Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
masa süper görünüyor ah birde ben balığı sevebilsem ne güzel olucak ama sevemiyorum bir türlü

Tokum ama acıktım bak şimdi... Zaten bi yandan da akşama ne yemek yapsam diye değişik bişeyler bulayım diye internette bakınıyodum bi de üstüne bu resim tam olduuu.

bende çok sevmiyordum yeni yeni alıştım :KK1:

annemin bana duası mı bedduası mı bilemiyorum.
inş ALLAH sana balık seven koca verir diyorda bana balık yemeye gelirim.kendisi çok seviyor.
babam bugün balık yapalım diyor bende mantı istiyorum.hazıra bile razıyım ama kalkıp yapasım bile gelmiyor.

melezgüzelcim bu arada sana imrendim aynı gün hem hediyen gitti hem de hediyen geldi.

darısı bizim başımıza

hoşgeldin canımmm :KK16:
açlıkla savaşıyorum sen napıyosn
napıyım ya canım benim kocada bu gun calışıyo ya oglumla takılıyoruz bizde.cok mu acıktın gel bize sana bişeyler ısmarlayım.
melezgüzelcim bu arada sana imrendim aynı gün hem hediyen gitti hem de hediyen geldi.

darısı bizim başımıza

gercekten ne guzel yaa.

darısı bizim başımıza

gercekten ne guzel yaa.

Ben de çok mutlu oldum gerçekten kızlarrrr:KK17::KK16:
Hem hediyelerim gitti, beğenildi, kurbanımı mutlu etti diye sevindim,,
hem de güzelim hediyelerim geldi diyeee:KK9::KK9:
Bi de şansa dersimin olmadığı gün geldi, okulda olsam nasıl dayanırdımmmm:18:

Ben de çok mutlu oldum gerçekten kızlarrrr:KK17::KK16:
Hem hediyelerim gitti, beğenildi, kurbanımı mutlu etti diye sevindim,,
hem de güzelim hediyelerim geldi diyeee:KK9::KK9:
Bi de şansa dersimin olmadığı gün geldi, okulda olsam nasıl dayanırdımmmm:18:

seni o kadar cok merek ediyorumki tatlım.

ayy çok sagolun börulce bulamadım hemen esımı arayıp brokolı aldırıyorum belık olarakta hamsı tava yapıcaz çok çok tskler:)))

arkadaşlar slm , ben yasmin89 , dün ceza aldım 5 gün yokum maalesef ama size yazabilmek için ablama hesap açtık bende yazıyorum fırsattan istifade , benim kurbanımdan ses yok çarşamba gönderdim hediyelerini halbuki gitmedi mi ki acep , katilim sende ne zaman gönderceksin aa merakten çatlıcam :)

arkadaşlar slm , ben yasmin89 , dün ceza aldım 5 gün yokum maalesef ama size yazabilmek için ablama hesap açtık bende yazıyorum fırsattan istifade , benim kurbanımdan ses yok çarşamba gönderdim hediyelerini halbuki gitmedi mi ki acep , katilim sende ne zaman gönderceksin aa merakten çatlıcam :)

ne cezası aldınkiiiiii:26:

X