Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
valla ben kurbanıma el emeği birşey yaptım ama inşallah koliye sığdırabilirim.kurbanım inşallah beğenirsin.

yaratıcı fikrim geldi ama biraz geç geldi ,daha erken olsaydı terzide diktirirdim

Kırmızı, noel baba torbası mı yapcen kızzzz:KK34: Öyleyse Boyner de vardı o torbalardan, tabi kaldıysa.
Narlı biblo alcaktım ben de ama kurbanım genicciğim süs kullanmadığını söyleyince almadım. :KK31:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr benımde kurbanım aradı hedıyelerımı almış bugun bırazdan resımlerı yuklucekmış çok mutlu oldum

Rose01 hediyelerini iyi gunlerde kullan canım hepsi çok güzeller, maşallahhh katilin çok zevkli:KK34:
Donunu söylemeye bile gerek duymuyorummm:KK17: Mumluk da evine uyumlu olmuş:21:

Rose01 hediyelerini iyi gunlerde kullan canım hepsi çok güzeller, maşallahhh katilin çok zevkli:KK34:
Donunu söylemeye bile gerek duymuyorummm:KK17: Mumluk da evine uyumlu olmuş:21:

evet canım sanki evi görmüşte uydurmuş gibi aynada öyle,o dondan bende istiyommmmm ( kocam askım sevgilim geliyorda ,tirip atttım daa :KK53:izin alsın gelsin ama demi :KK1:
kızceler hediyelerinizi güle güle kullanında yalnız biraz daha büyük ekleyin göremiyorum yakını ben,gözlüğümü dolmuşta unuttum ,kocacımda dediki aşkım sen yalnız gitme doktora ben gelince götürürüm seni:KK52:

evet canım sanki evi görmüşte uydurmuş gibi aynada öyle,o dondan bende istiyommmmm ( kocam askım sevgilim geliyorda ,tirip atttım daa :KK53:izin alsın gelsin ama demi :KK1:
kızceler hediyelerinizi güle güle kullanında yalnız biraz daha büyük ekleyin göremiyorum yakını ben,gözlüğümü dolmuşta unuttum ,kocacımda dediki aşkım sen yalnız gitme doktora ben gelince götürürüm seni:KK52:

Gözünnn aydınnn kızzzzz :KK34: İşleri ne gelsinler tabiiii ayrı gayrılık olmaz öyleee tribe bağlarız hemen:KK19::KK52:

Gözünnn aydınnn kızzzzz :KK34: İşleri ne gelsinler tabiiii ayrı gayrılık olmaz öyleee tribe bağlarız hemen:KK19::KK52:

özür dilemek için çicek göndermiştiya bende iyi güzel felan yaptım aslında çığlık attımda ona iyi bi çicekle halledebilecekmisin felan ,birden hasta oldum vs vs vs sonuç : geliyooooooooooooooooo

X