Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar günaydın akşam ne oldu biliyormusunuz

katilimle mesajlaştık,hediyelerim hazırmış ama ser verip sır vermedi çok merak ediyorum kim acaba ,kendimide tanıtmadım bana ne aldıki

kızlar günaydın akşam ne oldu biliyormusunuz

katilimle mesajlaştık,hediyelerim hazırmış ama ser verip sır vermedi çok merak ediyorum kim acaba ,kendimide tanıtmadım bana ne aldıki

aaa sen ne sanslısın ya bende istiyorum ya ah katiilim neden bana bir ışık yakmıyorsunnn :KK5:

bazi seyler bitiyor ve bende..neyse burada eglenceli seylerden bahsedelim kusura bakmayin icim karamsar biraz:KK43::KK43::KK43:

zaman tanı bebeğim kendine ..
2012 çoook güzel olucak ..
pazar günü kafa kafaya verir kahveleri şerefeeeeeeeeeeee yaparız :KK37:
bende derbederim ..

ama genede diyorum ki herşey güzel olucak :KK69:

:KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

Eklentiler

• $yilbasi9yj7lz55.jpg
    $yilbasi9yj7lz55.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar biliyorsunuz bekarım ben sizden ricam ilişkiye heyecan getirmek için neler yapıyorsunuz?Var mı taktikleriniz?:82:

Günaydın kızlarrrrr:KK16:Az sonraa kurbanımın kırmızı donunu da alıcam inşallah ve paket aşamasına geçicemmm:KK1:

geçmiş olsun canım aacil şifa versin Rabbim nasıl düşmüş tansiyonu filan mı var

Saol güzelimmm:KK54: Malesef hipertansiyonu var tatlım, arada aniden çıkıp düşebiliyor tansiyonu:/

Biri sinirliyse birinin susması... en iyi kurallardan biridirr ben hiç beceremem :KK25:

Kızlar biliyorsunuz bekarım ben sizden ricam ilişkiye heyecan getirmek için neler yapıyorsunuz?Var mı taktikleriniz?:82:

Ben de bekarım ama yılların tecrübesine dayanarak bikaç bişi söylebilirim:KK17:

İlişkinin devamlılığı için
- Onu hayatının merkezi yapma
- Her zaman ve her koşulda onunla olacağını bilmesin,,, birgün gidebilme ihtimalin de aklında olsun
(diğer şeyleri yapıyoruz ama bunları başaramıyoruz ve erkeklerin totolarının tavan yapmasını sağlayıp onları uzaklaştırıyoruz)

Heyecan için benceeee:KK31:
- Birlikte aktiviteler yapmak (mümkünse dans gibisürekli yapılacakbir aktivite)
- Kaçamaklar yapmak (okul, iş çıkışı kısa kaçamaklar da,,, haftasonu ve tatil kaçamakları da dahil)
- Her zaman yapılan şeyler dışında vakit geçirmek (her buluştuğumda aynı yere gitmek sıkıyo valla beni, bitsede gitsek oluyorum :KK1: )
- Tabikiiii lunaparkkkk, birlikte piknik yapmakkkk, balık tutmakkkk bayaa heyecan katılıyo:21:

Gerçi bunlar bizim ilişkimize heyecan katıyo:KK30: Aslında sevgilinin ilgi alanları neyse,nelerden hoşlanıyorsa ona göre birşeyler bulmak lazım.
Mesela o gezmeyiseviyo, sen foto çekmeyi diyelim: Yeni yeni yerler keşfetmek ve foto çekmek heyecan katar gibi gibi:KK23:

mutluluk hormonu salgılayalım :KK1: :KK16:
Oooo:KK52: Zaten reglim süper olacak bunlar:nazar:
Ben de bekarım ama yılların tecrübesine dayanarak bikaç bişi söylebilirim:KK17:

İlişkinin devamlılığı için
- Onu hayatının merkezi yapma
- Her zaman ve her koşulda onunla olacağını bilmesin,,, birgün gidebilme ihtimalin de aklında olsun
(diğer şeyleri yapıyoruz ama bunları başaramıyoruz ve erkeklerin totolarının tavan yapmasını sağlayıp onları uzaklaştırıyoruz)

Heyecan için benceeee:KK31:
- Birlikte aktiviteler yapmak (mümkünse dans gibisürekli yapılacakbir aktivite)
- Kaçamaklar yapmak (okul, iş çıkışı kısa kaçamaklar da,,, haftasonu ve tatil kaçamakları da dahil)
- Her zaman yapılan şeyler dışında vakit geçirmek (her buluştuğumda aynı yere gitmek sıkıyo valla beni, bitsede gitsek oluyorum :KK1: )
- Tabikiiii lunaparkkkk, birlikte piknik yapmakkkk, balık tutmakkkk bayaa heyecan katılıyo:21:

Gerçi bunlar bizim ilişkimize heyecan katıyo:KK30: Aslında sevgilinin ilgi alanları neyse,nelerden hoşlanıyorsa ona göre birşeyler bulmak lazım.
Mesela o gezmeyiseviyo, sen foto çekmeyi diyelim: Yeni yeni yerler keşfetmek ve foto çekmek heyecan katar gibi gibi:KK23:

Süpersin tatlım:KK19:Dünya çapında seminer vermeyi düşünürsen tüm masraflar benden:KK9:
Deneyeceğim bunları:KK48:

X