Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Günaydın kızlarrrr :KK3::KK3::KK3:
Ben kız seviyorum kız seviyorummm:21: Cazgır bi kızım olur inşallahhhh:KK23:
Eskiden "oğlum olursa cami avlusuna bırakırım" diyodum ama vazgeçtim:KK52:

Mavi gözlü değilim gerçi ama bunlardan birini istiyorummmmm:KK17: Belki babama
benzer yeşil gözlüsü olur:KK1:
$bebekler2011tg5.jpg $image009pw7.jpg

bunlar çok tatlı canım ama bak birde benimkilere erkek ama:)
$225989_154831734582380_142113395854214_349907_4156163_n.jpg
$230500_154622657936621_142113395854214_349139_7485627_n.jpg

Bebeklikten çok biraz büyümüş hallerine ölüyorum ben tatlımm, az konuşmaya başlayınca tam yemelik oluyolar:KK56::KK52::KK52:

Yirim bunları yirimmmmmmmmmmm:KK16:
$baby-girl-dress-photo2.jpg $www_harikasozler_net_-_kiz_bebek_elinde_gul_var.jpg

ayy bu bebikler ne yaa :KK16:

çokkk tatlılarrr

bende birazcık büyümüş hallerini daha çok seviyorum ,:KK1:

aaayyyy cıcı benı delı ettın evımde dokuz doguruyorum burda bı haftadır kargo beklyrmmmmm..... ayayayayayyyyy
:KK52: :KK52: :KK52: :KK52:

lilyum ve nesmit hediyelerinizi iyi günlerde güle güle kullanın :KK34:
katıllerınız ghs ve nazap kesenize bereket:79:

tşkler kızlarrr rabbim hepimize yeni yılda bol rızıklar versinnnn

bende şimdi hediyelere baktım hediye alanlar artmaya başlamış.
genic, rosecan, melezgüzel, minikdepresif, nesmit hediyelerinizi güle güle kullanın hepsi birbirinden güzel. katillerin keselerine bereket :KK54:

tşkler cnmmm

kızlar mrb sızden bı yardım rıca edıcektım aksama yemege arkadaslarımız gelıcek balık yapıcam mercımek çorbası bıde salata bunun yanında ne yapabılırım acaba onerılerınız varmı

kızlar mrb sızden bı yardım rıca edıcektım aksama yemege arkadaslarımız gelıcek balık yapıcam mercımek çorbası bıde salata bunun yanında ne yapabılırım acaba onerılerınız varmı

Roka salatasıııı:KK16:
Patates püresi (sütsüz) ya da fırında patates
İrmik helvası olabilir tatlım bence:KK31:

amaaaa acıktım ben yaaa :KK1:
okumak bile yetiyo bi de resimleri olsa bi yerim şişer :KK1: :KK53:

günaydın kızlar:KK54:

çınar efenin annesi balık yanına piyaz, brokoli salatası, börülce salatası ve daha bilimum meze türü salatalar güzel olur. tabi fırında baharatlı patates de yanına güzel olur. balık başlı başına bi yemek zaten yanına yeşillik salatası ve bikaç daha yenilebilecek meze türüyle destekledinmi 10 numara menü yapmış olursun.
tabi yemeğin arkasından bi tatlı iyi gider. şerbetli uygun olur diye düşünüyorum.
sonrada bi kahve ohh afiyet olsun :KK56::KK56:

günaydın kızlar:KK54:

çınar efenin annesi balık yanına piyaz, brokoli salatası, börülce salatası ve daha bilimum meze türü salatalar güzel olur. tabi fırında baharatlı patates de yanına güzel olur. balık başlı başına bi yemek zaten yanına yeşillik salatası ve bikaç daha yenilebilecek meze türüyle destekledinmi 10 numara menü yapmış olursun.
tabi yemeğin arkasından bi tatlı iyi gider. şerbetli uygun olur diye düşünüyorum.
sonrada bi kahve ohh afiyet olsun :KK56::KK56:

:KK9: :KK9: :KK9:

biraz fazla yapta misafir olalım :KK1:

ayyy kıyamam yaaa..... ne mutlu oldum bı bılsenız... arada resm lınklerını verın kızlar ya hala bakamadım gonderdıklerım nası duruo dıye ama :KK43:

bende senı cok opuyrm cnm... :)))):2::2: az hastayım ama olsun :)

geçmiş olsun canım ya kıyamam ben sana :KK19: sen hediyelerine kavuşamamışsın noldu son durum hala kargodamı. gördün dimi resimleri diğer topikte :KK23:

X