Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
geçen sene katılmıştım çok güzel dostluklar elde ettim çekilişte çok keyifliydi nasılda sabırsızlıkla bekliyodum hediyeleri bu senede katılmak istiyorum yazın kızlar benide

berencim h.geldin sevindim katıldığına

nasılsınız kızlar bakalımm

güzell birgün geçirmeniz dileğiyle hepinizi öpüyorum

Mesaj attım cicim sana
yaowwwsssla daha önce de bir çekilişe katılmıştık öyle hatırlıyorum:44:

Hello Kızlar

Nasılsınız Cicişler

Vay Be bir yılı daha devirdik Acısıyla Tatlısıyla ne günlerimiz geçti

Bir yaş daha yaşlandık ama çok güzel dostluklar elde ettik

Canım Arkadasım cici35 benim KK daki başıma gelen en güzel şeydir

Dostluğumuz öyle pekişti ki Ben izmire onun yanına o ise İstanbula benim yanıma geldi

Biz artık sıkı bir Kanka olduk.

Hadi bakalım bu çekilişte ne hediyeler çıkacak

Hayırlısıyla başlayalım :)))

Son düzenleme:
kızlarr hani ama hiç dikkatinizi çekmedimi ne güzel ufakta olsa hediyeler alıp yüzümüzde tebessüm olucak
inanın çok keyifli

kızlar ben şöyle düşündüm çekiliş tarihi 10 aralık olsun !

nasıl sizcede uygunsa bu şekilde yapalım en geç 26 aralıga kadarda herkes hediyesini göndermiş olsun ne dersiniz ?

ben kendimizi tanıtmak için yeni bir link ekledim ilk sayfaya sizden ricam sadece tanıtım olsun yorum yapılmasın sohbetimize burda devam edelim

kızlar ben şöyle düşündüm çekiliş tarihi 10 aralık olsun !

nasıl sizcede uygunsa bu şekilde yapalım en geç 26 aralıga kadarda herkes hediyesini göndermiş olsun ne dersiniz ?

bence de uygun bır zamandır. gecen senelerde bende katılmıştım ve cok heyecanlı bekleyişler olmustu. ama onemlı olan en gec 26 aralıkta herkesın elınde olsun. bana yılbaşından sonra gelmıştı mesela ayrıca hedıye kutusu ve paketı de bence ozenlı olsun. elımızen geldıgınce ozenelım. ben hala bana gelen hedıye kutusunu saklıyorum. takı kutusu yaptım. çok sagolsun arkdasım satenle kaplamış kutuyu

ewet canım haklısın bende kaliteli bi çekiliş olsun istiyorum aslında benim diğer katıldıgım bir önceki çekiliştede biraz hüsrana ugradım çünkü kendim çok özenmiştim umarım bu çekilişte herşey yolunda gider

Son düzenleme:
CİCİ35, mesajın için öncelikle çok teşekkür ederim. sana buradan cevap vermek zorunda kaldım mesaj sayım dolmadığı için

aslında yazdıklarınızı okudum ve çok hoşuma gitti.

evet bende katılmak istiyorum beni eklersen çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…