Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
o Hadiseli tshirt neydi yaa :KK1:

:KK53:

:KK52::KK52::KK52:
$erol-sumo.jpg

Yok kızlar nişanlı falan değilim hatta geçen pazar sevgilimden ayrıldım:KK53: ama bugünlerde sanırım yeni birini buldum:KK60::KK60:

Canım benim o sizin güzelliğiniz bende sizi seviyorum:KK16::KK16:

wayyy hızlısın :KK1:

allah iyi insanlarla karşılaştırsın :KK16:

kızlar nasılsınızzz? katılım aradı benı ve bugun yollayabılırmıs. ayyy cok heyecanmlandım.senı sevıyorum katılımm. bu arada kurbanıma bende yarın yollayacagım hedıyelerını. hem bu akşam kurabıye yapıp tek tek susleyıp özel kutusuna koyacagım. ınsallah begenır. ben rejımde oldugum ıcın yıyemeyecegım, kurbanım yesın barı yerıme..

kızlar nasılsınızzz? katılım aradı benı ve bugun yollayabılırmıs. ayyy cok heyecanmlandım.senı sevıyorum katılımm. bu arada kurbanıma bende yarın yollayacagım hedıyelerını. hem bu akşam kurabıye yapıp tek tek susleyıp özel kutusuna koyacagım. ınsallah begenır. ben rejımde oldugum ıcın yıyemeyecegım, kurbanım yesın barı yerıme..

ayyy kurbanın olmak istedim şuan çok severim kurabiyeyi :KK16:

isterimde isterim bende isterimm iştee :KK76::KK76::KK76::KK76:

Merhaba, hoşgeldin. Ben kendi adıma epey kötüyüm ama sağolsun KK kızları herzamanki gibi moral oluyorlar bana :KK16:
Maaşallah kendi ellerinle hazırladığın kurabiyeleri göndermen büyük incelik, kurbanına afiyet olsun :KK9:

X