yeni yıl

cok kafana takma takınca olmuyo ben cok kafama takıyodum ama bu ay takmıyorum o kadar. inşallah hamişsindir

ikizmi nasıl bakcam kız ben onlara ama olursada olsun daha iyi sanada allah ikiz bebek varsin inşallah canım evet dikkat ediyorum ama benım reglime daha var

ama ne biliyim içimden bi ses hamle değilsin diyo yarın ola hayrola bakalım gece olcammı regli nasipppp dua etde bebiş olsun ya olmayım regl

arada yazsdıkların hemen gelmiyo bernim yazdımdan sonra seninikiler geliyor on un için perlin dedim arada yazarsam pelin vebenzeri şeyler şaırma okey

inşallah canım allah gönlünüze göre versin benim eşim erkek istiyo benim icin farketmez saglıklı olsun yeter

evet bemnim eşimd etuturmuyo kızx olsun diye sağlıklı olsun diyo ama eminim kız olursa daha çok sevinir :)

tamam inşallah dua etcem ama hamile degilsende üzülme tamammı canım

canım ben cıkıyorum sana iyi akşamlar haberleri alırım senden sonra opuyorumnanaktan

Çok ÜzÜlmem herhalde ya rahatlık var yanı bı kaÇ gÜn Önce dert edıyodum ama sanırım hasta olcam fıkrıne kendımı alıŞtyırdım adet olursam yanı ŞaŞırmıcam en azından beklıyodum dıycem artık ne yapalımm rabbım ern ıyısını bılır vardır bı zamanı onunda demı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…