Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Adamakıllı don bulamadım hala malesef, içime sinmedi hiç biri. Şöyle cafcaflı bişiler istiyodum:44: Umarım cumaya kadar bulurum da paketi de yaparım artık:KK9:

Ayyyy evettt ta kendisiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:
Cevap geldi mi pekı canımm?

geldi geldi saçmaladı biraz sonrada 40 tl yatır yoksa üstündeki kötü güçler gitmez daha çok çoğalır dedi yani hüsrana uğradım canım ama yinede yazdıgı şeyleri güzelce okudum heycanlıydı:KK52:

geldi geldi saçmaladı biraz sonrada 40 tl yatır yoksa üstündeki kötü güçler gitmez daha çok çoğalır dedi yani hüsrana uğradım canım ama yinede yazdıgı şeyleri güzelce okudum heycanlıydı:KK52:

:KK53:Ayyy istemem ben öyle kötü güç müç yaaa engelledim ondan gelen e postaları:18::18::KK1:

gabriel tam bir saçmalık neyse ama binnaz azla diye bir siter var facebokta ona bakabilirsiniz hem tarot hemde kahve bakıyor ama 10 tl karşılığında telefondan gidiyor 10 tl

o kadar bunaldımki artık direk evlimi diye soruyorum çünkü benim katilim ne mesaj atıyo ne arıyo burdan çok seslendim unutuldum işte:KK43:

Katiller arıyo mu kiii:44: Bende kurbanımın nosu bile yok daha, adresi var sadece. Cicişten istiyim de sapıklık yapim:KK1::KK1::KK1:

Katiller arıyo mu kiii:44: Bende kurbanımın nosu bile yok daha, adresi var sadece. Cicişten istiyim de sapıklık yapim:KK1::KK1::KK1:

ciciş vermedimi kurbanının numarasını bana verdi adresin hemen altında yazıyor canım. geçen sene ne güzel katilim hep arardı mesaj atardı bana nasıl sevinirdim bu yıl hiç öle bişi yok:KK31:

ciciş vermedimi kurbanının numarasını bana verdi adresin hemen altında yazıyor canım. geçen sene ne güzel katilim hep arardı mesaj atardı bana nasıl sevinirdim bu yıl hiç öle bişi yok:KK31:

Kurbanlar öğrenildiği gün ben heyecan yapmıştım, telden genel mesajlara bile atlıyodum sazanlama:KK1::KK1::KK1:
Ciciş de incelik yapıp msj attı kurbanımı:KK17: Tek o yüzden yazmıyodu sanırım, aceleden attığı için. Sabah
isterim noyu artık:KK31:

Kurbanlar öğrenildiği gün ben heyecan yapmıştım, telden genel mesajlara bile atlıyodum sazanlama:KK1::KK1::KK1:
Ciciş de incelik yapıp msj attı kurbanımı:KK17: Tek o yüzden yazmıyodu sanırım, aceleden attığı için. Sabah
isterim noyu artık:KK31:

iste iste sen ara kurbanını mesaj at ona benim gibi öksüz kalmasın kurbanın:KK43::KK43::KK43::KK43:

X