Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ben iyi diyelim iyi olalım durumundayım canım. bu arada ben cogunlukla burdaym cicicim ben burdayken de kimse olmuyor mu ne

merhaba arkadaşlar nasılsınız ???? az kaldı haftasonunun gelmesine. hemen dün akşamki yazıları okiyim hemen geliyorum. hepinizi kocaman öpüyorum.

mrb kızlar?nasılsınız?dikat ettim de her kes tanıdıgı kişiyle konuşuyor.

kızlar cekiliş 10 dan sonra kalırsa daha iyi olur benim acımdan.yani maddi sorunum olmaz.eşim maaşını 10dan sonra alıcakta

bende kimseyi tanıyorum ama teşekkür ederim iyiyim sizler nasılsınız. ben pazar günüde çalışınca sabah kalktım eşime diyorum ki ne güzel bugün günlerden cuma yarın tatil o da saçmalama bugün perşembe hadi kalk hazırlan dedi ve benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu olsun yarın cuma napalım.

Mümkünn değilll

Neden utandın ki :26:

Hadi hadi mazeret kabul etmiyorumm hemnennn girip tanıtıyosun kendini

iyide sanki hediye ister kim ben kime çıkarsam içinden ne geçerse göndersin olmazmı ,yarışma kurallarına aykırımı

bende kimseyi tanımıyorum ulu orta konusuyorum oleee ama sanki nedense banada birazcık ucundan ole geldııı gibi

vallah canım ne biliyem.öyle ama her kes tanıdıgı kişiyle konuşuyor en burda kendimi şey gibi zanettim

vallah canım ne biliyem.öyle ama her kes tanıdıgı kişiyle konuşuyor en burda kendimi şey gibi zanettim

canııım yanlıs anlamısızdır biz muhtemelen :) maaşın için demissin ya sanırım o senin maasını etkilemez muhtemelen cunku alıcagın tarih degismicek cekiliş tarihi değişcek sadece diye biliyorum yani sen yine hediyeni aynı günlerde göndereceksin

bakk yaa siz bugün üçünüz anlaştınızmı dövicemm sizi hee

bi kaç kişi var birbirni tanıyan okadar oda önceki çekilişlerden falan ne güzell bakın şimdi hep beraber tanışıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…