese

günaydııınnnnn

Iyiyim cnm sen nasilsin

İçinde bilmediğim bitkilerde var ama bildiğim bitkiler güzel sinameki bağırsaklar için, rezene miden için falan.

Kiz meyveler cok gibi duruyor ama cok ufaklardii.

Sağlıklı beslenince mutlu oluyor insan dimi ya sanki hafiflemişsin gibi
Benim hiç doyamayacağım bir menü nasıl doycan kız böyle Bence salatanın yanına ızgara tavuk yap bir de ohh misss

ya doymicak gibi olursam öyle yaparım da bi denicem yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…