Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Allah kabul etsin orucunu canım bütün gün aç kalınca öyle oluyor insan:KK51:Meyveler az fazla gibi ya da onları yediysen süte gerek yoktu gibi sen bilirsin tabi ağzını boş tutmamışsın tabi oruç bugün dimi:KK53:sahura kalkıyor musun onda yesen daha iyi olur:KK28:
Kiz ben 1 kase corba 1 tabak nohutu yariya boldum zaten gorduysen yarim kase yarim tabak diom gormedinmiii.
Cnm meyve cekti eksiydi zaten tatli degildi.
Birde yatmadan 1 bardak sekersiz cay.
Domates salatalik peynir zeytin bi tanede yumurta yedim. Onlar tok tutsa bari.
Midem cok bulandi.
Corbayi ve nohutu o yuzden yiyemedim

Nasılsın canım:KK36:Zayıflamak için bir çay mı bu canım bende akşamları ya da sabahları limonlu sarımsak suyu içmeye başlayacağım üşenmez yaparsam:KK53:
Iyiyim cnm sen nasilsin :KK66:
Detaylarini fotoyla attim. Icinde neler oldugu yaziyor.
Yararlimi degilmi onu siz solixeksiniz.
Ben tadina bayildim cok guzel

Akşam; 5-6 ymk kaşığı kuru fasulye + yarım kase çoban salatası + 1 kupa yarım yağlı tarçınlı süt

02.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 1 dilim ekmek yedim +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa mistik çayı
  • Spor : 20 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 140 squat + 20 dakika bacak inceltme pilates hareketleri + 80 sn plank +
  • Bakım ödevi : El, yüz, ayak nemlendirme +

canım bence menün çok güzel ve dengeli olmuş. eğer böyle giderse bu hafta sonuç alacaksın :KK19:

Güzel canım menün o kızartma olayını yemeyip ıspanak yeseydin tabi daha sağlıklıydı ama olsun arada insanın canı çekiyor spora fazlalık verebilirsin bence:KK16:

Canım o fırında kızartma yazmış ama. muhtemelen çok az yağ ile yapmıştır. onu ben de yapıyorum çok hafif güzel bi yemek :KK51:

Dun aksam isten ciktim 5 dk sonra ezan okundu.
Eve geldim daha orucumu acmadan yemegi hazirladim.
Nohut hazirdi zaten. Corba salata yaptim.
Cok kotu oldum ins bugunde kotu olmam.
Yarim kase corba.
Yarim tabak nohut
Bol salata .
1 catal helvanin tadina baktim. Gozum karardi. Canim sadece onu istedi.
2 tane minik elma kirmizi.
2 tane mandalina.
Bunlar aralarda tabi.
1 kupa 9'lu çay bitki cayi yani.
1 kupa yarim yagli süt tarcinli.
5 tane findik.

Menün çok güzel canım. oruç olup da nasıl bu kadar hakim olabiliyorsun kendine :KK51:

meyveler minik olduğu için muhtemelen 2 pors. na denk gelir onda da bi sıkıntı yok bence :KK9:

canım bence menün çok güzel ve dengeli olmuş. eğer böyle giderse bu hafta sonuç alacaksın :KK19:

Canım o fırında kızartma yazmış ama. muhtemelen çok az yağ ile yapmıştır. onu ben de yapıyorum çok hafif güzel bi yemek :KK51:

Menün çok güzel canım. oruç olup da nasıl bu kadar hakim olabiliyorsun kendine :KK51:

meyveler minik olduğu için muhtemelen 2 pors. na denk gelir onda da bi sıkıntı yok bence :KK9:
Midem cok kotu oldu yiyemeddim.
Nasil anlayamadim meyveler minik oldugu icin 2 porsiyona geliyo

Günaydın herkese:KK36:

Günaydınnnn :KK68:

Allah kabul etsin orucunu canım bütün gün aç kalınca öyle oluyor insan:KK51:Meyveler az fazla gibi ya da onları yediysen süte gerek yoktu gibi sen bilirsin tabi ağzını boş tutmamışsın tabi oruç bugün dimi:KK53:sahura kalkıyor musun onda yesen daha iyi olur:KK28:

Canım meyve ile süt içmek meyvenin zararını biraz minimize ediyor. diyetisyenler öneriyor bunu çok :KK51:

1.png

Günaydın
sabah ılık limonlu su
2 h.yumurta 1 dilimden az t.b.ekmeği, domates k.biber maydanoz çok çok az kaşar peyniri
1 armut
şekersiz türk havesi
şimdi su ve y.çayımı içicem

Kiz ben 1 kase corba 1 tabak nohutu yariya boldum zaten gorduysen yarim kase yarim tabak diom gormedinmiii.
Cnm meyve cekti eksiydi zaten tatli degildi.
Birde yatmadan 1 bardak sekersiz cay.
Domates salatalik peynir zeytin bi tanede yumurta yedim. Onlar tok tutsa bari.
Midem cok bulandi.
Corbayi ve nohutu o yuzden yiyemedim

Gördüm evet canım yarım yemişsin tabi ki bütün gün miden boş olduğu için bulanmıştır ekmeksiz de yediysen tamamen:KK51:İnşallah tok tutacaktır canım bir de çorba içtikten sonra duruyor musun oruç tutarken bunu çok öneriyorlar çorbayı için bir kalkın yürüyün 5 dakika durun diye gözümüz aç olduğu için herşeyden yemek istiyormuşuz:KK53:

Sağol canım inşallah bu hafta gramda olsa farketmek istiyorum artık :KK53:Anladım canım ıspanak yemeği yediği için dedim aslında patateste zararlı bir yiyecekmiş ya ben az yemeye başladım artık o yüzden kıskandım sanırım:KK70:

Günaydınnnn :KK68:

Canım meyve ile süt içmek meyvenin zararını biraz minimize ediyor. diyetisyenler öneriyor bunu çok :KK51:

Eki Görüntüle 1675638
Anladım canım tabi bilmediğimiz o kadar çok şey var ki :KK51:Ben kuru kayısı alacağım şimdi akşam tarçınlı sütle yiyeceğim tatlı ihtiyacım olduğunda onu doğru biliyormuşum bak:KK70:
Günaydın
sabah ılık limonlu su
2 h.yumurta 1 dilimden az t.b.ekmeği, domates k.biber maydanoz çok çok az kaşar peyniri
1 armut
şekersiz türk havesi
şimdi su ve y.çayımı içicem

Çok iyi canım devam:KK55::KK49:

Gördüm evet canım yarım yemişsin tabi ki bütün gün miden boş olduğu için bulanmıştır ekmeksiz de yediysen tamamen:KK51:İnşallah tok tutacaktır canım bir de çorba içtikten sonra duruyor musun oruç tutarken bunu çok öneriyorlar çorbayı için bir kalkın yürüyün 5 dakika durun diye gözümüz aç olduğu için herşeyden yemek istiyormuşuz:KK53:

Sağol canım inşallah bu hafta gramda olsa farketmek istiyorum artık :KK53:Anladım canım ıspanak yemeği yediği için dedim aslında patateste zararlı bir yiyecekmiş ya ben az yemeye başladım artık o yüzden kıskandım sanırım:KK70:
Aynen yapiorum cnm ama diorumya yiyemedim. Midem agridi.

Diyete baslamadan once 5-6 tane mandalina yiodum ufaklardanda olsa 3 porsiyonmu oluyorduu Aman Allahimm:KK57:

tabi. bak ben 1 posiyona denk gelen miktarları göndereyim sana
2.png
:KK56:

Yemekleri kıskanır olduk yahu :KK70:

Dikkatli ol canım önce sağlık biliyorsun:KK49:

Çok iyi canım liste:KK9:Evet tabi kız gramları hesaplar oldum kalorileri ölçer oldum kıskancam tabi:KK70::KK53:
Ya tabi saglik ama dedimya zayiflamak gibi gibi amacim yok oructa .
Oruc bana kilo aldiriyor.
Sadece almiyim yeter dikkatli olmaya calisiorum.
Yarin tutmicam zaten 1 gun ara

Kahvaltım:Yazmiyim baya cısssl oldu :KK43:

Ara Öğün:elma

Öğle:hamsi,1-2 dilim kepek ekmeği
Ara Öğün:kahve

Akşam:biraz fırında(patates,biber kızartma),1 tabak yoğurtlu ıspanak

Ara Öğün:yeşil çay içtik annecimle :)
kuru üzüm ve ceviz yedik

~SPOR~
50 mekik
50 squat

beni az çok anlamışsınızdır ben öyle az öğün yapamıyorum.yani benim için çok daha kötü oluyor.6 öğün şart oluyor sporada başladım haydi hayırlısı..

Ne yedin kız cıss kahvaltıda poğaça falan mı:KK53:

Sabah
1 tabe kepek ekmeğine beyaz peynirli tost

Öğlen
Döner sandwiç (sebebinş yazmıştum, mecburdum)

Akşam
Mercimek çorbası
2 tabe köfte

Günün özeti yapmıyorum, spor falan yok çünkü. Bugünlük böyleydi kızlar. Yarın taburcu oluyoruz, yarından itibaren normal düzenime dönerim

Olsun canım mecburiyetten olmuş yapacak bir sey yok. Ablan daha iyidir inşallah

Kizlar ben bi haftadir spor odevi yapmiyorum ya kaldigim yerden mi gunun odevinden mi devam etsem bilemedim.

İSTE MENUMMM

KAHVALTİ 10.00
tadimlik p.kizartma ekmegim kalmamisti cok az beyaz ekmek 5 zeytin peynir

OGLE 13.30 menemen 2 tbe 1 zeytin domates salatalik biber peynir

AKSAM 19.00 1 tabak sulu et haslama karalahana salatasi

SU 2.5 lt

Canım bana kalırsa kaldığın yerden devam et. Çünkü 140lara geldik biz. Kademe kademe yukselttiğimiz halde ben cok zorlanıyorum yaparken.
Menüne gelince cok guzel bir gun geçirmişsin.

evet arkadaşlar bugün sabah kalktım spor ödevinin yarısını yaptım (yarısını da akşam yapiciim) kahvaltımı yaptımmm ohh miss :21: duşumu aldım giyindim hazırlandım işe geldim 330 ml suyumu içtim herşey güzel gidiyor. bugünkü menümde belli: öğlen yayla çorbası+ 1 dilim dukan ekmeği / akşam: mevsim salata + yoğurt kürü aralarda yeşilçay ve tarçın-portakal e tabi bi de kahve (şekersiz)

mutluyum ya bugün:KK45:

Sağlıklı beslenince mutlu oluyor insan dimi ya sanki hafiflemişsin gibi
Benim hiç doyamayacağım bir menü nasıl doycan kız böyle:KK53: Bence salatanın yanına ızgara tavuk yap bir de ohh misss

Akşam; 5-6 ymk kaşığı kuru fasulye + yarım kase çoban salatası + 1 kupa yarım yağlı tarçınlı süt

02.11.2015

• 2 litre su : +
  • Max 3 dilim ekmek : 1 dilim ekmek yedim +
  • 2 fincan bitki çayı : 1 kupa limonlu ılık su + 2 kupa mistik çayı
  • Spor : 20 dakika rahat tempo yürüyüş +
  • Spor ödevi : 140 squat + 20 dakika bacak inceltme pilates hareketleri + 80 sn plank +
  • Bakım ödevi : El, yüz, ayak nemlendirme +

Ayy nehirrr senin böyle düzenli disiplinli yazmana bayılıyorum ya. Sen okulda da defteri düzenli olan öğrencilerden miydin? :KK48:

Ay napim yanında salata yemedim pilav yemedim corba yemedim yoğurt yemedim. Anca doydum:KK53:

Ginaydinnn bol enerjik.az kalorili bir gun diliyorumm :)

Günaydın emelcimmm

Dun aksam isten ciktim 5 dk sonra ezan okundu.
Eve geldim daha orucumu acmadan yemegi hazirladim.
Nohut hazirdi zaten. Corba salata yaptim.
Cok kotu oldum ins bugunde kotu olmam.
Yarim kase corba.
Yarim tabak nohut
Bol salata .
1 catal helvanin tadina baktim. Gozum karardi. Canim sadece onu istedi.
2 tane minik elma kirmizi.
2 tane mandalina.
Bunlar aralarda tabi.
1 kupa 9'lu çay bitki cayi yani.
1 kupa yarim yagli süt tarcinli.
5 tane findik.

Allah kabul etsin canım. Sadece meyveler fazla olmuş gibi biraz.

Günaydın herkese:KK36:

günaydııınnnnn:KK15:

İçinde bilmediğim bitkilerde var ama bildiğim bitkiler güzel sinameki bağırsaklar için, rezene miden için falan.

Ne yedin kız cıss kahvaltıda poğaça falan mı:KK53:

Olsun canım mecburiyetten olmuş yapacak bir sey yok. Ablan daha iyidir inşallah

Canım bana kalırsa kaldığın yerden devam et. Çünkü 140lara geldik biz. Kademe kademe yukselttiğimiz halde ben cok zorlanıyorum yaparken.
Menüne gelince cok guzel bir gun geçirmişsin.

Benim hiç doyamayacağım bir menü nasıl doycan kız böyle:KK53: Bence salatanın yanına ızgara tavuk yap bir de ohh misss

Ayy nehirrr senin böyle düzenli disiplinli yazmana bayılıyorum ya. Sen okulda da defteri düzenli olan öğrencilerden miydin? :KK48:

Ay napim yanında salata yemedim pilav yemedim corba yemedim yoğurt yemedim. Anca doydum:KK53:

Günaydın emelcimmm

Allah kabul etsin canım. Sadece meyveler fazla olmuş gibi biraz.

günaydııınnnnn:KK15:

İçinde bilmediğim bitkilerde var ama bildiğim bitkiler güzel sinameki bağırsaklar için, rezene miden için falan.
Kiz meyveler cok gibi duruyor ama cok ufaklardii.

ya doymicak gibi olursam öyle yaparım da bi denicem yine de :KK53:

X