yeşil çay gerçekten etkili mi zayıflamada?

bende diyet ve sporla beraber türketiyorum şu an 5 kilo verdim işe yarıo zaten ünlü diyetisyenlerde programlarından zayıflama mucizevi etkisi olduğundan bahsettiler

Hem diyet hem spor yapıyorsan illaki verirsin kilo.Sadece yeşilcaydan medet ummamak lazım.Boğazı tutmak cok onemli :KK30:

tabi canım sadece çaya bağlanmaz böyle şeyler ama yağ yakıcı ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileri var fazlasıyla artısı olur :)

tadı çok kötü gerçekten kusucak gibi oluyorum içerken içmeden olmazmı ya.

ben de ilk poşet olanları denedim içemedim çaykurun bergamutlusu güzel zaten zamanla alışıyorsun metobolizmayı hızlandırıyor ama yağ yakar mı bilmiyorum kilo için olmasa bile diğer faydaları için içilebilir koladan hazır meyve suyndan çaydan kahveden iyidir ama günde 2 fincandan fazkla içme

bence etkisi var en azından zayıflamaya yardımcı oluyor. geçen sene her gün mutlaka bir fincan içerdim. hiç grip olmamıştım onun sayesinde. direkt olarak hiçbir şey zayıflatmaz ama metabolizmanın hızlandırılmasına yardımcı oluyo ve toksin attırıyo. bende ilk zamanlar poşet çay almıştım markasını hatırlamıyorum ama tadı baya bi acıydı içemedim. sonra aktardan açık olarak aldım, karadenizli komşularımıza trabzondan getirttim vs. onları içtim hiç de acı değildi gayet içilebilir. ilk bi kaç gün alışık olmayanlara farklı gelebilir ama alışırsınız mutlaka :KK66:

yeşilçay, zayıflamada etkiliymiş içindeki kateşinler nedeniyle ama illa ki zayıflayacağım diye de yeşilçay içmek zorunlu değil... zaten hiçbir gıda veya içecek, zayıflamada tek başına yeterli değildir, önemli olan dengeli ve sağlıklı beslenip, sporunuzu yapmaktır
yeşilçay veya diğer bitki-meyve çayları, vücuttan ödem atmaya yardımcıdır, yani özellikle regl dönemlerinde vücut sus tutar bu su tutmaları engellemek için bitki çayları içilebilir
unutmamak gerekir ki yeşil çay olsun, diğer bitki veya meyve çayları olsun, siyah çay olsun, vücuttan su atar bu nedenle bitki çaylarını 2-4 fincandan fazla içmemek gerekir, siyah çay da demir eksikliği anemisine neden olabilir çok içildiğinde...
diyelim ki diyetinizi yapıyorsunuz, sporu da... yanında da günde 2-3 fincan yeşil çay içiyorsunuz, bu çok güzel tabii suyu da unutmamak gerekir...
günde en az 1,5-2lt su içelim ki, vücudumuzdaki atıklardan arınıp sağlıklı bir şekilde zayıflayabilelim, öyle dğeil mi?

Merhaba...
Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar...

ben poşet çay kullanıyorum poşet çayın bi yararı olmaz mı ?
olur neden olmasın ki?
ben bir ara yani unideyken, kahvaltıda poşet yeşil çay demleyip içerdim tabii sağlıklı beslenme ve yürüyüşle, az da olsa kilo vermiştim sıkılaşmıştım
yani etkisi var elbette...
hatta kimi zaman demleme istemem zor gelir hemen poşet atıveririm yani sonuçta aynı şey değil mi? ha poşet ha demleme yani

hmm sevindim :KK16: sadece poşet çay içerek bi sonuca varamayız ama dimi biraz spor ve sağlıklı beslenme kesinlikle gerekli :KK34:

Kızlar bende nane limonlu yeşil çay içiyorum poşet a101 den almıştım faydası olur mu düğünüme 47 gün kaldı işten çıktığım için kilo almaya başladım faydası olur mu önere bileceginiz birşeyler var mi

X