Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar ben çok katılmak istedim ama eşimin sanal ortama güveni sıfır , bahsettim ona, o da sen hediyeni gönderdin tamam, ya sana hediye gelmezse dedi, ya da çalıntı bişey olsa vs. vs. birsürü senaryo üretti dediğim gibi sanal a sanal diyor. tabii o bilmiyor bu sitenin güzelliğini benim hiç kuşkum yok sizlerin samimiyetinin burdaki arkadaşların dürüstlüğünden hiç şüphem yok. eşimede hak veriyorum bu site hakkında pek bilgisi olmadığı için temkinli davranması normal. buyüzden bu çekilişe üzülerek katılamıcam ama takip edicem hani foto ekleniyorya onlarıda eşime göstericemki yanlış bişi olmadığını görsün..bütün bunları neden buraya yazıyorum , çünkü cici35 arkadaşım bana özel mesaj atmış ama ben özel yazamadığım için burdan yazdım. neyse kafanızı şişirdim hepinize iyi eğlenceler güzel güzel hediyeleriniz olur mutlu olursunuz inşallah bidahaki çekilişde mutlaka bende olucam olucamda olucam :))

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

CİCİ 35 +
yaowwwwssss +
nur0993 +
cezayir55 +
genic +
beren91 +
now +
nesmit +
cınarefeninannesi +
fulya1234 +
yasmin89 +
zehranurum +
tarielesan +
minikdepresif +
alici_bjk +
f.yigit +
kkgd2010 +
gsh +
dilem49 +
rosecan +
nissan +
nazap85 +
ofeliya +
suprensesi +
lilyum-85 +
rose01 +
cyd86 +
toredo
biberdolma
mmousee +
fatos_00100 +

kzlar bende katılıyorum..benim talihime çıkan kişiden sadece bahcemdeki kediler için kedi maması isteyebilirim..onlarda çok mutluu olacaktır...herkesi kocaman öptümmmmm...

kızlar çekilş tarihihle ilgili yukarıya anket bölümü açtım sizin istekleriniz dogrultusunda hangi tarihi secerseniz çekiliş ozman olacak güncel listemizi yükledim bilgileri eksik arkaadaşlarım var eger çekiliş tarihine kadar gelmezse ne üzgünüm ama çıkartmak zorunda kalıcam

tanıtım topinkinde kendini tanıtmayan arkadaşilarım var rica ediyorum herkes kendini tanıtsın kii hediye alacak arkadaşlar zorlanmasın

hepinize güzel çekilişler diliyorumm

kendisini tanıtmayan arkadaşlar

cezayir55
yasmin89
kkgd2010
dilem49
suprensesi
biberdolma
fatos_00100

adres bilgisi eksik olanlar
biber dolma

haydi kızlar koşun eksiklerimizi tamamlayalım

Toplam 3 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
f.yigit+,
alici_bjk

oooo kimleri görüyorum h.geldinizz f.yiğit hanım

nerdesin yahu hiç girmiyosun

kendisini tanıtmayan arkadaşlar

cezayir55
yasmin89
kkgd2010
dilem49
suprensesi
biberdolma
fatos_00100

adres bilgisi eksik olanlar
biber dolma

haydi kızlar koşun eksiklerimizi tamamlayalım

canım ben kendimi tanıtmasam olmazmı zaten resmim var profil sayfamda ,utandımda tanıtmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…