yeni yıl

biz 9 aydır istiyoruz canım bikaç gün önce başladı adetim inşallah bu ay olur sen nekadardır istiyosun.

bende 6 ay oldu bu ay da olmazsam tabi ama bilmiyorum umarım olur camnım ya olsun psikolojim çok bozuk bu aralaer eşime karsı bile sinirliyim isteksilik ne bilim bi sinir bi gülüyom neden kaynaklanıyo anlamadım

bende bu yıl bebek istiyorumm... ınşallah nisan ayı idye tarih belirledik umarım hemen hamile kalabilirim sabırsızlıkla bekliyorum...

inş kalırsın canım hemen hamile bizde belitledi 5 ay önce ma bekliyoz hemen olmuyo başlıyın çalışmalara:)

lovelybaby dün adetim geldi...bu demek oluyorki bebiş de yok aslında çok istiyoruz diyemem ama hayırlısı demiştik şimdi yaz tatili planı yapıyoruz.tatilden sonra inşallah bebişi düşünürüz :)

iyiyim canım sagol uzun zamandır giremıyodum annem geldi zonguldaktan sen napıyosun hamilelik falan varmıopuyorumnanaktan

ağrım falan yok regl olmadım gece oluru belki ne biliyim hamile olsam kasıklarda ğarı olur diyolar ama bilmiyorum atbi

inşallah olmassın hayırlısı olsun canım benım günüme daha cok var

ama ne biliyim ya sadec göğüslerim şişti bide akıntım koyu o kadar bakalım ya bugün adet olmam lazım ama gece olurum belki keşke olmasam ama ne biliyim böle bekliyomya kesin değiliimdir zannetmiyorum bi yandana da olsun isityororum

X