Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
g ü n a y d ı n

:119::119::119::119:

Son düzenleme:
hadi kızlar sayımız hergün biraz daha artıyo

yeni yılda hediye almak sizi mutlu etmezmi hadi bayanlar çekilişe bekliyorum sizi

:118:

Adres bilgileri eksik ve kendini tanıtmayan arkadaşlarım var kızlar sizi vee çekilişmize katılacak yeni arkadaşlarımızı bekliyorumm

bende katılmak ıstıyorum... nasıl katılacagım.... çekiliş nasıl yapılacak....

yaaa kızkardaşlarrr cok hoş bir fikir görünüyor yalnız nasıl yapılacak onu anlayamadım beni de ekleyin :)

bende katılmak ıstıyorum... nasıl katılacagım.... çekiliş nasıl yapılacak....

Canım hoşgeldin şimdi ben senin ismini ana sayfaya yazıcam sende bana özelden iletişim bilgilerini göndereceksin 10/12 de çekiliş yapıyoruz

yaaa kızkardaşlarrr cok hoş bir fikir görünüyor yalnız nasıl yapılacak onu anlayamadım beni de ekleyin :)

ewet bitanem çok eglenceli ilk sayfada biraz bahsettim ben ve diğer bir çekilişten örnek olması için link var ordan bakabilirsin aralık 10 da çekiliş olucak kimse bilmiycek kime cıktıgını ve bu bir sır olucak hediyeler gelene kadar birde kendimizi tanıttıgımız bi link var ana sayfada oraya kendini de tanıt ki sana hediyealacak arkadaş zorlanmasın

arkadaşlar ;

ilk önce bana güvenip şahsi bilgilerinizi gönderdiğiniz için teşekkürler ...

şunadan hiç şüpheniz olmasınki bilgileriniz saklı tutuluyo bilgilerinizi istememin sebebi kargoda bi problem oldugunda kargo şirketinin sizi arayabilmesi ve sizin magdur olmamanız ayrıca hediyeleri aldıgınızda belki bi teşekkür etmek için aramak istersiniz yada aranmak istersiniz diye düşündüm .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…