Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
selam kızlar benim bütün hediyeler tamam iş paketlemeye ve posyalamaya:KK55: kaldı
ama benim kurbanım buralara hiçmi hiç uğramıyo yaaa acaba katilimdemi uğramıyoki
eğer burdaysan bi işaret ver katilcim:KK23:

Ama ama herkesss kurbanının buralara uğramadığını söylüyooo.:44:
Uğrayanların katili yok mu ki acabaaaa:KK1::KK1:

benim kurbanım buraya giriyorda ama katilim kim bende çok merak ediyorum.kurbanımın bir tek kırmızı donu kaldı.diğer hediyeleri tamamdır.özel kutu bile aldım ama hediyeler ona sığmadı.şimdi kendim bir kutu yapıcam inş istediğim gibi olur.büyük bir kutu yapmam lazım ki hediye paketlerimide değişik tarzda süslücem onlarında bozulmaması lazım.inş beğenir aldıklarımı :44:

Ben de katilimi çok merak ediyorummmm:44: İpucu da vermiyo kiiii:26:
Benim kutum fazla kalın değil, umarım yolda ezilmez paketler:44: Daha
kalın bi kutu mu alsam ki acaba?

Ben de katilimi çok merak ediyorummmm:44: İpucu da vermiyo kiiii:26:
Benim kutum fazla kalın değil, umarım yolda ezilmez paketler:44: Daha
kalın bi kutu mu alsam ki acaba?

sen bilirsn canım ama ben koli alıcam şimdi simli kartonlar çıkmış bayıldım onlarla kaplıcam ki bu kabımın bozulmaması içinde yine koli almam lazım yoksa paketim bozulur artık o koliye zaten adres ve kargonun etiketi yapştırıyorrlar.koli kötü oluyor görüntü bakımından baya uğraşıcam.

kızlar yokmu beni cevaplayacak biri
kim çekilişten çekildi yerine kim geldi telefon etmeler çağrılar diyor arkadaşlar neler oluyor bir hasta oldum ortalıkda bir çok bilinmeyenli denklem oluşmuş
nerdesin mandalina ,gelmiyon uğramıyon hiç mi özlemedin beni seni yiyene kadarmıydı aramızdaki ilişki...:KK3:
ŞİMDİ anladım canım sağol bir an yüreğim pörtledi :):KK1::KK1::KK1:
seni bi ısırırım yüreğin pörtler görürsün
bugün hareketli değildi forummmmmm canlarrrr kızlarrrrrrrrrrrr

acaba diyorum benimi beğenmiyorsunuz dagelmiyorsunuz topiğe

selam kızlar benim bütün hediyeler tamam iş paketlemeye ve posyalamaya:KK55: kaldı
ama benim kurbanım buralara hiçmi hiç uğramıyo yaaa acaba katilimdemi uğramıyoki
eğer burdaysan bi işaret ver katilcim:KK23:
:KK54:

benim kurbanım buraya giriyorda ama katilim kim bende çok merak ediyorum.kurbanımın bir tek kırmızı donu kaldı.diğer hediyeleri tamamdır.özel kutu bile aldım ama hediyeler ona sığmadı.şimdi kendim bir kutu yapıcam inş istediğim gibi olur.büyük bir kutu yapmam lazım ki hediye paketlerimide değişik tarzda süslücem onlarında bozulmaması lazım.inş beğenir aldıklarımı :44:

ben daha hiç bişey almadım ,hazırlamadım yumurtanın dayanmasını bekliyorum :KK53:

sen bilirsn canım ama ben koli alıcam şimdi simli kartonlar çıkmış bayıldım onlarla kaplıcam ki bu kabımın bozulmaması içinde yine koli almam lazım yoksa paketim bozulur artık o koliye zaten adres ve kargonun etiketi yapştırıyorrlar.koli kötü oluyor görüntü bakımından baya uğraşıcam.

Kırmızı donu da alınca paketleri yapıp öyle karar vericem ben de canım, böyle emin olamıyorum:44: Eğer
uygun koli bulursam işim kolay, kutuyu hazırlayıp toptan koliye koyarım, hem etiket de kutuyu bozmaz:KK9:

Kırmızı donu da alınca paketleri yapıp öyle karar vericem ben de canım, böyle emin olamıyorum:44: Eğer
uygun koli bulursam işim kolay, kutuyu hazırlayıp toptan koliye koyarım, hem etiket de kutuyu bozmaz:KK9:

senin kurbanın buralaraa geliyor mu canım benim ki arada sırada geliyor

şu ana kadar verilen ipuçlarının hiç birine uymuyorum demekki benim katilim beni unutmuş:KK43::KK43::KK43:
oysaki ben kurbanıma ne kadar güzel hediyeler aldım paketlerimi yapıcam ama 2 gündür hediye paketi deseni arıyorum hiç birini beğenmiyorum çok güzel olsun hepsi istiyorum:26:

şu ana kadar verilen ipuçlarının hiç birine uymuyorum demekki benim katilim beni unutmuş:KK43::KK43::KK43:
oysaki ben kurbanıma ne kadar güzel hediyeler aldım paketlerimi yapıcam ama 2 gündür hediye paketi deseni arıyorum hiç birini beğenmiyorum çok güzel olsun hepsi istiyorum:26:

Ben de unutulanlardanım tatlım maleseff:KK50: Tam süprüz olcak valla bana, tahminim bile yok katilimle ilgili:KK1:

benimkisi evli bide çocugu var:KK1:valla kızlar ben halla hediyeleri tamamlıyamadım bi kaçtanesini hazırladım ama paketti felan onlara daha hiç sıra gelmedi bugün kurbanımın bebişinede bişey alması için kardeşime sipariş verdim malum hala evden çıkamıcak kadar hastayım artık kusuruma bakmaz işallah:KK16::KK16:

benimkisi evli bide çocugu var:KK1:valla kızlar ben halla hediyeleri tamamlıyamadım bi kaçtanesini hazırladım ama paketti felan onlara daha hiç sıra gelmedi bugün kurbanımın bebişinede bişey alması için kardeşime sipariş verdim malum hala evden çıkamıcak kadar hastayım artık kusuruma bakmaz işallah:KK16::KK16:

Tühhhh bi katil seçeneğim daha eksildi:KK50::44:
Paketleri falan göndermeye yakın yapıcam ben de canım. Tabi donu da alıncaa:KK23::KK23:

Hahahahaaaa evet canımmmm:KK1: Falcı bi kadın varmış bi konuda okudum merak ettim, ondan mail bekliyorum:KK52::KK52:
Hazır uykum da yok yarın ders de yok zaman öldürüyorum:KK17: Sen napıyosun şekerim???

kız bende 1 saat önce ona mail attım yoksa aynı şeylerimi yaptık bugün falcının adı gabriellamı:KK1::KK1::KK1:

ben değilim kurbanın:KK43::KK43:

valla ben dondu mondu hazırladımda kafamda bi kaçtanedaha almak istedigim şeyler var işallah birazdaha toparlanıyımda alıp yolıcam

Adamakıllı don bulamadım hala malesef, içime sinmedi hiç biri. Şöyle cafcaflı bişiler istiyodum:44: Umarım cumaya kadar bulurum da paketi de yaparım artık:KK9:
kız bende 1 saat önce ona mail attım yoksa aynı şeylerimi yaptık bugün falcının adı gabriellamı:KK1::KK1::KK1:

Ayyyy evettt ta kendisiiiii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK1::KK1::KK1:
Cevap geldi mi pekı canımm?

X