Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
kızlar neleri kaçırdım kim kimi arıyor kim çekildi kim girdi çekilişe neler olduyor ya özetleyecek olan varmı baana

kızlar giremiyorum nete ama ara ara takipteyim. baktımda benim profilimide ziyaret edenler var. hanginiz bakiyim benim katilim ? :KK53:

bak zaten giremiyorum takip edemiyorum çabuk çıksın ortaya

zaten kurbanımda takılmıyor buralara

kızlar yokmu beni cevaplayacak biri
kim çekilişten çekildi yerine kim geldi telefon etmeler çağrılar diyor arkadaşlar neler oluyor bir hasta oldum ortalıkda bir çok bilinmeyenli denklem oluşmuş

kızlar yokmu beni cevaplayacak biri
kim çekilişten çekildi yerine kim geldi telefon etmeler çağrılar diyor arkadaşlar neler oluyor bir hasta oldum ortalıkda bir çok bilinmeyenli denklem oluşmuş

herşey aynı heraldde canım.beni arayanda burdan değilmiş.diğer çekilişteki katilimmiş.ben başka bir çekilişe daha girdim de ordaki şanssızlığımı söylüyordum.katilim ne olur çık ortaya alacağın hediyeye karar verdin sanırım hiç de sormuyorsun nelerden hoşlanırsın falan.

herşey aynı heraldde canım.beni arayanda burdan değilmiş.diğer çekilişteki katilimmiş.ben başka bir çekilişe daha girdim de ordaki şanssızlığımı söylüyordum.katilim ne olur çık ortaya alacağın hediyeye karar verdin sanırım hiç de sormuyorsun nelerden hoşlanırsın falan.

ŞİMDİ anladım canım sağol bir an yüreğim pörtledi :):KK1::KK1::KK1:

figencim sende çok şansızmışsın ya biri çıkar diğeri de cimri :KK1:

amaaaannn boşver hayat güzel :KK16:

şans başka şekilde gülsün sana

selam kızlar benim bütün hediyeler tamam iş paketlemeye ve posyalamaya:KK55: kaldı
ama benim kurbanım buralara hiçmi hiç uğramıyo yaaa acaba katilimdemi uğramıyoki
eğer burdaysan bi işaret ver katilcim:KK23:

X