Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
her kese gunaydın kızlar?ben de adet oldum cok agrıyor karnım.siz naptınız?hediyeleri gelen kızlar güle güle kullanın.katillerinde kesesine bereket.

bende hediyemi almadım acaba sorsam katilime ayıp olurmu çünkü msj atmıştı alınca ara diye

fatos_0100 ün hediyesi ulasmıs arkadaşlar katili rosecan internete giremedigi ıcın soyleyemiyomus bilginiz olsun

herkes güle güle kullansın hediyelerini alanlarında ceplerine bereket kızlar hediyesi ulaşmayan kaldımı ki

haha :)) o kasenin aynısından bende aldm kurbanıma benim kendi evimdede var :)

now var herhalde nazap var

su prensesi acaba hangisine yolluyor yarın elinde olacak mış :)

katilime mandiş diye diye kızın günahını aldım ,seni bıçakla kesmek lazım mandiş

prensesim ne yaptım ben yaa olabilirimde olmayabilirimde dedim kesin benim demedimki hem hem beni bıcakla kesersen turuncu kanım sıçrar heryere

su prensesi acaba hangisine yolluyor yarın elinde olacak mış :)

prensesim ne yaptım ben yaa olabilirimde olmayabilirimde dedim kesin benim demedimki hem hem beni bıcakla kesersen turuncu kanım sıçrar heryere

ikiside değil canım benim benim kurbanım biliyo,açıklayayımmı neyse o açıklar zaten kurbanımı arayayım bakalım nasılmış

ben değilim desen ben de ona göre araştırma yapacaktım,bişe değil kızın başının etini yedim
benim de hediyem gelmediki hala bekliyorum.

ben bi yüzsüzlük yapıp katilimi aradım kargodaymış,o bana gönderdim alınca haber ver deyince ona istinaden yoksa ararmıyım hiç,
merak edermiyim kim diye

Son düzenleme:
benim de hediyem gelmediki hala bekliyorum.

yoldaymış öyle diyor prenses

her halde daha 4 ,5 kişi var hediyesini almayan.

o kadar çokmu kaldık almayan

herkeste bende şüpheleniyor kaç kişinin katiliydim ben yaa seri katil filan sanırım

bende mi arasam acaba?niye bu kadar uzadı onu da anlamış deyilim...
her halde gelir bu gün.
bu gün de gelmezse artık hic istemiyorum hediye falan..........

ofeliye dimi hadi söyleee çok merak ettim yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…