Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlarrrr alcagım hediyeleri iyice gözümde canlandırdım :KK9::KK9:

:KK1: ee anlat bakalım neler alacaksınn

bende geldim kızlarrrr :KK76:

hoşgeldin canım ekledim senide :KK6:
arkadaşlar sanırım birkaç kişi daha eklendi ne kadar güzel ya gittikçe kalabalıklaşıyoruz.
aynen canım süperrr

meraba kızlar nasılsınız. benim kardeşimde katılmak istiyor. biraz önce üye oldu yöneticilerden onay geçince konuya giriş yapabilecek. niki fatos_00100 . geçen sene çekilişe girdiğimde yanımdaydı çok özenmişti. seneye olursa mutlaka bende giricem abla çok özendim demişti. biraz önce üye oldu alırsınız dimi kardeşimide aranıza. görmek isterseniz profilimde ikimizin olduğu resmimiz var kardeşimle :)
canım tamm kardeşinde katılabilir bilgilerini sen gönderrirsin bana :KK34:

selamlar bende çekilişe katılmak istiyorum ne yapmam lazım..

hoşgeldin canım bilgilerini bana göndermen gerekiyo :KK8:

merhabaaa nasılsınız kızlar
bugünden sonra geriye sayım başlıyor :)
10 Aralıktı dimi çekiliş tarihi doğru hatırlıyorsam
canım saol sen nasılsın :emir_bebek:

evet bitanem 10 aralık :21:

bende katılmak istiorum:26:
tabisiiii :KK16: bilgilerini gönder bana hemen :KK4:

30 olmus :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
arttiran yok mu???
yaaa nissancım gerçektenn bende nasıl şaşırıyorumm varmı bundan güzel bişey beklediğimden az oldu katılım kimse sevinmek ve sevindirmek istemiyo :KK53:

Son düzenleme:
Öyle yapmaya çalışıyorum ama bazen öyle bir an geliyor ki çabam faydasız kalıyor :KK31:

:44: ımm ozmann biraz daha caba sarfetmen gerekiyo hem herşey çok yeni bir anda herşeyin istediğin gibi olmasını bekleme hayat bu sana herzaman adil olmuyo :KK34:

cici35 çekilişi nasıl yapıyorsun?

canım nasıl yapıyosun derken ?aklına takılan bişeymi oldu ? bitanem aralıgın 10 da çekiliş yapıcam sonra hepinizin özeline göndericem çıkan arkadaşın kim oldugunu ve bilgilerini bu aramızda sır olucak sonrada hediyelerimizi birbirimize göndermeye başlıycaz açıklayıcı oldumu ?

Merhaba hanımlar, ben de katılıyorum çekilişe, bilgilerimi gönderdim :KK34: Daha önce de katılmıştım, çok eğlenceliydi :KK16: Bu arada yaowwwwssss canım nerelerdesin özledim seniii :KK3::KK3:

hoşgeldin cyd86 aldım bilgilerini teşekkürler bide kendini tanıtırmısın rica etsem

kizlar kendinizi tanitmayi unutmayin 20 kisi sadece tanitim yazisi yazmis:KK47:

evet canım orayı unutuyo arkadaşlar:KK1: zorlancaz hediye alırken artık onlarında şansına ne çıkarsa :KK4:

Dışarı çıktığımda gözüm hep bişeylerde beğeniyorum bir sürü şey çekiliş yapılsada almaya başlasam hihihi :KK52:

evet canım orayı unutuyo arkadaşlar:KK1: zorlancaz hediye alırken artık onlarında şansına ne çıkarsa :KK4:[/QUOTE]

cicim sen kimlerin oldugunu daha iyi biliyorsun onlara hatirlat istersen

ayarlayalim bi okey gunu yaa:KK9:

sözde tophane yapacaktık bigün nargile-okey vs. vs.. :KK19:
canım nasıl yapıyosun derken ?aklına takılan bişeymi oldu ? bitanem aralıgın 10 da çekiliş yapıcam sonra hepinizin özeline göndericem çıkan arkadaşın kim oldugunu ve bilgilerini bu aramızda sır olucak sonrada hediyelerimizi birbirimize göndermeye başlıycaz açıklayıcı oldumu ?

hoşgeldin cyd86 aldım bilgilerini teşekkürler bide kendini tanıtırmısın rica etsem

evet canım orayı unutuyo arkadaşlar:KK1: zorlancaz hediye alırken artık onlarında şansına ne çıkarsa :KK4:

hoşbuldum canım teşekkür ederim. diğer topiğe kendimi tanıtan bir mesaj yazdım :26:

Ya insanın ister istemez aklına geliyor dışarı çıkınca . Dışarı çıkıyorum bir bakmışım gözüm yılbaşı hediyesi arıyor heryerde :KK70:

kızlar isterseniz hediye alma süresi daha uzun olsun çekilişi bu hafta olsun ne dersiniz birazda katillerimizi merak edelim :KK1::KK1:

Son düzenleme:
X