Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Ya tabi saglik ama dedimya zayiflamak gibi gibi amacim yok oructa .
Oruc bana kilo aldiriyor.
Sadece almiyim yeter dikkatli olmaya calisiorum.
Yarin tutmicam zaten 1 gun ara
Tabi ki canım aralarda tutacaksın bir şey olmaz kilo almazsın bence
Ayy nehirrr senin böyle düzenli disiplinli yazmana bayılıyorum ya. Sen okulda da defteri düzenli olan öğrencilerden miydin?

günaydııınnnnn
Evet ben hep düzenliydim o öğretmen masasının ya en önünde ya 2.sırasında oturan öğrencilerdim harcandım ah ahhBen çok programlıyım canım aylık yemek listem vardır haftalık iş yapacağım günler hemen hemen aynıdır falan

günaydın kızlarrr
dünkü menüm:
kahvaltı:1 dilim ekmek
1 dilim peynir 3 4 zeytin
domates salatalalık 2 3 dilim

öğle :yarım poriyon karışık ızgara
1 kase cacık

ara :1 elma

akşam:1 kase tarhana çorbası

çay su spor +
spor ödevi-
bakım+

akşam 9 gibi 1 ince dilim kek yedim.vicdan azabı çekiyorum

Yemek listen yanindami cnm neler yapiyorsun yemekte

Allah seni benim canim istiyorduda yemedim sen dayanamadinmiii

Ay bana da at o listeleriiiii
Benim de temizlik listem var ama genelde uymuyorum

Keki saymazsak cok iyi bir gün geçirmişsin. Kekin hemen ardından kalkıp 10dk spor yapsaydın

tebrik ediyorum canım seni ya

hep öyle düzenli olmayı istedim. ben de çok güzel plan yaparım ama hiç uymam ama plan yapmakta ustayım

Kizlar su fatsecret kim kullaniyordu

Ya orda 1 tbekmegi falan gibi girmiyomu gr cikiyor hep :u
Eşimin telefonundan bakıyorum da evet biraz farklı bir şey canım anlamadan az çok işaretliyorum bende
Çok iyi gidiyorsun canım
Yemek listen yanindami cnm neler yapiyorsun yemekte

İş yerinde bilgisayarımda canım excelde yapıyorumİsterseniz her gün burada paylaşırım ya da sana gönderirim özelden

Ozelden atarmisn cnm bekliyorum

Ay bana da at o listeleriiiii
Benim de temizlik listem var ama genelde uymuyorum
Gönderirim canım tabi ki yalnız ben damak zevkimize göre yapıyorum size uymayabilir belki eşim neyi severse onu yapıyorum mesela çok isterdim menümde nohut olsun bezelye bamya olsun ama maalesefBezelye yine de bulursam alıcam yaparımBen kesinlikle uymaya çalışırım tabi ki bazen aksar misafir gelir ya da bir yere gitmemiz gerekir o zaman diğer güne yaparım muhakkak bir de pazar günlerini hep dışarıda gibi yaparım ya dışarı oluruz ya da evdeysek atıştırmalık o gün canımız ne istiyorsa kahvaltı türü börek çiğ köfte günü falan yaparız
tebrik ediyorum canım seni ya

hep öyle düzenli olmayı istedim. ben de çok güzel plan yaparım ama hiç uymam ama plan yapmakta ustayım

Sağol canımBen uyarım çok fazla detaycı plancıyım hastalık gibi fazlası iyi değil buzdolabımın üstünde listem hazırdır

Ben biraz önce iş yerinde lavaboya gittim sonra orda 25 tane squat yaptım

böyle böyle 100 squatı iş yerinde yapabilirim

böyle squat caiz midir hocam kabul olur mu

Evelynn

Mutlaka faydası olur öyle yapmanın da ama asıl faydası tek seferde setler halinde yapmak olur diye düşünüyorum canım.
25 tane yapıp 30sn dinlenip tekrar bi 25 yaparak öyle öyle set halinde tamamlamak lazım bence.

o zaman ben de spor ödevinin dışında tutayım bunu ama yapıcam hoşuma gitti kolum bacağım açılıyor hem otur otur akşama kadar valla iyi geldi

THEY- canım benim bilgisayarım değişti windows 8 mi ne bunda painti falan bulamıyorum kaydedemiyorum kız Tek tek elle yazıcam herhalde ofis sakinleştiğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…