Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
katilim kimse face den eklesin beni:13:.şaka şaka.maksat mühabbet olsun diymi

Canım bi sürü hediye alıp göndermek zorunda değilsin ki, önemli olan baştan savma değil, özenip göndermek, mutlu etmek

canım önemli olan düşünmek büyüklüğü küçüklüğü azlığı çokluğu değil zaten bunu en başından beri belirtiyorlar.

Ben benimkine sesleniyorum yazmayı unutmuşum peluş oyuncaklara bayılırım
oldu canım başka aklına gelirse yaz istersen.
ya benim kurbanım çok detaylı tanıtmamış kendini sadece bikaç ipucu var elimde fikir olarak
keşke daha detaylı anlatsa
gerçi bende çok detay yazmadım ama yazabilirim katilim istesin yeter

yaza bılırım detaylı canım yeterki sen iste

ya benim kurbanım çok detaylı tanıtmamış kendini sadece bikaç ipucu var elimde fikir olarak

kattiller kurbanlar asayiş bölge müdürlüğü gibi oldukkkk

canım eğer bulamazsan diye panduflara bir alternatif de düşün istersen.panduf bulamazsan onu alırsın.

hediyelerim tamam canım aslında çamaşır kırmızı olanı hariç tamam ama daha zaman varya her gördüğümü alasım var yoksa altarnetifleri paketlenmeyi bekliyor

27sine kadar patır patır ağzımızdan kaçırmasak bari kime alaıcağımızı Yani ağızdan kaçırmak da değil de söylemeden çatlamasak bari

sen kurbanının kim olduğu de biz kimseye demeyiz gizli gizli kendini tanıtmasını sağlarız

kızlar hedıyelerın çokluguna bakmayın lutfen bana gelen hedıye kımseye gelmemıştır resmen alay konusuydu yaa ben böyle rezalet görmemıştım toz bezlerı olur ya onun kuması bıle daha ıyıdır bır elbıse geldı ne bır etıket var ne baska bışı beden yerı makazla kesılmış ayrıca sokuk yerlerıde var hatta resımlerı hala albumumde var dıleyen bakabılır:))))

ayyy merak ettim bakayım hemen herkese açıkmı albüm

heheh sağlık olsun yaaa kimse kendini zorlamasın bence en iyisi e ben bide nişan yapıcam masraf çok ama özenicem tabiki hediye bu anlamı olmallı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…