Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
canım benimki geyik olsun sayfalar ilerlesin belki birileri unuttuğu çekilişi hatırllar görür filan şaka yapıyorum yani

ne hediye alacan bana bir araba alırmısın bir yat kat istemem bende var

senin canın sagolsun nedemek varsa bitanedeha olsun almazmıyım sen nerden nemarka istiyosun onu söyle nasılsa piyango bana çıkıcak almazmıyım

senin canın sagolsun nedemek varsa bitanedeha olsun almazmıyım sen nerden nemarka istiyosun onu söyle nasılsa piyango bana çıkıcak almazmıyım

heheee tamam ahududu marka otomofil istiyorum mtu yat kotra filan istiyorum kat da alacaksan apartmanı kökten al kiraya veririm nasıl olsa denizde yaşayacam ben

haydi söyle söyleeeeeeeee

yasak değil dimi yasaksa demem

kısss senin o bizim rosecan diyen dillerini yirim yirim şeker şeyyy

kime aldığını bilmiyoruz ki bence yasak olmaz

mouse hem kurbanda ortada yok dimi bir tanesini diyim bikini bu havada bulmak zor olmadı sapık sanıldığım tükkanlarda her köşeyi deşerken pat diye önüme çıktı

kısss senin o bizim rosecan diyen dillerini yirim yirim şeker şeyyy

anammm hoşgeldin bizim kız

bari hedayelerin fotoları eklemeye gelseler meraktan çatlarım ben ya

katilimm duy sesimi bana uhu al çatlayan yerlerimi yapıştırcam

benim kurbanım buralara hiç takılmıyo muhtemelen resimleride yükleyemicek acaba diyrum hediyelerin resmini benmi çekip yüklesem ne dersiniz

mouse hem kurbanda ortada yok dimi bir tanesini diyim bikini bu havada bulmak zor olmadı sapık sanıldığım tükkanlarda her köşeyi deşerken pat diye önüme çıktı

anammm hoşgeldin bizim kız

heheh 38 aldın dimi bak olmaz sonra değiştirmeye fırsatımda olmaz
ya şaka bi tarafa şu katiller kurbanlarına ulaşsın artık ben telaş yaptım yaaaa :26:

ya şaka bi tarafa şu katiller kurbanlarına ulaşsın artık ben telaş yaptım yaaaa :26:

içimden bir ses bazı katiller kurbanlarını üzecek diyor ama inşallah o ses yalan sölüyodur
mağdur olan olursa çok üzülürüm...

gönderirim 2 gün içinde yüklemezse ben yüklerim o zaman...

iki günde kargo gitmiyor ki

hiii yakaladın beni hemde esnek daha büyüklerede olabiliyor yanlız sayın kurbanım kağıdının birini kopardım eşşek kadar fiyat yazıyordu üstünde bu mevsimde pek bulunmayacak ve fikir vermeyecek birşey olduğundan yazdım başkada yazmıyorum ıhh
şeyy birde bizim bahçenin mahsülünden :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…