Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ghs canım demek dogum gününe geliyo hediyelerin gelişii ooo süper çifte mutluluk

ben çalışıyorum bukadar işimin arasında da arada dayanamayıp geliyorum

sen neler yaptın ?

kolay gelsin canım.bende neyapıyım.ogluu uyutdum şimdi ölüyorum belimin karnımın agrısından.adet oldum bu gun

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
f.yigit+

:103: yine kimsecikleri göremiyorum

Toplam 2 kullanıcı konuyu okuyor. (2 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
zencefl

amann aman kimler gelmiş ablam hoşgeldin

[SUP][/SUP]

Çok sıkılıyorum bugün ne yapsam da rahatlasam . sıkıntıdan aşdığım 3 kiloya taktım :):)

merhaba kizlar nasilsiniz bende tam bu sene cekilis varmi diye bakayim dedim zor gordum burayi.. cici35 seni gecen yilbasi cekilisinden taniyorum cok keyifli gecmisti bende ilk kez katilmistim o zaman..aslinda bu konunun linkini atsan ozelden herkese belki katilim daha fazla olur hem daha eglenceli gecer..

evet canım bende seni hatırladım :)

ekliyorum listeye sende özelden msj atarsın bana ... evet haklısın daha kalabalık daha zevkli olur ama bi kaç konuya girip link attım sende ulaşabildiklerine gönder istersn

tamam canim. gecen cekiliste tam 42 kisiydik.. keske bu cekiliste daha fazla olabilsek

Bugün okuldan gelirken düşündüm bunu .
Ne kadar değişik bişey tanımadığın birine hediyeler alıp onu mutlu edecek olmak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…