Yılbaşına kadar 10 kg veriyorum. Katılmak isteyen?

Sabah
1 ince dilim salam
1 dilim beyaz peynir
4 tane zeytin
1 dilim kepek ekmek

Öğlen
Sade türk kahvesi
1 muz
20 gr. Eti karam bitterçikolata

Akşam
1 dilim kepek ekmek
25 tane hamsi(tavada yağ eklenmeden ve hamsiler çok kucuktu)
Doğal maden suyu 1 bardak

Spor + 70 dk yurudum
Spor odevi +
Yesilcay-1 bardak ictim
Ekmek+
Bakim odevine daha bakmadim bakip yapicam mutlaka
2 litre su+ 1,5 litre ictim aksama kadar tamamlarim

Kız sen nasıl doyuyorsun yaa minicik miden valla

20151102_160456.jpg ikinci şişe suyum, ve ikinci yeşil çayım ve ofiste kk okuyorum:KK8:teşekkürler Evelynn Evelynn :KK50:

Darısı başımaa

Yaparsin yaparsin metabolizman yavaş çalisiyormuş galiba kalori say 1200 kalorinin üstune çikma ve protein ağirlikli olsun ama karbonhidratta tüket tabiki oda lazim sonuçta zaten çok sağliksiz şeyler yemedikçe 1000 kaloriyi geçmek bile çok zor bak o zaman nasıl gidicek kilolar gunde 1 saatte tempolu yurumeye çalis ben genelde kahvaltimi yaptiktan sonra yuruyorm.

Arkadaslar bugunku menum;

Sabah
Tahlile gittim bisey yiyemedim

Oglen
Sucuklu yumurta,domates,peynir,sut

Ara
Yesil elma
Yesil cay

Aksama da izmirkofte var ama sadece iki kofte yerim salata yada cacikla..:KK74:

Asıl bir şey yemeyen burda:):)
Doydun mu peki doymuşsundur gerçi sen hep böyle yediğinden alışmissindir:)

Sabah
1 ince dilim salam
1 dilim beyaz peynir
4 tane zeytin
1 dilim kepek ekmek

Öğlen
Sade türk kahvesi
1 muz
20 gr. Eti karam bitterçikolata

Akşam
1 dilim kepek ekmek
25 tane hamsi(tavada yağ eklenmeden ve hamsiler çok kucuktu)
Doğal maden suyu 1 bardak

Spor + 70 dk yurudum
Spor odevi +
Yesilcay-1 bardak ictim
Ekmek+
Bakim odevine daha bakmadim bakip yapicam mutlaka
2 litre su+ 1,5 litre ictim aksama kadar tamamlarim
Maşallah canım çok iyi gidiyorsun:KK49:
Eki Görüntüle 1674959 ikinci şişe suyum, ve ikinci yeşil çayım ve ofiste kk okuyorum:KK8:teşekkürler Evelynn Evelynn :KK50:

Arkadaslar bugunku menum;

Sabah
Tahlile gittim bisey yiyemedim

Oglen
Sucuklu yumurta,domates,peynir,sut

Ara
Yesil elma
Yesil cay

Aksama da izmirkofte var ama sadece iki kofte yerim salata yada cacikla..:KK74:
Çok iyi canım akşamında harika:KK9:

Ya siz ne güzel uyuyorsunuz menülerinize böyle çok beğendim bütün menüleri :KK51:

Evelynn Evelynn telefonum programı desteklemiyor bilgisayardan yapabiliyor muyum o_O

Canım fat secret ı öneririm :KK15:

Güzel canım bunu öğrendiğim iyi oldu sağol:KK68:Bende vur dedik öldürdün gibi oldu 300 kalori benimde az geldi gözüme 4 kaşık ezoelin 3-4 ymk kaşığı bezelye yedim işte yoğurtla tavuklu:KK70:sabah yarım ekmek kaşarlı bir de sade nescafe içicem bayağı azmış kalorisi:KK53:kaloriyle yaşamaya başladıysam ben bu işe baş koydum arkadaşEn Büyük KK:rolleyes:

bence öğlen iş yerindeki yemeklerden az az ye canım. çok dengeli görünüyor. tabldot mu yiyorsunuz?

Kızlarr benii bugün idare edebilir misiniz? Yazamayabilirim. Ablam hastahanede de, göğsünden kist alınıyo, ufak bir operasyon geçirdi. Onun refakatçiyim. Ama bu arada sandwiç ekmeğine döner yemek zorunda kaldım! Hastane yemeği yiyemiyorum ben de, kantinde de o vardı. Ama servis 6. Katta, in çık in çık yakmışımdır onu

çok geçmiş olsun canım :KK74:

Canım fat secret ı öneririm :KK15:

bence öğlen iş yerindeki yemeklerden az az ye canım. çok dengeli görünüyor. tabldot mu yiyorsunuz?

Canım benim telefonum desteklemiyor geri sanırım:KK70:Netten hesaplamaya çalışıyorum bilgisayardan sağol tatlım:KK15:

Az yiyorum canım oldukça teşekkür ederim tabldot gibi tabaklara koyuyorlar az koy diye belirtiyorum fazla kaçtıysa tabakta bırakıyorum:KK70:

Yaparsin yaparsin metabolizman yavaş çalisiyormuş galiba kalori say 1200 kalorinin üstune çikma ve protein ağirlikli olsun ama karbonhidratta tüket tabiki oda lazim sonuçta zaten çok sağliksiz şeyler yemedikçe 1000 kaloriyi geçmek bile çok zor bak o zaman nasıl gidicek kilolar gunde 1 saatte tempolu yurumeye çalis ben genelde kahvaltimi yaptiktan sonra yuruyorm.

Öyle yapmaya basladım bugun canım bizde onu konuşmuştuk sabah :KK48:

X