Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ayyy bende kurbanımı hiç aramadım...
sadece çağrılık kontor var...
kusura bakma emi kurbanım...

benim katilimde hiç aramadıııı belli etmemek içinde aramaz kimse zaten güzeller canınızı sıkmayın

GÜNAYDIN KIZLAR mutlu günler hepiciğinize

nerdesin mandalina ,gelmiyon uğramıyon hiç mi özlemedin beni seni yiyene kadarmıydı aramızdaki ilişki...:KK3:

seni bi ısırırım yüreğin pörtler görürsün

acaba diyorum benimi beğenmiyorsunuz dagelmiyorsunuz topiğe

:KK54:

ben daha hiç bişey almadım ,hazırlamadım yumurtanın dayanmasını bekliyorum :KK53:

dedim sana dimi yeme beni canım yanar diye bak korkup kaçtım işte :KK1: yok canım tansiyonum 5 4 oldu kafamı yastıktan kaldıramadım kaç gündür cehennem gibiydi

GÜNAYDIN KIZLAR mutlu günler hepiciğinize

dedim sana dimi yeme beni canım yanar diye bak korkup kaçtım işte :KK1: yok canım tansiyonum 5 4 oldu kafamı yastıktan kaldıramadım kaç gündür cehennem gibiydi

çok geçmiş olsun mandalinacıkkkkk...........seni yemeside harbi çok güzel oluyor amaaa :KK1:

çok geçmiş olsun mandalinacıkkkkk...........seni yemeside harbi çok güzel oluyor amaaa :KK1:

sendemi ghs çok yemeyin uyarı yapalım hemen renginiz sararır

göndermemize 12 gün falan kaldıııı ona sayıyorum bennnnnn :KK3:

hımm anladım şimdi göndermekte çok sabırsızlanıyorum bir an önce çıksın elimden yaa tabi önce kırmızı çamaşır bulmalıyım hala istediğim gibi birşey bulamadım işin kötüsü tarifte edemiyorum bir kaç yerde tarif etmeye kalktım görevlinin bakışları değişti utandım çıktım

sendemi ghs çok yemeyin uyarı yapalım hemen renginiz sararır

hımm anladım şimdi göndermekte çok sabırsızlanıyorum bir an önce çıksın elimden yaa tabi önce kırmızı çamaşır bulmalıyım hala istediğim gibi birşey bulamadım işin kötüsü tarifte edemiyorum bir kaç yerde tarif etmeye kalktım görevlinin bakışları değişti utandım çıktım

:KK1::KK1::KK1:ay kırıldım puhahahhaa yaaa bende ıstedigim gibi bedenli kilot bulamıyorum napıcam yaaaaaa

günaydınnn canımmm :KK3:

günaydın cnmmmm :KK3:

hepinize gunaydin...benim icin pek oyle olmasada:KK25:

hayırdır nissan ne oldu neden mutsuzsun

:KK1::KK1::KK1:ay kırıldım puhahahhaa yaaa bende ıstedigim gibi bedenli kilot bulamıyorum napıcam yaaaaaa

günaydın cnmmmm :KK3:

yaa sorma neler geldi başıma sapıkmışım gibi bakıyorlar artık sormuyorum giriyorum mağazaya bakıyorum geziyorum çıkıyorum bu seferde iki günde bir gidip çamaşırlara bakıp bakıp çıkan birine iyi gözle bakmıyorlar ne hallere düştüm yaa
senin kurbanın battal değil hee haberin olsun yani ben inceyim 54 kiloyum 1.68 boyum var aramana gerek yok yani :KK53::KK37::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

hayırdır nissan ne oldu neden mutsuzsun

yaa sorma neler geldi başıma sapıkmışım gibi bakıyorlar artık sormuyorum giriyorum mağazaya bakıyorum geziyorum çıkıyorum bu seferde iki günde bir gidip çamaşırlara bakıp bakıp çıkan birine iyi gözle bakmıyorlar ne hallere düştüm yaa
senin kurbanın battal değil hee haberin olsun yani ben inceyim 54 kiloyum 1.68 boyum var aramana gerek yok yani :KK53::KK37::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

harbidennnnnnn yaaaaa haklısın sevgili kurbanımmmmmmmmmmm :KK42:

X