Bale günah mı?

İnanmayanlar için kitaplarını çektim. Evi son terkettiğimde ailemin yanındayken olan konuşmaların ekran görüntülerini de çektim. Neden ispatlamak zorunda hissediyorum kendimi onu da bilmiyorum ama benim yaşadıklarımı anlatıp da sanki sallıyormuşum gibi tepki görülmesi kanıma dokundu.
Eşinizden daha çok siz onu tehdit edip de kışkırtmışsınız. Uzaklaştırma alacaksanız alın. Bunu adama niye duruyorsunuz? Öfkelensin de size delil olsun diye mi?

İnanmayanlar için kitaplarını çektim. Evi son terkettiğimde ailemin yanındayken olan konuşmaların ekran görüntülerini de çektim. Neden ispatlamak zorunda hissediyorum kendimi onu da bilmiyorum ama benim yaşadıklarımı anlatıp da sanki sallıyormuşum gibi tepki görülmesi kanıma dokundu.
Keşke tek kusuru bale istememesi olsaydı, acil boşanın yoksa delirirsiniz gerçekten, mesajlara bakınca ne nane olduğu belli eşinizin. Madem en az üç psikolojik rahatsızlığınız var neden evli duruyor sizinle. Kendinizi kurtarın bu pislik nankör adamdan. Adam ülkenin kurucusuna düşman zihniyeti burdan belli. Tabi sevmez Atatürk’ü o olmazsa köle olurdunuz ona.

Eşinizden daha çok siz onu tehdit edip de kışkırtmışsınız. Uzaklaştırma alacaksanız alın. Bunu adama niye duruyorsunuz? Öfkelensin de size delil olsun diye mi?
Hayır ben ailemin yanında il dışındaydım boşanmayı kabul etmişti tebligat göndereceğim demişti 12 gün sonra bana ben geliyorum oraya çocuğumu kaçıramazsın çocuğumu alıcam getiricem tarzında konuştuğunda uzaklaştırma almaya gidiyorum alamazsın diye söyledim. Gerçekten polisi arayıp aradım da ama yine de geldi

O anda hamileydim zaten. Hamileliğimin 4. Ayında başladı bu kavgalar ve bana karnındaki çocuğa mı güveniyorsun dedi, 7 ayda ben evi terkettim ailemin yanına gittim, sonra tekrar ikna etti, doğuma gideceğim gün annemi babamı arayıp boşanmak istediğini söylemiş, 3 aylıkken tekrar evi terkettim ama hiç birisinde karnındaki çocuğa mı güveniyorsun güvenme deyip de çocuktan vazgeçmedi. Ben hâlâ sözümü esirgemiyorum. Dün akşam bana senle ömür mü geçer dedi ben de beğenmiyorsan s. ktir git seni tutan yok kapı orada dedim. Ben hâlâ aynı fikirdeyim gelmeseydin ailemin yanına ikna etmeseydin. Ne zaman kurtulacağım ben senden dedim. .
Adama s. Git diyorsunuz ama beni öldürür peşimi bırakmaz da diyorsunuz ben anlamadım bu işi

X