Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .

kiyamam sana sana da alirim ben ama brnde merak etmeye basladim katilimi katilim eger numaram barsa lutfen bana bir mesaj atsin cagri yapsin. ben de gun icinde kurbanima mesaj atayim bari de o da benim gibi kendini kotu hissetmesin cunku ben umitsizlenmeye basladim simdiden.

kizlar nete giremiyorum aksam da ancak bu vakitleri buluyor iste ama en iskenceli kismi gecmisi okumak oluyor benim hediyelerimde hazir bir don kaldi onu da haftasonu almayi planliyorum artik ne bulursam alcagim hediyeri de paketledim. simdi de icine yazacagim not icin calismalara baslamam lazim.ben birazda ondan heyecanlariyorum sanirim.

Melezguzel cok gecmis olsun canim babana allah acil sifalar versin.

bu arada hepinizi cokkk optum

sağol canım düşünmen yeterli işte bana mesaj gelmeyince katilimde aramayınca bende artık ümitsizlenmeye başladım kurbanıma gelince hediyeleri hazır kırmızı donu kaldı aklımdada bir kaç tane daha hediye var onlarıda alıyım sonra paketleme

bende artık ümitsizim katilim çekilişe bi kere katıldı sonrada foruma ugramadı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…